Reklama

Nedostupný clostilbegyt, proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela.9196
Povídálka 35 příspěvků 24.08.18 11:22
Nedostupný clostilbegyt, proč?

Ahoj holky. :srdce:
Nevíte některá, proč je v současné době v české republice nedostupný hormonální lék na podporu ovulace - clostilbegyt? Moje lékařka mi ho chce nasadit, jenže jak již zmiňuji je nedostupný a ani se neví, kdy se na trhu opět objeví… :think: :nevim:

Přečtěte si článek: Clostilbegyt a otěhotnění: Když ovulace nepřichází

Reklama

Reakce:

bémusek
Kecalka 223 příspěvků 24.08.18 11:23

ahojky, řeší to holky pár diskuzí pod tebou ;) https://www.emimino.cz/…stik-325975/

Michaela.9196
Povídálka 35 příspěvků 24.08.18 11:32

Jé, děkuji. Mi emimino napsalo, že podobné téma ještě založeno nebylo. :D :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >