Muži, kterého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.03.18 21:13
muži kterého?

Zdravím, mám problém..nevím kterého si vybrat. Měla jsem přítele Ukrajince a s nim mám
2 leté dítě..před rokem a něco mě poslal i s malou k vodě, jenže když jsem si po roce našla přítele, který malou i mě miluje, bývalí se odhodlal že se k nám vrátí..a přítele jsem opustila.. a já se vrítila k bývalímu nevím co mám dělat, přítel z ukrajiny se začal snažit…a je to lepší jenže co když zase naletím a přijdu tim díku tomu o super vztah co jsem měla mít.. aby se bývalí vrátil byl můj sen a splnil se…jenže tam je furt to ALE a ta nejistota ???? nevím co mám dělat ta hra mě přestává bavit.. poradte děkuji za odpověd

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18106 příspěvků 08.03.18 21:17

To musíš sama vědět, kterého miluješ :nevim: Třeba ho jen ta jeho vykopla a on žárlil, že ty někoho máš. K vám domů nevidíme, sama asi víš jak to bylo.

Petruna21
Echt Kelišová 9219 příspěvků 08.03.18 21:18

Seš hloupá ;) on tě opustí a za tím co máš přítele který vás má rád tak ho pustíš k vodě kvůli chlapovi který tě odkopl i s malou?? 8o tak to je ti :potlesk:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 08.03.18 21:21

Jaká „hra“? 8o Tak se zamysli nad svým chováním prosím tě 8o
Jestli tomu dobře rozumím, tak jsi opustila přítele a vrátila ses k ex, kde se PO tom návratu bojíš, že mu naletíš…
PO návratu k němu se bojíš, že jsi zahodila vztah z přítelem… ale ty už ses rozhodla…
A tak nějak mi z toho všeho vyplývá i to, že jsi s přítelem byla nějak z „nouze“ a pořád myslela na bývalého.

Jakoooo… Být tebou, tak dělám první poslední, ať ti ten návrat k bývalému vyjde, protože jestli má tvůj „mezipřítel“ jen trochu rozumu a sebeúcty, musel by tě nakopat do místa, kde záda přestávají mít slušné jméno. :zed: :zed: :zed:

A co máš dělat? Nejdřív myslet, pak se rozhodnout a pak jednat. Potom nebudeš muset řešit nějakou „nejistotu“. :?

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 08.03.18 21:24

Minulost kterou si nepamatujeme jsme nuceni si zopakovat :)

Kristanka
Závislačka 3594 příspěvků 08.03.18 21:25

*bývalý, bývalému, Ukrajina, plus překlepy. Jak jsem pochopila, tak nového přítele už jsi opustila, tak snad není co řešit :nevim: jinak hodně štěstí. když ptáčka lapají…jestli už teď víš, že je to hra, odpověděla sis sama. Osobně bych se ex snažila odstřihnout, lepší to nebude.

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 08.03.18 21:34
@Anonymní píše:
Zdravím, mám problém..nevím kterého si vybrat. Měla jsem přítele Ukrajince a s nim mám
2 leté dítě..před rokem a něco mě poslal i s malou k vodě, jenže když jsem si po roce našla přítele, který malou i mě miluje, bývalí se odhodlal že se k nám vrátí..a přítele jsem opustila.. a já se vrítila k bývalímu nevím co mám dělat, přítel z ukrajiny se začal snažit…a je to lepší jenže co když zase naletím a přijdu tim díku tomu o super vztah co jsem měla mít.. aby se bývalí vrátil byl můj sen a splnil se…jenže tam je furt to ALE a ta nejistota ???? nevím co mám dělat ta hra mě přestává bavit.. poradte děkuji za odpověd

Cas ukaze uvidis. Ted nevis ale zjistis to. Venuj se diteti na chlapi se vykasli. Jinak mame stejne stare deticky. Prej ve 2 letech jsou nejhodnejsi. Uzivej zivot ten co Te miluje Ti pokoj neda.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 08.03.18 21:49

Ale ty uz sis snad vybrala… :nevim:

Knedlinka
Povídálka 39 příspěvků 08.03.18 22:09

Ja bych se nevratila k nekomu, kdo by me i s malym ditetem opustil. Pokud zjistis, ze to byla chyba, nemyslim si, ze pritel, ktereho jsi opustila, na tebe bude cekat. :nevim:

Knihomyš
Extra třída :D 10448 příspěvků 08.03.18 22:21

Tak pokud ses rozhodla vzít zpátky otce svého dítěte (proč tě opustil a proč se vrátil víš jen ty), tak se toho drž a doufej, že když se budete oba snažit, tak to vyjde.
Moc si nenamlouvej, že nový nápadník by byl nutně lepší - ono rodiny s dětmi z předchozích vztahů bývají náročnější. Halt vlastní je vlastní, no.
„Super vztah, co jsi měla mít“ byl nejspíš ještě ve fází snů a hormonálního poblouznění, ne? Chlapi jsou stejně všichni stejný ;)
Tak se soustřeď na to, že se ti splnil sen.
Budu držet palce.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 08.03.18 22:22
@Anonymní píše:

Hra Tě přestává bavit? Vždyť si děláš všechno sama. Jemu jsi podala pistol a teď má konečně šanci se pořádně strefit. Před tím minul. Ten Tvůj přítel, kterého jsi opustila kvůli někomu kdo vás nechal, má štěstí. Co s takovouhle preletavkou.

vjerunqa
Závislačka 2661 příspěvků 08.03.18 23:19
@Andreww píše:
Minulost kterou si nepamatujeme jsme nuceni si zopakovat :)

Dost moudré :palec:

vjerunqa
Závislačka 2661 příspěvků 08.03.18 23:24

Zakladatelko, pro své rozhodnutí máš jistě dobré důvody. Čili bych se vykašlala na ALE a makala na aktuálním vztahu :kytka:

eluv
Echt Kelišová 7776 příspěvků 08.03.18 23:39

@Andreww tak to je pravdivé :palec: toto si i zápisu :)

Verun83
Echt Kelišová 7852 příspěvků 34 inzerátů 09.03.18 04:58

Chyba za chybou.
Vratila ses k chlapovi, ktery opustil tebe i sve dite?? Proc to udelal? Ted nema do ceho pichnout, tak zas pritahl, ty nechas novy vztah a jdes?
Hlavne tady za par tydnu nezakladej diskuzi, ze vas opustil podruhe.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama