Boby pro dvě děti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 22.11.17 09:45
Boby pro dvě děti

Poradíte jaké boby koupit, aby byli pro dva? Našla jsem toto:
http://www.dumhracek.eu/…-d341831.htm
https://www.zbozi.cz/…r-4x4-modra/?…
https://www.open-sport.cz/…blerace.html
Co se týče těch prvních tak jsem našla recenze tak padesát na padesát, takže si nejsem úplně jistá zda do nich jít. Nemáte třeba doma nějaké z nich nebo i jiný tip? Starší holce je 8let a mladší budou v únoru 3 roky. Jde o to, aby mohli jezdit spolu, popřípadě ta mladší s jednim z rodičů. Děkuji

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 22.11.17 10:01

Mi měli tohle: kupovali jsme to v albertu za cca 700 mám dojem.
Jinak super jezdí obyč dřevěné sáně s ohrádkou..tam se vlezou i tři ( dvě děti a rodič )

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 22.11.17 10:02

Jinak ty druhé ve tvém odkaze bych nekupovala..kdyby seděla mladší vzadu tak by mohla vypadnout a kdyby seděla vepředu tak ta starší vzadu by to mohla překlápět - svou váhou..

Příspěvek upraven 22.11.17 v 10:13

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 22.11.17 10:05

https://detske-boby-sane.heureka.cz/…ene/recenze/#…
jinak dají se koupit levnějc..sice tam je 80kilo nosnost ale jezdil na něm manžel s dcerou..manžel cca 85 kilo a dcera 10 kilo..a v pohodě..

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 22.11.17 10:29

Děkuji. Sáňky máme, ale už vidim jak se budou holky prát o boby. Takže jsem chtěla ještě jedny a říkala jsem si koupit boby pro dva, aby mohli jezdit i spolu.

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 22.11.17 10:32

@mína77 no tak ty bobo-sáně jsou fajn..vzhled sání, ale materiál boby..a dvě se vlezou

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 22.11.17 10:52

Určitě je to další varianta. Děkuju, probereme s manželem.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 22.11.17 10:55

My máme obyč boby ještě po nás, ale určitě se daji pořídit jednoduche za pár peněz a vlezou se tam taky dvě děti nebo dospělý a dítě. Tohle mi přijdou zbytečně vyhozené peníze. Ale to je každého věc, taky záleží, jak často byste je využili, u nás moc sněhu nebývá a na hory jedeme jednou za sezónu, jen chci říct, že i na jednoduchých bobech mohou jezdit dvě.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 22.11.17 10:58
@smurfka píše:
@mína77 no tak ty bobo-sáně jsou fajn..vzhled sání, ale materiál boby..a dvě se vlezou

My na nich jezdily jako malé a nemám s nimi dobrou zkušenost, klasické boby mnohem líp jezdí, ty sáňky vždycky před sebou hrnuly sníh, když nebyl dobře uježděný.

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 22.11.17 11:03

No záleží jak kterou zimu, ale bydlíme prakticky na horách takže celkem využijeme.

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 22.11.17 12:33
@xstrasilka píše:
My na nich jezdily jako malé a nemám s nimi dobrou zkušenost, klasické boby mnohem líp jezdí, ty sáňky vždycky před sebou hrnuly sníh, když nebyl dobře uježděný.

tak to se nám nikdy nestalo a to jsme bobovali i na neuježděných místech..( jakože kopec na dědině kde jsem si to museli nejdřív vyjezdit aby tam byla nějaká " dráha " atd..) jezdí to právě pěkně a rychle. :nevim:

Aliik
Echt Kelišová 8234 příspěvků 22.11.17 13:25

Taky hlasuju pro plastové sáňky Kamzík, kámoška na nich jezdí se 2 dětma a jsou naprosto super. Taky je chci kupovat holkám 8 a 5 ;)

Crystal87
Generální žvanilka 23780 příspěvků 22.11.17 15:00
@smurfka píše:
Jinak ty druhé ve tvém odkaze bych nekupovala..kdyby seděla mladší vzadu tak by mohla vypadnout a kdyby seděla vepředu tak ta starší vzadu by to mohla překlápět - svou váhou..Příspěvek upraven 22.11.17 v 10:13

Není pravda.Mame je už 8 let nebo tak nějak a unesou i dospělého. Takze jsme jezdili s dětma taky, dítě vepředu my za ním. Jsou naopak super stabilní a hodně toho vydrží. I po tolika letech ještě blikají a houkaji a nikde ani prasklinka, jsou festovni.Mame žluté. Takze za sebe doporučuji tyhle.

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 22.11.17 18:07
@Crystal87 píše:
Není pravda.Mame je už 8 let nebo tak nějak a unesou i dospělého. Takze jsme jezdili s dětma taky, dítě vepředu my za ním. Jsou naopak super stabilní a hodně toho vydrží. I po tolika letech ještě blikají a houkaji a nikde ani prasklinka, jsou festovni.Mame žluté. Takze za sebe doporučuji tyhle.

Děkuji. Tyto jsem měla jako top. Po vaší reakci jsem objednala. Sehnala jsem v akci za 1200,–. Což je super cena. :dance:

Crystal87
Generální žvanilka 23780 příspěvků 22.11.17 21:25
@mína77 píše:
Děkuji. Tyto jsem měla jako top. Po vaší reakci jsem objednala. Sehnala jsem v akci za 1200,–. Což je super cena. :dance:

No to je teda my je tenkrát kupovali za 2000 :? Ale nelituji.Tak přeji hezké řádění na sněhu a doufám že budete spokojena ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama