Ovulační bílý výtok?

Anonymní
16.2.21 19:44

Bílý,kremovity výtok

Dobrý den, omlouvam se jestli tohle třeba už někde je, ale já to nikde nenašla. Predem se omlouvam za chybi. Od ovulace mám bili kremovyty výtok. Nezapacha, nic nesvedi. Tak prosím co to muže být? Na internetu jsem nic nenašla. Tak se ptam tady jestli to taky někdo neměl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1133
16.2.21 20:02

Je to to, co máš v nadpisu, tedy : ovulační výtok  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
16.2.21 20:03

Myslím, že gynekolog by tohle vědět mohl, tuším že na to má vyštudovanou školu :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
16.2.21 20:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvam se jestli tohle třeba už někde je, ale já to nikde nenašla. Predem se omlouvam za chybi. Od ovulace mám bili kremovyty výtok. Nezapacha, nic nesvedi. Tak prosím co to muže být? Na internetu jsem nic nenašla. Tak se ptam tady jestli to taky někdo neměl.

Diskuzi je tu ohledne ovulace a “vytoku, hlenu” plno a kdyz si to hodite do google, tak tam mate taky plno vysvetleni.

Kazdopadne to neznamena nic. Je to uplne normalni a ma to tak kazda zena.
Nejaka min, nejaka vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 20:59

Jo dekuju moc, vždy jsem měla výtok bílý a takový vodnatý. Nebim jak jo popsat. A prave tento měsíc je takový kremovi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 21:01

@PeBa12 jasne :lol: ale to by trvalo než by me tam vzal. Si pamatuju ze minule jsem cekala pul roku. Tak jsem si řekla ze to zkusím tady, jestli to někdo tez neměl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat