Blinkání, reflux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aanddyy
Nováček 5 příspěvků 30.05.19 06:23
Blinkání reflux

Ahoj holky, chtěla bych se poradit 7 týdenní syn nám po kojení blinká a jednou denně se nám stane, že i obloukem a stává se to při grgnuti. Měla jste to taky některá takhle? Mám plašit a nebo je to normální.. Mám podezření, že se i přecpává přibírá hezky…

Přečtěte si článek: Reflux u kojenců: Proč miminka ublinkávají?

Reakce:
Pandemie
Kecalka 162 příspěvků 30.05.19 07:02

Ano, mě malý ublinkával a blil obloukem. Řekla jsem to dětské, která mi doporučila nějaký prášek na zahuštění, který jsem ale nepořídila, jelikož hezky přibíral. Nakonec to přešlo, ale až tak v 8 měsících. :think:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 30.05.19 07:08

Druhý syn mi to tak dělal, ale on se vážně přecpaval, měla jsem hodně mlíka a on se nedokázal pustit než nebylo prázdno :D. Dávala jsem mu pak jen jedno prso, když pil z obou, vždycky byla šavle. Vím, že se to nemá, že doktoři říkají z obou… Ale malý má dneska rok a tři měsíce a já ho teprve odstavuju :nevim:.

necy
Kecalka 120 příspěvků 30.05.19 07:57

Prvni syn hazel oblouk po kazdem kojeni. A od 1 do 2 mesice pribral 100g, pritom mleka bylo dost. Davala sem po kojeni strikackou nutrilon Ar.Na radu lekare. Po 3 mesici se to zlepsilo a zase sem jen kojila. Druhy syn po kojeni ublinkaval, ale ne obloukem. Pribival ze zacatku co mesic to kilo :lol: Pokud pribira tak se nestresuj. :kytka:

hanullllka
Kecalka 275 příspěvků 30.05.19 08:12

Dcera taky blinkala, sice málo ale ještě dlouho po odříhnutí. Zhruba půl hodiny po kojení jsme ji museli nosit ve svislé poloze. Tehdy jsme na radu doktorky pořídili sirup Gastrotuss. Udělal takovou klapku, aby se mléko nevracelo. Já jsem ji to dávala jen na noc a v noci, protože jsem to do ní nechtěla cpát pořád a pomohlo to. Samo se to zpravilo zhruba ve 3 měsících :)

Aanddyy
Nováček 5 příspěvků 30.05.19 12:09

Díky za info, volala jsem i doktorce a říkala hlídat přibíraní, tak budeme hlídat a ptala se jestli hlta při kojení a on hltá a hlavně se na konci rozčiluje, tak mu dám ještě prso podudá a rozčiluje se zase, tak ukončím kojení a dobrý. Myslíte, že je to z přejezení proto to rozčilování? Potom si totiž buď blinkne nebo se uklidní a nebo chce ještě prso… No je to boj :nevim:

Váš příspěvek
Reklama