Bertoni Foxy – nemáte jej někdo?

7.6.10 14:32

Bertoni foxy

Holky nemáte jej někdo? U nás není k vidění a za ty peníze se mi zdá docela dobrý. Potřebovala bych jej jen na uspání, což si myslím vydrží. Ale přesto.Moc děkuji.
http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/…ni-foxy-2010?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10837
25.8.10 20:41

Ahoj, taky hledám nějaký levnější golfky a tyhle se mi líbí,jen nikde nemůžu najít podrobnější info nebo zkušenosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.10 11:07

ahoj, taky se mi líbí, má polohovací madlo, 7kg, vzadu jednoduchá kolečka, takže do nich nebudu kopat, stříška taky mírně zaklopená a ne otevřená, jak u jiných golfek, cena bezvadná… akorát teda ty recenze mi chybí..:-( :-( Už vybírám tak dlouho,(spolu se ségrou), že mám hlavu jak pátrací balon 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
T
10
3.9.10 13:20

Bertoni

Ahoj,dnes jsem poprve vyzkousela kocarek venku.Je lehky,dobre se snim jezdi.Jen jsem obcas kopla do tycky u kol,coz se neprijemne.Jinak ma opravdu obrovsky kosik.Cast na sezeni se mi zda mensi nez u jinych kocarku (coletto aveo),ale mala ma 10,5kg a vesla se. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.10 13:59

aha, tak to je fajn, náš má asi 11kg, tak nevim, vyplácí-li se ho kupovat, ..našla jsem na netu jednu negativní recenzi, že je to šmejd, tak zas váhám… mě se ale líbí hodně. A má polohovací-vysouvací madlo-rukojeť? Možná je to pro nižší lidi? :-)Já mám 168cm…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
T
10
3.9.10 14:12

Mam taky 168cm a nemyslim ze delam tak velke kroky,ale parkrat jsem do te tycky kopla.A rukojet polohovaci nema. Je opravdu dost lehky,vyborne se sklada.Chtela jsem kvuli autu.I ty kolecka me mile prekvapily ze nerachtaji.Ale urcite nejde moc pouzivat na spani,je hodne kratky,ale mala spi jen doma po O,tak to neresim.No za tu cenu co by jsme chtely ze? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.10 13:34

tak nakonec Babypoint Mark Q

Tak jsem si holky nakonec koupila dnes Babypoint Mark Q, (http://www.malvik.cz/…carek-Mark-Q) už mě to vybírání dost štvalo, nakonec jsem vzala i ten jediný, co měli v Malvíkovi a to černý, i když se mi líbil ten šedý či zelený a navíc za 4199kč,nikoli za 3830kč jak mají na svém netu. Vyhrála má netrpělivost ;) Maj tam ještě dost velikou slevu na nějaký casualplay z 9000kč na asi 4500,ale byl těžší. Takže to mám za sebou, hurá, malý v něm hned pro jistotu usnul a to má asi 85cm a 11kg ;), jsem s nim spokojená, a hlavně! nekopu do těch zadních koleček :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
apoh
6.9.10 11:07

A dají se u něj polohovat záda až do lehu???

• Nahlásit
  • Citovat
6.9.10 12:18

u babypoint Mark Q? Ano, skoro do úplného lehu dají, Tomík mi v něm právě teď spí a to už je celkem dlouhej, myslim, že 85cm už má. A dají se polohovat i nožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
T
10
8.9.10 14:02

Ahoj,tak jsem se podivala na vas Babypoint Q,tak myslim ze je urcite lepsi nez Bertoni Foxy.Nejak na nem vidim cim dal vic chyb a radeji se vracim ke Colettu Aveu,u Foxy me vadi ten maly prostor k sezeni.Tak preju prijemne jezdeni :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.9.10 16:38

Děkuji, no já jsem ráda, že už mám vybráno, dala jsem tomu hodně času a sil a nočních hodin :D. Sháněla jsem ho rovnoběžně se sestrou a ta si den po mě nakonec koupila Delti DOT ve slevě v dětskémráji.cz asi za 2100kč. Je spokojená také, jen trochu kope do těch koleček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.9.10 16:38

chtěla jsem samozřejmě napsat „souběžně“ ne „rovnoběžně“ , achjo… :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
T
10
9.9.10 08:47

To mas jedno cos napsala,ja ti rozumim.Tak pomalu ale jiste zacinam uvazovat o prodeji Foxy,stejne si rikam ze v zime budem jezdit Colettem.Porad jsem hledela co nejlehci kocarek,ale ted vidim ze nejlehci nemusi byt nejlepsi. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.10 10:45

no já koukám na ten Coletto a divim se, že jsem ho nekoupila také, 8-o dle popisu je lehčí než mark Q, má větší košík, levnější..no fakt, je asi lepší, než Q… No jo no. Je to umění a věda, co? vybrat ten pravý :mrgreen: Nejlepší je koupit a už se NIKAM! nedívat :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
T
10
9.9.10 15:22

Tak to mi povidej,ja prosedela u pocitace hroznou dobu nez jsem vybrala Coletto.A ted stejne porad cucim na kocary a srovnavam.Myslim ze na pohled jsou si ty nase kocary podobne.Ale stve me jak kecaj v tech popisech,na netu bylo 85cm luzko a skutek utek.Sotva 80cm.No jo kupovat neco pres net uz asi nebudu.Kdybych videla nazivo Bertoni tak bych uz asi do nej nesla. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama