Reklama

Bílkovitý hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 16:05
Bílkovitý hlen

Ahoj, už asi tři dny mám bílkovitý hlen, který se táhne. Sleduju ovulaci, ovu. testy jsou negativní, je jen slaboučká, skoro neviditelná čárka. Jsem 15.DC a brala jsem prášky na ovu. Ale mám ten hlen. Tak jsem zmatená.. Ten hlen je už před ovulací? díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 24.08.18 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj, už asi tři dny mám bílkovitý hlen, který se táhne. Sleduju ovulaci, ovu. testy jsou negativní, je jen slaboučká, skoro neviditelná čárka. Jsem 15.DC a brala jsem prášky na ovu. Ale mám ten hlen. Tak jsem zmatená.. Ten hlen je už před ovulací? díky :mavam:

Jojo, před. ;)

admin
Extra třída :D 10891 příspěvků 31.08.18 18:32

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama