Kontryhel a kapky gynex - mohou se kombinovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina 94
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 24.08.18 16:03
Kontryhel+ gyne

Holky mám takový dotaz nikde to nemůžu dočist piju kontryhelovy čajík a koupila jsem si kapky gynex? Můžu to brát zároveň, někde čtu, že ne a někde, že jo a kdy se gynex nasazuje při ms?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 24.08.18 16:09

@Martina 94 No gynex obsahuje i kontryhel, tak je zbytečné brát oboje ne?? Můžeš brát gynex od kdy chceš. Někdo začne první den cyklu a pak vynechává na MS, a začíná zase s prvním dnem cyklu, kdyby náhodou přišlo těhotenství. Ale je to vcelku jedno.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 24.08.18 17:11

@P4ja no já nevím já jsem na to slyšela dobre recenze atd možná zrychlená koupě víš? Akorát já kontryhel piju od ms do ovu myslíš, že to tak mám pit také ? Teda a mít pauzu pak ale 14 dní :-) no asi to tak udělám :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >