Bílkovitý hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 16:05
Bílkovitý hlen

Ahoj, už asi tři dny mám bílkovitý hlen, který se táhne. Sleduju ovulaci, ovu. testy jsou negativní, je jen slaboučká, skoro neviditelná čárka. Jsem 15.DC a brala jsem prášky na ovu. Ale mám ten hlen. Tak jsem zmatená.. Ten hlen je už před ovulací? díky :mavam:

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 24.08.18 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj, už asi tři dny mám bílkovitý hlen, který se táhne. Sleduju ovulaci, ovu. testy jsou negativní, je jen slaboučká, skoro neviditelná čárka. Jsem 15.DC a brala jsem prášky na ovu. Ale mám ten hlen. Tak jsem zmatená.. Ten hlen je už před ovulací? díky :mavam:

Jojo, před. ;)

admin
Extra třída :D 11133 příspěvků 31.08.18 18:32

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >