Reklama

Bez Miluji tě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 08:42
Bez Miluji tě

Už rok ke mne prý manžel necítí ze ne miluje. Před rokem jsem mu řekla vzteky ze už ho nemiluji a on ze se v něm něco zlomilo. Snaží se, nechce odejít a chová se ke mne slušně. Ale naše manželství je mrtvé. Já ho miluji víc než na začátku. Plno věci jsem si uvědomila a snažím se ho přijímat takový jaký je. Vždycky jednou za 3 měsíce řekne ze jdem do toho a je to úžasné, ale každý týden mě informuje ze mě nemiluje a ze ho to trápí a ze to tedy ten život nějak přežijeme. Já nedokážu reagovat úplně v klidu a hrozné mě to bolí a znečišťují.. Chci už aby to bylo v pořádku a neřešili totéž. Když mluvím o svých pocitech, pro nej zranujici tak je hned na dne a vyčítá mi to a on pořad jak mě nemiluje a má mě jen rad, tak mám sklopnout pusu a přijmout to? Co už mám udělat aby než novu miloval a co to vůbec po 9 letech znamená? Asi se nebudeme vidět poprvé a nezazijeme poblouznění, ne? Podotýkám, ze vizuálně jsem hezká a štíhlá, snažím se být milá a tak…co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 09.03.18 08:45

Proč jsi mu říkala, že už ho nemiluješ?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7983 příspěvků 09.03.18 08:46

Jak když ti řekne, že tě nemiluje, tak se z toho poto… nebo jak to mám chápat?

Kajcatko
Kecalka 227 příspěvků 09.03.18 08:48

Mno evidentně jsi to tím výlevem ve vzteku docela zvrtala. Ale na druhou stranu je super, že se manžel snaží. Doporučila bych Ti vyhledat dobrého partnerského terapeuta, oběma Vám evidentně na vztahu záleží, tedy šance na záchranu bude veliká.
Držím palce.

martasesek
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.03.18 08:49

Píšeš, že tě má rád. Já si myslím, že je to víc jak miluji tě. Alespoň pro mě slovní spojení „miluji tě“ znamená faleš, lež, podvody. Jinak si nemyslím, že tě má rád v pravém slova smyslu. Co máš dělat je těžké poradit. Ale uvědom si, že pokud zůstaneš a nezapracujete na vztahu, budeš se zbytečně dlouho trápit a bude ti utíkat život.

martasesek
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.03.18 08:51
@Kajcatko píše:
Mno evidentně jsi to tím výlevem ve vzteku docela zvrtala. Ale na druhou stranu je super, že se manžel snaží. Doporučila bych Ti vyhledat dobrého partnerského terapeuta, oběma Vám evidentně na vztahu záleží, tedy šance na záchranu bude veliká.
Držím palce.

Nemyslím si, že se snaží, mě přijde, že se nutí do něčeho, co nechce. Ale to je můj názor na zakladatelky přípsěvek.

Hroznej puberťák
Závislačka 4098 příspěvků 09.03.18 08:55

Já se mu ani moc nedivím, že se v něm něco zlomilo. Jestli ses svým vzteklým výlevem o tom, jak ho nemiluješ trefila do již rozklíženého, mohla to být poslední rána - záměrně nepíšu kapka, protože něco takového fakt není kapka. Jestli ti to teď sám říká každý týden, musel to být zásah přímo do černého a nevzpamatoval se z toho doteď. Jestli to půjde spravit nevím, ale rozhodně na to bude potřeba sakra hodně trpělivosti, a pokud nedokážeš reagovat v klidu a řešíš to občas nějakou scénou, jen to bohužel zabetonuješ. Pokud by byl ochoten jít na terapii, jen plus, pokud ne a chceš to udržet, budeš se muset obrnit fakt hodně velkou trpělivostí, on čas otupí všechna ostří a časem ho to taky přejde, a bude se s ním dát rozumněji mluvit.

martasesek
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.03.18 09:03
@Hroznej puberťák píše:
Já se mu ani moc nedivím, že se v něm něco zlomilo. Jestli ses svým vzteklým výlevem o tom, jak ho nemiluješ trefila do již rozklíženého, mohla to být poslední rána - záměrně nepíšu kapka, protože něco takového fakt není kapka. Jestli ti to teď sám říká každý týden, musel to být zásah přímo do černého a nevzpamatoval se z toho doteď. Jestli to půjde spravit nevím, ale rozhodně na to bude potřeba sakra hodně trpělivosti, a pokud nedokážeš reagovat v klidu a řešíš to občas nějakou scénou, jen to bohužel zabetonuješ. Pokud by byl ochoten jít na terapii, jen plus, pokud ne a chceš to udržet, budeš se muset obrnit fakt hodně velkou trpělivostí, on čas otupí všechna ostří a časem ho to taky přejde, a bude se s ním dát rozumněji mluvit.

To je pravda, ale mě přijde, že měla trpělivost dost a až najednou vybuchla. Myslím, že je těžké soudit, když známe příběh jen z jedné strany. Nemusela to mít s ním vůbec lehké. A věřím, že ji zraňoval dost dlouho. Otázka je proč. Doufám že se ještě zakladatelka ozve.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 09.03.18 09:03

Jak jste spolu dlouho? Po určité době je naprosto přirozené, že už necítíš spalující zamilovanost jako na začátku. Řekla bych, že MÁM TĚ RÁD je v dlouhodobějším vztahu pravdivější než Miluji tě.
Navíc ty city si za běžného provozu neuvědomíš. Nakopne tě to v mimořádných chvílích - když se vám něco podaří, když máte nějaký společný intenzivní zážitek. Nebo ve chvílích, kdy hrozí, že ho ztratíš!
Osobně si myslím, že tvůj muž sází právě na to. Hraje na lehce sadistickou strunku a drží v tobě to napětí, ptž odezva tvé lásky a strachu ze ztráty je hmatatelná. A možná mu dělá i dobře. Ono totiž není normální běžně protějšek informovat o negativních citech k němu.
Na tvém místě bych na takovou manipuaci nepřistoupila. Přestan se ho ptát a přestan se tak očividně trápit. Uvidáš, co to vyvolá za reakci.

Emimin7
Echt Kelišová 8134 příspěvků 09.03.18 09:06

Zdá se, že už to nemůže být jako dřív.

Hroznej puberťák
Závislačka 4098 příspěvků 09.03.18 09:08
@martasesek píše:
To je pravda, ale mě přijde, že měla trpělivost dost a až najednou vybuchla. Myslím, že je těžké soudit, když známe příběh jen z jedné strany. Nemusela to mít s ním vůbec lehké. A věřím, že ji zraňoval dost dlouho. Otázka je proč. Doufám že se ještě zakladatelka ozve.

Může být. Je fakt, že rok (!) jí to vracet tejden co tejden je hodně přes čáru.

martasesek
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.03.18 09:09
@Hroznej puberťák píše:
Může být. Je fakt, že rok (!) jí to vracet tejden co tejden je hodně přes čáru.

právě :roll:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 09.03.18 09:10

A co pro Tebe znamena vic slova miluju te, nez mam te rad?
v cem je to jine? a on jiny?

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 09.03.18 09:11

To je presne priklad toho, ze hazet byt ve vzteku, urcitymi slovy jakoby se nechumelilo, se proste ve vztahu dvou lidi nevyplaci, pokud je nemyslis opravdu smrtelne vazne. Slovem ublizis kolikrat vic nez kdejakou fackou.

Hodne lidi si mysli, ze vztek vsechno omlouva, ale pokud nekdo sermuje pri hadce hned rozchodama, vyhazovama, urazkama nebo tim, ze uz nemiluje…Tak si ten druhy muze casem celkem opravnene myslet, ze to tak proste je.

Clovek kdyz se nekontroluje, casto odryje prave to, co ma nekde v podvedomi, to co si vazne mysli, nebo tim naopak muze jen ukazat, jak moc si toho druheho vlastne vazi, kdyz ma potrebu takove veci vubec rikat… :nevim:

Akorat vubec nechapu, proc ma takovou potrebu ti to neustale rikat a kazdej tyden se v tom nimrat, kdyz se rozchazet nechce :think: Bud to prejdu, prijmu omluvu a jede se dal, nebo jdu pryc… To je nejaky divny… :think: :nevim:

Příspěvek upraven 09.03.18 v 09:20

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 09.03.18 09:15

Upřímně? Já bych řekla, že si připravuje únikovou cestu. Prostě jednoho dne ti místo,,už tě nemiluju,, řekne, že odchází, protože tě nemiluje, protože už ti to přece několikrát řekl, tak se nesmíš divit.
Ve vzteku člověk může říct kde co, důležitý je, uvědomit si to a omluvit se.
Zajímalo by mě, v jaké situaci ti vždycky řekne, že už tě nemiluje. To jen tak přijde a řekne, už tě nemiluju? Nebo ti to řekne po tom, co ty mu řekneš, že ho miluješ?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama