Reklama

BLW - jídlo do tlapky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaspinka
Extra třída :D 11860 příspěvků 3 inzeráty 12.10.18 21:00
BLW - jídlo do tlapky

Chtěla bych zkusit BLW - jídlo do tlapky. Ale našla jsem jen obecné informace. Potřebovala bych jak přesně postupovat, co kdy v jaké úpravě podávat. Atd. Máte někdo zkušenost? Díky

Reklama

Reakce:

panikockova
Závislačka 3485 příspěvků 4 inzeráty 12.10.18 21:05

@Kaspinka Ja mela knizku Vim, co mi chutna, tam je presne navod co, kdy, jak. Malej to zvladal uplne v pohode :palec:

Kaspinka
Extra třída :D 11860 příspěvků 3 inzeráty 12.10.18 21:12

@panikockova to je přímo o této metodě?

panikockova
Závislačka 3485 příspěvků 4 inzeráty 12.10.18 21:53

@Kaspinka Jojo, krok za krokem :D

admin
Extra třída :D 11016 příspěvků 13.10.18 11:46

Hezký den,

zkuste se podívat na článek, který jsme vydávali. Třeba Vám v příkrmech pomůže.

Pěkný víkend, :kytka:
Zuzi

herani
Povídálka 21 příspěvků 16.10.18 04:12

Ahoj, na uložto je celá kniha v pdf :) stačí zadat do vyhledávání „vím co mi chutná“ nebo pak na youtube o této metodě pěkně mluví MaruškaVeg. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >