Běžecká výzva

2
3.3.20 22:02

Běžecká výzva

Ahoj holky :)
Napadlo mě založit běžeckou výzvu. Proč? Protože se sebou chci už konečně něco udělat, chci se cítit líp a hlavně…hlavně se chci cítit fajn! :D
S běháním jsem začala minulý duben…ale od října minulého roku jsem se na to lehce vykašlala a běhala doteď tak 1× za 14 dní. A strašně mě to štve :?.
Je tu někdo, kdo by se přidal ke mě? Chci od zítřka běhat každý den po dobu 30 dní. Ne nějak drasticky, ale spíše pro radost a pro lepší pocit :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10784
3.3.20 22:09

@Niky1435 rada bych ale ja nemám hlídání pro malou a strašně me to štve. Běhání jsem milovala. At ti to nadšení vydrží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
3.3.20 22:20

Nevím, jestli je to tady nejlepší místo na poptávku…?

Kdyby tě to opravdu zajímalo, tak skupiny a běžecké výzvy, včetně úplných začátečníků, fungují přes různé aplikace k chytrým hodinkám…je takových skupin a výzev hromada na FB (určitě i všude jinde, kam já ani nepřijdu).

Tam bys měla jistou tu zájmovou skupinu, která u toho asi nějakou chvilku vydrží, našla bys snadno i přátelé v lokalitě poblíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.3.20 23:27

@Niky1435
Já do toho jdu s tebou. :mavam: Pořád to odkládám a takhle mě to snad dokope teď už opravdu začít :palec: Takže zítra začínáme? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.3.20 12:04

@SlečnaJ
Tak dnes by to bylo super :grin:. Čím víc se to odkládá, tím hůř se do toho pak dokope :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama