Bio plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helenah
Nováček 5 příspěvků 16.05.09 18:23
Bio plenky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli některá mamina používá bio plenky. Našla jsem Moltex a Wiona, ty druhé jsou dražší. Díky, přeji všem pěkný víkend. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 16.05.09 18:31

Jestli myslíš jednorázovky, tak já mám zkušenost s plenami Alana z DM - jsou fajn, od „nebio“ plenek je nerozeznáš. A cenově taky dobré.

helenah
Nováček 5 příspěvků 16.05.09 18:50
baghira píše:
Jestli myslíš jednorázovky, tak já mám zkušenost s plenami Alana z DM - jsou fajn, od „nebio“ plenek je nerozeznáš. A cenově taky dobré.

Tak díky, to jsem nevěděla že jsou v DM. Myslím jednorázovky.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 16.05.09 18:51

Pouzivame latkovky a eko plenky Alana , maji je v Dm drogerii, nestoji moc - velikost 7-18 kg ma 44 kusu a stoji 209. Spokojenost obrovska, nemuzu si je vynachvalit a zadne jine jednorazovky u nas uz nepochodi. Alany neobsahuji zadnou chemii, zadny plast ani latex, jsou belene kyslikem. Proste uzasne setrne k pokozce deti. Nikdy se mi v nich synek neoprudil, zato v jakychkoliv jinych „igelitakach“ po nejake dobe vzdycky.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.05.09 19:50

Ahoj, taky používáme Alana z DM a zatím velká spokojenost :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.09 19:51

Taky doporučuji Alany z DM.Cena je dobrá :wink: Klára

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 16.05.09 20:09

Když můžu, koupím také v DM Alany - jsou za dobrou cenu, výborné na omak, ekologicky šetrné a tím že jsou k dostání v DM, tak jsou výborně dostupné, člověk nemusí nic objednávat na eshopech a pak lítat na poštu, případně lítat kvůli plenám někam do horoucích pekel :twisted:

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 16.05.09 20:31

Taky jsme měli Alana z Dm,do podzimku,přes zimu nebylo kde kompostovat a teď máme zásoby Pampersek,ale jak dojdou,vracím se k ekoplenám.

Prťa
Kecalka 168 příspěvků 16.05.09 21:34

Tak my taky často používáme ekoplenky z dm. Je super, že nejsou vůbec nijak navoněný a jsou krásně hebounký :D . Cena mě překvapila, protože teď je dost trendy, že co je bio nebo eko, je napálený jak blázen. Takže moc doporučuju.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 19.05.09 23:21

za sebe doporučuju Alana z DM taky, jsou super, měkoučké, nejsou drahé, …

akorát nám se dítko prudí po kakání i v nich, teď pomáhají akorát pampers sleep&play, což nechápu :roll: ale je to tak :?

Píďa
Závislačka 3103 příspěvků 27.05.09 13:15

Ahojky,

Chystám se na plenky Alana taky. Používáte je už od narození? Udávají nejmenší velikost od 4 kg a přijde mi to veliký pro novorozeně. Ale čekám prvního prcka, tak nemám absolutně žádný odhad ;) Dík za radu.

Mariam
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 09.07.09 10:38

Tohle resim taky. Pro prcka mam nachystane latkovky, ale do porodnice asi vezmu jednorazovky, jen nevim, jestli tyhle nejsou moc velke. Poradte prosim…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.07.09 14:33

skoro myslím, že je to veliké, aspoň na prvních pár týdnů.

Vojtěch vážil 3,81 a i pampersky 3-6kg mu byly fakt veliké .. a ty jsou takové tenké, takže to nevadilo, alana jsou hutnější, myslím, že by mímo bylo moc vycpané :( ale osobní zkušenost nemám.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.07.09 14:39

Ja je teda od narozeni nepouzivala (ale jelikoz melo moje novorozene skoro pet kilo :D tak by mu urcite sly), ale co si vzpominam, tak na uplne maly mimco, kdyz jsem jeste ani neumela poradne prebalovat :oops: mi nejvic vyhovovaly spis Babylove, protoze mely pruzne pasky a kdyz jsem mu dala plenky bez pruznych pasku, bala jsem se je utahnout a on je pak procural, mel je asi volne… :oops:

Ted uz jsem ostrilena matka prebalovacka 8) :lol: a taky prevazne latkujeme a davame Alanky, takze tedka uz bych si je do porodky klido vzala !! Ale my jsme v porodnici plenky nafasovali, davaji je tam vsem (Huggies newborn, v nasem pripade uz teda MINI, pac do 2-5 kg se proste nevesel..... :lol: ), ale to je asi v kazde porodnici jinak…

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 09.07.09 14:48

Ja jsem mela Moltexky a i kdyz to byly ty nejmensi (3-6kg) taky do nich musel chvili dorust. Pak jsem zkusila prave Alany a ty jsou bezvadny!!!! Zacla jsem je ale brat az ted, co ma malej od 5kg navrch a jsou OK, mensimu diteti budou urcite velky. Pouzivame na noc, zatim jen jedna okolonohy procurana nehoda…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >