Reklama

Kontryhel a kapky gynex - mohou se kombinovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 24.08.18 16:03
Kontryhel+ gyne

Holky mám takový dotaz nikde to nemůžu dočist piju kontryhelovy čajík a koupila jsem si kapky gynex? Můžu to brát zároveň, někde čtu, že ne a někde, že jo a kdy se gynex nasazuje při ms?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 24.08.18 16:09

@Martina 94 No gynex obsahuje i kontryhel, tak je zbytečné brát oboje ne?? Můžeš brát gynex od kdy chceš. Někdo začne první den cyklu a pak vynechává na MS, a začíná zase s prvním dnem cyklu, kdyby náhodou přišlo těhotenství. Ale je to vcelku jedno.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 24.08.18 17:11

@P4ja no já nevím já jsem na to slyšela dobre recenze atd možná zrychlená koupě víš? Akorát já kontryhel piju od ms do ovu myslíš, že to tak mám pit také ? Teda a mít pauzu pak ale 14 dní :-) no asi to tak udělám :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >