Jaké benefity máte v práci?

10
28.4.18 12:04

Benefity v práci

Ahojte,
ake benefity mate v praci? nemusite samozrejme menovat zamestnavatela, skor mi ide o typ prace a benefity.
Napriklad ja pracujem v podstate v obchode, mam 5 dni dovolenky navyše, cafeteria system, zvyhodnene stravovanie v praci, zamestnavatel nam dava pracovne oblečenie a obuv, resp. nam prispieva na ich nakup, bonusy k odpracovanym rokom, svadbe či narodeniu dietata, dochodkove pripoistenie, zamestnanecke zlavy, napoje a ovocie zadarmo neobmedzene k dispozicii, vratane kavy či čaju, vianocne darceky…
Hraju pre Vas benefity nejaku ulohu pri vybere prace, alebo sa zameriavate len na vysku platu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73341
28.4.18 12:09

@gorilka007 No, předem musím říct, že bych řekla, že benefty máte slušné ;-) A jinak určité benefity pro mě roli hrají, zejména možnost pracovat z domova a to, že pro zaměstnavatele není nejpodstatnější, abych byla byla v práci od 7 do 15:30, i když chápu, že třeba zrovna tohle v obchodě nejde. Jo a abych odpověděla na otázku, máme příspěvek na penzijko, dotované obědy v jídelně a v rozumných mezích si můžeme z docházky dělat holubník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 12:34

Fabrika - 25 dní dovolené, 13. a 14. plat, za každou odpracovanou sobotu k 13. a 14. platu 500,– navíc, za odpracované soboty flexi pass, obědy za necelých 30 Kč.

• Citovat
  • Nahlásit
10
28.4.18 12:37

Hej, k sobotam a nedeliam máme aj my príplatky nadrámec tých zo zákona, to som ešte zabudla spomenuť.
Mne sa tiež naše benefity pozdávajú, čo som sa bavila s okolím, tak mám pocit že ich máme viac ako je priemer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 12:55

Přes mateřskou jsem pracovala v nadnárodní firmě v Praze (s velmi aktivním využitím jazyků). Měli jsme: 5 týdnů dovolené + 3 dny (sick), plně hrazené stravenky (90,–), pitný režim na pracovišti (kompletní servis Coca-coly zdarma v jakémkoliv množstí + káva, čaj, voda…). 13. plat (ten dělal dle výsledků firmy cca 130 procent běžného platu. Jednou měsíčně čerstvé sezónní ovoce (přepravky plné ovoce volně k dispozici), někdy pohoštění (od Paula :-) ;-) ). Na Mikuláše adventní kalendář, na Velikonoce Kinder vjíčko. Sport Karta. Letní párty… Home Office… Cvičení v pracovní době (přišla „cvičitelka) a, dovolily-li to pracovní povinnosti, mohlo se jí cvičit. Stejně tak např. při mistrovství světa v hokeji - zapnutá velká obrazovka v herní zóně (kde byl jinak PlayStation) a k dispozici mísy popcornu :-D…a možná jsem na kdeco zapomněla :D Prostě - mazec!! :think: :think: Moc to do dnes nechápu… kolik toho bylo! ;-) Jo - a neměly jsme píchačky… když bylo volno - a vše uděláno, dalo se sedět hodiny v kuchyňce u kafe. No - je fakt, že když byla "sezóna“, tak jsme tam byli někdy i o půlnoci… soboty, neděla (ale to byly nárazovky)…

• Citovat
  • Nahlásit
1932
28.4.18 13:11

Výplata :-), každý Q prémie ve výši jednoho platu, 13 plat, flexi nebo proplacení dovolené za rok 16 tis., 700 Kč na životko, 800 Kč nebo 1,5 % z platu na penzijko. Stravenka 100 Kč. Kávomat. Jo, 5 týdnů dovča.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
28.4.18 13:40

Žádné, výjimečně při 100% kladných referencí prémie 4500,– (což je tak jednou 3 roky). opakovane smlouva jen na 10 mesicu v roce. bez naroku na dovolenou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 13:50

3dny sick day, pitný režim neomezeně džusy, vody, kofola, kávovar, prispevek na stravování, auto k dispozici s hrazenou dopravou do práce, v rozumné míře volná dochazka, neomezeně volání, data a luxusní telefon k tomu, firemní wellness nebo lyzovacka, cca 10 firemních akcí ročně typu výlet, turistika, vánoční večírek, dost lidí má homeoffice když třeba onemocní dítě, firemní oblečení. Menší firma, majitel čech.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 13:50

@gorilka007 vsetky tebou a mozno este cosi naviac bonusov som mala u svojho predchadzajuceho zamestnavatela. Vymenila som ich za 100% home office u ineho zamestnavatela. Do prace chodim tak 5× do roka. Pre mna je toto top bonus. Vsetko ostatne su super bonusy, ale mne ako mame 3 deti nic viac nepomoze, ako absolutna sloboda co sa tyka pracovnej doby. Zarabam cca 2000 € a mala som ponuky aj omnoho vyssie, ale musela by som minimalne 2× do tyzdna do officu. Nestoja mi zato ziadne peniaze. Anonym kvoli tomu platu.

• Citovat
  • Nahlásit
10
28.4.18 13:56

Hej, home office je užasný benefit,
bohužial na mojej pozícii nereálny, musím byť fyzicky v práci kvoli osobnému kontaktu s ľuďmi, na druhej strane ja by som doma asi ani nemala taku vykonnosť ako v práci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 14:03

@gorilka007 ja mam rozsah roboty, ktory musim jednoducho spravit. Ci je toho malo alebo vela, musi to byt hotove a daju mi vsetci pokoj. Je jedno aj kedy a skadial robim, ak je spokojny zakaznik, mozem aj v noci a z Afriky :lol: Mam stastie ze robim v IT. Spolocnost kolegov mi nechyba. Par krat do roka ich vidim - Den deti, potom bude team building (tie su 2 do roka), na Vianocnom vecierku. Som dost introvertna. Vyhovuje mi to.

• Citovat
  • Nahlásit
7757
28.4.18 14:23

@gorilka007 home office, pro mě nejdůležitější benefit vůbec. Kdyby mi teď jinde nabídli větší plat, ale bez HO, nepřijala bych to. Pak máme penzijní (v UK), kdy firma tuším přidá 4% k našim 2%, ale já nevěřím, že nějaký důchod budu mít, takže na to peču. Pak máme různé výhody pro mateřskou jako child vouchers atd. A máme o 5 dní dovolené více, než je zvykem. A všelijaké slevy na různé věci od kina po spotřebiče. Nestěžuju si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 14:28

V obchodě nemáme žádné, dovolená 20 dní, ale kolikrát se stává, že z dovolený jste odvolaný, z důvodu, že chybí lidé, pracuju na směny, vypadne směna a musíte za ni, plat nic moc, ale nemůžu si vybírat, nemám dostatečné vzdělání na vyšší post, pouze maturitu, takže při dodělávání VŠ a práci a dětech jsem ráda alespoň za něco.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.18 14:43

Mame tyden dovolene navic, prispevek na penzijni pojisteni, 13.a14.plat, cca 1000Kc prispevek na zdravi a darek k Vanocum. Prispevek na dopravu a obedy v jidelne nevyuzivam. Jedna se o praci v kancelari.

• Citovat
  • Nahlásit
4425
28.4.18 15:51

5 tydnu dovolene, 4 sick, stravenky 100 hrazene z 55 procent, prispevek na penzijko 800, na zivotko 300, home office dle domluvy, pruzna pracovni doba (povinne 9-15 ale nemuselo se striktne dodrzovat). Nove kafeterie 5000 rocne. Multisport. Sportovni akce (i pres noc). Automaty na kavu za 2 kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama