Bezohledná sousedka

Anonymní
29.7.20 07:23

Bezohledna sousedka

Prosím vás o radu min rok v listopadu jsme se přestěhovali do bytu. Je udělaný na styl kostek z levá 3 byty z práva 3 byty. Takže takové malá bytovecka. Vše nové.
Sme úplně nahoře vše super. Až na sousedy pod nama. Je to učitelka se svojí 8 letou dcerou a přítelem o něm člověk ani neví. Ale o těch dvou katastrofa o dupani které slyšíme Nahoru se nebavím to je mazec. Hraní na klavír taky mlčím. Ale co mě rozčiluje je mlácení hlavním dveřermi to je rána to se nese ještě tou chodbou. Dole bydlíja normální rodina s klukem který má 13 a toho jsem v životě neslyšela chudák kluk má u těch dveří pokoj.
No dneska na nu jde můj přítel za tyden mám termín a jako jestli se nenaučí slušnému chování nevím co s ní…
Nikdo to nedělá jen ona dětský pokoj mám u dveří a dneska to leklo i semnou v 6 ráno rána jak blázen a za 5 min znovu asi někam letěla… Jako nechci dělat že tu sme jen my ale tak snažíme se slušně chovat vseci jen ona ne…
Hrozná madam.. Nos hore chlap ve svete ten je normální aspoň když je doma je ticho…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1099
29.7.20 07:26

Co to sousedce prvně říct než ji začít hanit? Třeba si to ani neuvědomuje, že to je tak slyšet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.20 07:32

@Mia25 ví o tom moc dobře. Dali dole lístek s nápisem prosíme o zavírání dveří klikou..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.7.20 07:33

A musela by být vážně hlucha jako fakt je to rána jak blázen.. A kor když metr od dveří je okno podotýkám nikdo jiný to nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
21214
29.7.20 07:42

Nás soused taky zavírá zásadně prasknutím, je jedno v kolik hodin. Ale zatím jsem to s ním teda nešla řešit. A rozhodně ti muze byt jedno, co na to říká nějaký 13 kluk, to si mají řešit jeho rodiče. Neříkej mi, že taková učitelka teď chodí pryč každý den brzo ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16990
29.7.20 07:45

Začla bych tím, že bych si s ní promluvila a slušně jí požádala, jestli může zavírat dveře na kliku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.20 07:48

Nevím kam chodí a nechodí ale tohle je ráno večer. Není to jen dnes. Ano sak dneska tam jde přítel, ten se o to pokusí.

No uvidíme každopádně tam dneska můj půjde a zkusí to slušně.
Já to řešit nebudu v úterý mám termín a snažím se zůstat ještě v klidu. A ráda bych aby mi mimčo pak spalo v pohodě a ne toto…
Tak díky za reakce nijak to dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
21246
29.7.20 07:55

Tak první věc je slušně se sousedkou promluvit. Druhá je zhodnotit reálně provedení bytů - tyhle novostavby jsou kolikrát tak odfláknuté, že je tam slyšet víc než v paneláku.
Za třetí bych si moc nevyskakovala, protože za měsíc na tebe může naběhnout sousedka, že vám moc řve mimino nebo jí batole bude moc dupat nad hlavou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3344
29.7.20 07:56

To je život v kralikarne. Všude je něco..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12901
29.7.20 07:57

Ty ji ted budeš buzerovat, že mlátí dveřmi a ty doufej, že není mstiva a tobe nebude řvát mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
29.7.20 08:02

Možná by bylo řešením domluvit se s partiama a namontovat na dveře BRANO :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3048
29.7.20 08:03

Nedalo by se do těch dveří vlepit nějaké těsnění? Jinak to je prostě problém společného bydlení…Jak se psalo výš, snad nebudeš mít uplakane miminko, aby se nepřišla stěžovat sousedka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.20 08:07

@elena.78 brano tam už je ale asi nefunkční zavolám majiteli.
No :sweat_smile:tady už to nabírá na obrátky jako vždy. Takže ještě jednou děkuji všem za reakce. Sousedkou si promluvíme tě to vysvětlím miminku asi ne. Krásný den :four_leaf_clover:

• Nahlásit
  • Citovat
12810
29.7.20 08:10

Ja bych resila ty dvere, ne sousedku. Novou vlozku, dojezd apod.
A jak zde padlo, fakt doufej, ze tve dite nebude moc plakat a pozdeji si v byte hrat (hihi), protoze pokud je u vas vse takhle slyset, tak si jeste uzijete mezisousedskych vztahu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
29.7.20 08:15

Kdyby sousedka, ale já nemohu to nemohu odnaučit své puberťáky. Napřed trisknou brankou u plotu, potom vchodovymi dveřmi a nakonec dveřmi od bytu. Jako kdyby kliky neexistovaly. Hluk mi nevadí, ale ty bezpečnostní vchodové dveře strašně trpí a zkracuje jim to život.
Takže se zakladatelkou soucitim, hluk to vydává strašný, ale řadu nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama