Jaké benefity máte v práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gorilka007
Nováček 10 příspěvků 28.04.18 12:04
Benefity v práci

Ahojte,
ake benefity mate v praci? nemusite samozrejme menovat zamestnavatela, skor mi ide o typ prace a benefity.
Napriklad ja pracujem v podstate v obchode, mam 5 dni dovolenky navyše, cafeteria system, zvyhodnene stravovanie v praci, zamestnavatel nam dava pracovne oblečenie a obuv, resp. nam prispieva na ich nakup, bonusy k odpracovanym rokom, svadbe či narodeniu dietata, dochodkove pripoistenie, zamestnanecke zlavy, napoje a ovocie zadarmo neobmedzene k dispozicii, vratane kavy či čaju, vianocne darceky…
Hraju pre Vas benefity nejaku ulohu pri vybere prace, alebo sa zameriavate len na vysku platu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61950 příspěvků 3 inzeráty 28.04.18 12:09

@gorilka007 No, předem musím říct, že bych řekla, že benefty máte slušné ;-) A jinak určité benefity pro mě roli hrají, zejména možnost pracovat z domova a to, že pro zaměstnavatele není nejpodstatnější, abych byla byla v práci od 7 do 15:30, i když chápu, že třeba zrovna tohle v obchodě nejde. Jo a abych odpověděla na otázku, máme příspěvek na penzijko, dotované obědy v jídelně a v rozumných mezích si můžeme z docházky dělat holubník.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 12:34

Fabrika - 25 dní dovolené, 13. a 14. plat, za každou odpracovanou sobotu k 13. a 14. platu 500,– navíc, za odpracované soboty flexi pass, obědy za necelých 30 Kč.

gorilka007
Nováček 10 příspěvků 28.04.18 12:37

Hej, k sobotam a nedeliam máme aj my príplatky nadrámec tých zo zákona, to som ešte zabudla spomenuť.
Mne sa tiež naše benefity pozdávajú, čo som sa bavila s okolím, tak mám pocit že ich máme viac ako je priemer

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 12:55

Přes mateřskou jsem pracovala v nadnárodní firmě v Praze (s velmi aktivním využitím jazyků). Měli jsme: 5 týdnů dovolené + 3 dny (sick), plně hrazené stravenky (90,–), pitný režim na pracovišti (kompletní servis Coca-coly zdarma v jakémkoliv množstí + káva, čaj, voda…). 13. plat (ten dělal dle výsledků firmy cca 130 procent běžného platu. Jednou měsíčně čerstvé sezónní ovoce (přepravky plné ovoce volně k dispozici), někdy pohoštění (od Paula :-) ;-) ). Na Mikuláše adventní kalendář, na Velikonoce Kinder vjíčko. Sport Karta. Letní párty… Home Office… Cvičení v pracovní době (přišla „cvičitelka) a, dovolily-li to pracovní povinnosti, mohlo se jí cvičit. Stejně tak např. při mistrovství světa v hokeji - zapnutá velká obrazovka v herní zóně (kde byl jinak PlayStation) a k dispozici mísy popcornu :-D…a možná jsem na kdeco zapomněla :D Prostě - mazec!! :think: :think: Moc to do dnes nechápu… kolik toho bylo! ;-) Jo - a neměly jsme píchačky… když bylo volno - a vše uděláno, dalo se sedět hodiny v kuchyňce u kafe. No - je fakt, že když byla "sezóna“, tak jsme tam byli někdy i o půlnoci… soboty, neděla (ale to byly nárazovky)…

Proto02
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 28.04.18 13:11

Výplata :-), každý Q prémie ve výši jednoho platu, 13 plat, flexi nebo proplacení dovolené za rok 16 tis., 700 Kč na životko, 800 Kč nebo 1,5 % z platu na penzijko. Stravenka 100 Kč. Kávomat. Jo, 5 týdnů dovča.

PupuP
Kecalka 476 příspěvků 28.04.18 13:40

Žádné, výjimečně při 100% kladných referencí prémie 4500,– (což je tak jednou 3 roky). opakovane smlouva jen na 10 mesicu v roce. bez naroku na dovolenou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 13:50

3dny sick day, pitný režim neomezeně džusy, vody, kofola, kávovar, prispevek na stravování, auto k dispozici s hrazenou dopravou do práce, v rozumné míře volná dochazka, neomezeně volání, data a luxusní telefon k tomu, firemní wellness nebo lyzovacka, cca 10 firemních akcí ročně typu výlet, turistika, vánoční večírek, dost lidí má homeoffice když třeba onemocní dítě, firemní oblečení. Menší firma, majitel čech.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 13:50

@gorilka007 vsetky tebou a mozno este cosi naviac bonusov som mala u svojho predchadzajuceho zamestnavatela. Vymenila som ich za 100% home office u ineho zamestnavatela. Do prace chodim tak 5× do roka. Pre mna je toto top bonus. Vsetko ostatne su super bonusy, ale mne ako mame 3 deti nic viac nepomoze, ako absolutna sloboda co sa tyka pracovnej doby. Zarabam cca 2000 € a mala som ponuky aj omnoho vyssie, ale musela by som minimalne 2× do tyzdna do officu. Nestoja mi zato ziadne peniaze. Anonym kvoli tomu platu.

gorilka007
Nováček 10 příspěvků 28.04.18 13:56

Hej, home office je užasný benefit,
bohužial na mojej pozícii nereálny, musím byť fyzicky v práci kvoli osobnému kontaktu s ľuďmi, na druhej strane ja by som doma asi ani nemala taku vykonnosť ako v práci :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 14:03

@gorilka007 ja mam rozsah roboty, ktory musim jednoducho spravit. Ci je toho malo alebo vela, musi to byt hotove a daju mi vsetci pokoj. Je jedno aj kedy a skadial robim, ak je spokojny zakaznik, mozem aj v noci a z Afriky :lol: Mam stastie ze robim v IT. Spolocnost kolegov mi nechyba. Par krat do roka ich vidim - Den deti, potom bude team building (tie su 2 do roka), na Vianocnom vecierku. Som dost introvertna. Vyhovuje mi to.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 28.04.18 14:23

@gorilka007 home office, pro mě nejdůležitější benefit vůbec. Kdyby mi teď jinde nabídli větší plat, ale bez HO, nepřijala bych to. Pak máme penzijní (v UK), kdy firma tuším přidá 4% k našim 2%, ale já nevěřím, že nějaký důchod budu mít, takže na to peču. Pak máme různé výhody pro mateřskou jako child vouchers atd. A máme o 5 dní dovolené více, než je zvykem. A všelijaké slevy na různé věci od kina po spotřebiče. Nestěžuju si.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 14:28

V obchodě nemáme žádné, dovolená 20 dní, ale kolikrát se stává, že z dovolený jste odvolaný, z důvodu, že chybí lidé, pracuju na směny, vypadne směna a musíte za ni, plat nic moc, ale nemůžu si vybírat, nemám dostatečné vzdělání na vyšší post, pouze maturitu, takže při dodělávání VŠ a práci a dětech jsem ráda alespoň za něco.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 14:43

Mame tyden dovolene navic, prispevek na penzijni pojisteni, 13.a14.plat, cca 1000Kc prispevek na zdravi a darek k Vanocum. Prispevek na dopravu a obedy v jidelne nevyuzivam. Jedna se o praci v kancelari.

Limi123
Závislačka 2626 příspěvků 28.04.18 15:51

5 tydnu dovolene, 4 sick, stravenky 100 hrazene z 55 procent, prispevek na penzijko 800, na zivotko 300, home office dle domluvy, pruzna pracovni doba (povinne 9-15 ale nemuselo se striktne dodrzovat). Nove kafeterie 5000 rocne. Multisport. Sportovni akce (i pres noc). Automaty na kavu za 2 kc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama