Bez blízké osoby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 12:14

Bez blízké osoby

Ahoj, je mi 35, nefunkční manželství, 3leté dítě a pracuju. Nevím moc co dál, ale bez blízké osoby mi nějak noc netěší, jsem smutná a chybí mi smysl života. Ano dítko miluju, ale tak nějak mi chybí partner ke kterému bych měla respekt a on ke mne nebo kdokoli jiný. Když jsem sama v bytě je mi smutno když jsem u manžela je mi smutno když jsem na hřišti je mi smutno i když jsem v práci je mi smutno. Chybí mi denní kontakt s přáteli nebo partnerem, ale nějak není moc prostor. Milenec problém neřeší i když mi to aspoň na čas pomohlo…. Do teď se kamarádíme. Ale prostě mi chybí buď denní vídání s kamarádkou nebo denní kontakt s partnerem kterého nemám. Manželství je jen formální a vztah není špatný… co dál?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12617
27.10.21 12:27

Nějak nechápu. Proč se tedy nestýkáš s přáteli? Nemáš kamarádky? Na pokec, kafe? Proč ten milenec? Proč žiješ v nefunkčím manželství? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 14:11
@arinecka píše:
Nějak nechápu. Proč se tedy nestýkáš s přáteli? Nemáš kamarádky? Na pokec, kafe? Proč ten milenec? Proč žiješ v nefunkčím manželství? :think:

No přátelé se věnují partnerům nebo rodině a večery tráví spolu. Pár přátel mám, ale vidíme se tak 2 x do měsíce. Cítím se opuštěně. S manželem si vycházíme vstříc s hlídáním, aspoň pak mohu jít na procházku na nákup apod a taky je to ekonomicky výhodnější.

• Citovat
  • Nahlásit
9869
27.10.21 14:21
@Anonymní píše:
No přátelé se věnují partnerům nebo rodině a večery tráví spolu. Pár přátel mám, ale vidíme se tak 2 x do měsíce. Cítím se opuštěně. S manželem si vycházíme vstříc s hlídáním, aspoň pak mohu jít na procházku na nákup apod a taky je to ekonomicky výhodnější.

Ale ono je normální ze větší část volného času/večerů věnují lidé ve tvém věku rodině, tj. dětem a partnerovi. Neznám nikoho, kdo se denně věnuje přátelům, pokud má rodinu. Přátelé nejsou animátoři, aby ti naplňovali volný čas a zaháněli nudu. To, že se cítíš osamělá, je daň za to, že zůstáváš v mrtvém vztahu kvůli ekonomickým výhodám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.10.21 14:26

Co dál? Rozvod? Najít si někoho normálního a začít se zase stýkat s přáteli? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 14:30

@ontarova.stara @Nickjmeno partnera hledám intenzivně už 1,5 roku… ano je mi smutno protože jsem sama, ale sama v bytě bych na tom byla daleko hůř, protože bych nestíhala práci a vyzvedávat ze školky.

• Citovat
  • Nahlásit
9869
27.10.21 14:30
@Nickjmeno píše:
Co dál? Rozvod? Najít si někoho normálního a začít se zase stýkat s přáteli? :think:

Ale ona se s přáteli vídá, píše, že jí chybí denní kontakt s nimi. Což mi v období, kdy má člověk malé dítě, práci a rodinu, nepřijde úplně schůdné. Spíš to na mě působí, že potřebuje zaplnit jistou prázdnotu po partnerství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 14:32
@Nickjmeno píše:
Co dál? Rozvod? Najít si někoho normálního a začít se zase stýkat s přáteli? :think:

Hledám někoho normálního, ale nevím kde se seznámit… přátelé jsou zadání většinou nebo vztah nechtějí. Rozvod je jen formalita jinak se u nás asi nic nezmění.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 14:33
@ontarova.stara píše:
Ale ona se s přáteli vídá, píše, že jí chybí denní kontakt s nimi. Což mi v období, kdy má člověk malé dítě, práci a rodinu, nepřijde úplně schůdné. Spíš to na mě působí, že potřebuje zaplnit jistou prázdnotu po partnerství.

Ano tak nějak mi chybí blízká osoba.

• Citovat
  • Nahlásit
2563
27.10.21 14:34
@Anonymní píše:
@ontarova.stara @Nickjmeno partnera hledám intenzivně už 1,5 roku… ano je mi smutno protože jsem sama, ale sama v bytě bych na tom byla daleko hůř, protože bych nestíhala práci a vyzvedávat ze školky.

To je pak těžký no, musíš si prostě vybrat, buď s tim něco dělej, nebo si nestěžuj. Když ti vadí tvůj partner, nevyřeší to nic jinýho než rozchod, jestli je pro tebe důležitější pohodlnost - tak se s takovym životem budeš muset smířit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9869
27.10.21 14:37
@Anonymní píše:
Ano tak nějak mi chybí blízká osoba.

Já tě chápu, dokud nemáš partnera, bylo by pro tebe formální odloučení jen další komplikací při starosti o dítě. A čekáš na impuls (nového partnera), pro který ten poslední krok uděláš. Ale to v sobě (kromě určitého pohodlí v rámci péče o dítě) skýtá i to nebezpečí, že ten potenciální partner může hledat někoho, kdo má život vyřešený i po té formální stránce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
27.10.21 14:48
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 35, nefunkční manželství, 3leté dítě a pracuju. Nevím moc co dál, ale bez blízké osoby mi nějak noc netěší, jsem smutná a chybí mi smysl života. Ano dítko miluju, ale tak nějak mi chybí partner ke kterému bych měla respekt a on ke mne nebo kdokoli jiný. Když jsem sama v bytě je mi smutno když jsem u manžela je mi smutno když jsem na hřišti je mi smutno i když jsem v práci je mi smutno. Chybí mi denní kontakt s přáteli nebo partnerem, ale nějak není moc prostor. Milenec problém neřeší i když mi to aspoň na čas pomohlo…. Do teď se kamarádíme. Ale prostě mi chybí buď denní vídání s kamarádkou nebo denní kontakt s partnerem kterého nemám. Manželství je jen formální a vztah není špatný… co dál?

Ale chlap, který by hledal partnerku (neřeším jestli dětnou, to je další kapitola), nepůjde do vdané, i když údajně formálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
122
27.10.21 15:10

Snažím si představit chlapa, který bude chtít vážný vztah s vdanou ženou, která má i dítě. Si to jako představuješ tak, že podepíšeš žádost o rozvod a jsi rozvedená? Rozvod, kde je dítě a žádný majetek na dělení, absolutně žádná tahanice, může trvat klidně i dva roky (znám osobně případ z blízkého okolí).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 17:00
@Ayo píše:
Snažím si představit chlapa, který bude chtít vážný vztah s vdanou ženou, která má i dítě. Si to jako představuješ tak, že podepíšeš žádost o rozvod a jsi rozvedená? Rozvod, kde je dítě a žádný majetek na dělení, absolutně žádná tahanice, může trvat klidně i dva roky (znám osobně případ z blízkého okolí).

Opravdu a jak to? Já myslela, že dohodou je to otázka měsíce dvou? Známé partner se rozvedl během 1 měsíce dohodou…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 17:01
@catch-22 píše:
Ale chlap, který by hledal partnerku (neřeším jestli dětnou, to je další kapitola), nepůjde do vdané, i když údajně formálně.

No já se tím nechlubím, že nejsem rozvedená.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat