Nedostupný clostilbegyt, proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela.9196
Kecalka 166 příspěvků 24.08.18 11:22
Nedostupný clostilbegyt, proč?

Ahoj holky. :srdce:
Nevíte některá, proč je v současné době v české republice nedostupný hormonální lék na podporu ovulace - clostilbegyt? Moje lékařka mi ho chce nasadit, jenže jak již zmiňuji je nedostupný a ani se neví, kdy se na trhu opět objeví… :think: :nevim:

Přečtěte si článek: Clostilbegyt a otěhotnění: Když ovulace nepřichází

Reakce:
bémusek
Kecalka 381 příspěvků 24.08.18 11:23

ahojky, řeší to holky pár diskuzí pod tebou ;) https://www.emimino.cz/…stik-325975/

Michaela.9196
Kecalka 166 příspěvků 24.08.18 11:32

Jé, děkuji. Mi emimino napsalo, že podobné téma ještě založeno nebylo. :D :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >