Pes a domácnost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 09:00

Pes a domácnost

Dobrý den, chci se zeptat jaký máte názor na to když by jste začali bydlet s přítelem který má velkého psa v 1kk? S přítelem se ke mě nastěhoval s fenkou a mě začali strašně vadit chlupy který ten pes pouští. Přítel je skoro přes 12h v práci má krátký a dlouhý týden a většinou je sama doma protože já bohužel čas nemám a přijde mi že ten pes trpí. Občas se kvůli tomu i hádáme. Jinak omlouvám se předem za chyby ve větách děkuji. :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11016
27.10.21 09:04

No pes tam byl dřív jak ty a je dost možný, že tam bude i déle jak ty.

Musíš si buď zvyknout nebo opět přejít na bydlení zvlášť a nebo najít jiné bydlení. Třeba domek se zahrádkou. Kde pes bude „doma“, ale přitom nebude dělat uvnitř bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
27.10.21 09:06
@Cenarius píše:
No pes tam byl dřív jak ty a je dost možný, že tam bude i déle jak ty.Musíš si buď zvyknout nebo opět přejít na bydlení zvlášť a nebo najít jiné bydlení. Třeba domek se zahrádkou. Kde pes bude „doma“, ale přitom nebude dělat uvnitř bordel.

Je to paskvil, ale já pochopila, že on se přistěhoval k ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.10.21 09:07

Se psem sis ho našla, tak bylo asi jasný, že ho nedá do útulku, když se sestěhujete :nevim: psa taky máme, na válení má svoje místo, na chlupy po zemi robotickej vysavač, takže nás to nijak extra netrápí, takovej ten klasickej denní úklid nezabere o nic víc času, než kdyby tady ten pes nebyl a už vůbec nám nedává žádný záminky k hádce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:12

Nejhorší je to že když chceme jet někam musíme jí dát na hlídání a když chci vyhledat řešení tak partner má svojí hlavu nechápu proč si pořizuje psa když je neustále v práci a ten pes je nevyběhaný je mi jí líto protože je většinou sama doma skoro celý den a já mám k tomu ještě malý byt takže se válí v posteli když tam nejsme aby nebyla zavřená v jedný malý místnosti. :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
714
27.10.21 09:14
@Anonymní píše:
Nejhorší je to že když chceme jet někam musíme jí dát na hlídání a když chci vyhledat řešení tak partner má svojí hlavu nechápu proč si pořizuje psa když je neustále v práci a ten pes je nevyběhaný je mi jí líto protože je většinou sama doma skoro celý den a já mám k tomu ještě malý byt takže se válí v posteli když tam nejsme aby nebyla zavřená v jedný malý místnosti. :poblion:

Mně by to taky vadilo. Nemůže jít přítel bydlet zase tam, kde bydlel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9379
27.10.21 09:24

Tak nad tím ses asi měla zamyslet trošku dřív, jestli sneseš psa v bytě. Chápu, že pro nepejskaře to může být šok, ale upřímně, co jsi čekala? Jaké si teď představuješ řešení, kromě toho teda, že by kvůli tobě dal psa pryč? Jak to řešil předtím, než se k tobě nastěhoval? Přece nedělá dvanáctky sedm dní v kuse, tak asi některé dny pak tráví se psem víc času? Proč ti přijde, že pes trpí? Nepíšeš nic o ničení bytu nebo že by hlukem z nudy obtěžoval sousedy, tak dost možná už jsou na takový režim zvyklí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1201
27.10.21 09:28

Hele pokud nejsi uplny jelito tak jste o tomto mluvili jeste pres sestehovanim. Protoze si nedokazu predstavit soudnyho cloveka kterej vi ze ma jednu mistnost a chlapa se psem. Stejne tak chlap vi kde bydlis a ze ma psa a jak pracuje tak jste prece jako dospeli museli mluvit o tom jak bude, kdo bude vencit, kdy, jestli se vejdete atd atd atd.
Ted nechapu nad cim brecis kdyz teda toto jsou jasne veci ktere mate mit davno vymyslene. Chlapa nevyhodis, psa nevyhodis, kup si barak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17101
27.10.21 09:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jaký máte názor na to když by jste začali bydlet s přítelem který má velkého psa v 1kk? S přítelem se ke mě nastěhoval s fenkou a mě začali strašně vadit chlupy který ten pes pouští. Přítel je skoro přes 12h v práci má krátký a dlouhý týden a většinou je sama doma protože já bohužel čas nemám a přijde mi že ten pes trpí. Občas se kvůli tomu i hádáme. Jinak omlouvám se předem za chyby ve větách děkuji. :nevim: :nevim:

Můj osobní názor je ten, že velký pes do malého bytečku nepatří.

Nicméně v tomto musejí být životní partneři kompatibilní a Ty jsi na to měla myslet mnohem dřív, než jsi dovolila příteli, aby se i se psem přistěhoval :nevim: Teď holt musíš počítat s možností, že když mu začneš dávat nůž na krk a on bude nucen volit mezi Tebou a svým psem, vybere si (zcela pochopitelně) psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16044
27.10.21 09:33

Je to jednoduchy, chlapa pust k vode, at si najde nejakou jinou.
Nebo co chces, aby dal psa utratit??

Kdyz je v domacnosti pes, musi se zapojovat vsichni, resp. musi byt vsichni domuveni, jak to bude fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8956
27.10.21 09:38

A tys nevěděla, že má přítel psa? :roll: Že to řešíš až teď …
A co jako navrhuješ? Aby kvůli tobě dal psa pryč?
Tebe by měl dát pryč. :roll:
A pokud ti je psa tak moc líto, vem ho na procházku.
Bude to užitečnější, než sedět tady. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:45

Navrhla jsem přítelovi jestli nechce zkusit u mě bydlet když to doma nemá jednoduchý a nebo variantu B že se nastěhuje zpátky domů a i se psem jak říkal a časem se najde větší byt. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1777
27.10.21 09:46

A co navrhuješ za řešení? Dat psa pryč? Měl ho ještě před tebou, což jsi asi věděla, nebo ne? Nemluvili jste o tom před sestehovanim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8956
27.10.21 09:47
@Anonymní píše:
Navrhla jsem přítelovi jestli nechce zkusit u mě bydlet když to doma nemá jednoduchý a nebo variantu B že se nastěhuje zpátky domů a i se psem jak říkal a časem se najde větší byt. :nevim:

Tak najděte větší byt. Ale to problém stejně nevyřeší … V bytě se pes nevyběhá, chlupy tam budou stejně a tobě bude stále vadit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16044
27.10.21 09:55
@Anonymní píše:
Navrhla jsem přítelovi jestli nechce zkusit u mě bydlet když to doma nemá jednoduchý a nebo variantu B že se nastěhuje zpátky domů a i se psem jak říkal a časem se najde větší byt. :nevim:

Vetsi byt nic nevyresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat