Boj hlavy a srdce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.7.22 23:40

Boj hlavy a srdce

Začnu tím, že vážně nevím, jak se mám cítit.
Jsme manželé 4 roky, celkově jsme spolu 10 let - první velká láska. Nemyslím si, že se k sobě s manželem úplně hodíme, charakterově jsme úplně odlišní. Řekla bych, že jsme něco jako nejlepší kamarádi. V oblasti sexu nám to nefunguje, máme oba úplně jiné představy. Já se mu snažím plnit jeho touhy, které s ním nesdílím, ale on na mě v posteli dost kašle. Nehledě na to, že já jsme spíš spontánní typ, on by to měl nejradeji vše nalajnované.
Trápí mě ale, že jsem to jediné co má. Jeho rodiče jsou hrozní, bydlíme spolu a postupně opravujeme, neměl by kam jinam jít, máme společné podnikání. V hlavě mám tolik závazků, které mě brzdí, hodně myslím na to, že by nerozdýchal, kdybychom měli jít od sebe. Dokonce bych se bála, že by si něco udělal. Vím, že mě miluje, snaží se, ale ne po té stránce, kde bych chtěla. Mluvili jsme o tom, takže ví, že mi chybí dotek a vážně takový intimnejsi vztah, ale je to workoholik, co přijde z práce naprosto hotový. Nehledě na to, že jsem teď po dvou operacích přibrala a manžel mě na to upozorňuje s tím, že: chce mít sexy ženskou, co mu budou závidět…Připadám si jako trofej.

Není to dlouho, co jsem „potkala“ jiného muže. Nikoho jsem cíleně nehledala, ale s tímto mužem jsem si začala nahodou psát. Je to cizinec, dopisujeme si anglicky, nic jsem si od toho neslibovala. Jen jsem si chtěla s někým psát, oživit si angličtinu. Je o dost starší než já (manžel je stejně starý jako já - 27). Naše psaní ale postupně začíná směřovat trošku jinam. Nehledě na to, jak je situace komplikovaná - nejenže je cizinec, ještě bydlí přes celou planetu, bůhví kde je vubec pravda (jestli to není nějaký 80 lety uchyl, co stahuje fotky nekde na netu), takže pokud by mezi nami nekdy neco melo byt, bude to složité.

Spíš mi ale poraďte…jak si to srovnat v hlavě. Nechci nikam spěchat, nechci spěchat na rozvod, třeba je to jen fáze, protože se o mě někdo po letech zajímá. Jak přestat myslet na ostatní? Respektive..kdybych měla dojít k názoru rozvodu…jak přestat myslet na to, jak moc manželovi ublížím? Nechci nikomu ublížit, ale zároveň…člověk má jen jeden život a…je mi do pláče, že bych měla žít s někým, s kým nejsem úplně šťastná. Připadám si jako blbka a kráva, možná jsem, protože můj manžel se snaží, jak může…ale chybějící dotek a láska…možná to bude tím, že víc než materiální (dárečky, peníze) jsem spíš na ty doteky a jiné vyjadřování lásky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24510
2.7.22 00:12

Jakože by ses rozvedla kvůli fiktivnímu milenci? To sis všimla až po svatbě, že se k sobě nehodite nebo až po tom, co ti spadl mozek do virtuálních kalhotek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20564
2.7.22 01:36

Jako kdybys nekoho potkala, tak se to da treba pochopit, ale takto? Po netu? To je ulet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
2.7.22 04:03

Takovy klasicky pribeh - manzel “vsechno spatne” a pak se docteme “nahodou jsem nekoho potkala” :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22489
2.7.22 04:59

Nejak v tvém románu ztrácím jestli mate s manzelem deti. Pokud ne, tak bych se s klidem rozvedla, protoze zit v 27 letech zivot, co te nenaplňuje, no nevim. Pak se muzes sbalit a vyrazit za virtuálním milencem pres pul planety…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3986
2.7.22 05:46

Podle mě, nezlob se, jsi ještě nevyzrálá a podle mne by sis měla najít partnera, až dospěješ. Pokud nemáte deti, rozveď se, ale radim hned, protože hledat chlapa po třicítce je oříšek. Cizince nekomentuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.22 06:10

Život ale není o úplném štěstí. Život je hlavně kompromis. Kdo si to neuvědomuje, je vážně blb. A krávy bych neurážel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14727
2.7.22 06:45

Máte děti? Jestli ne, rozveď se a nauč se žít sama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7860
2.7.22 06:47

Je Ti 27let jsi ještě mladá na to aby si žila v nefunkčním manželství, děti asi nemáte jestli chápu dobře. Pokud se, ale rozvedes, tak to udělej kvůli sobě, ne protože si píšeš s nějakým imaginárním cizincem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
2.7.22 07:27

No, zajimave je, ze celou dobu mate jine predatavy, celou dobu na tebe manzel kasle, blabla, ale ty celou dobu drzis jak mezek a asi vcelku spokojene, kdyz sis ho vzala.

A najednou se zjevi internetovy fantom a manzel je najednou ten nejhorsi a uz se to neda vydrzet :lol:

Prosim te, normalni chlap neudrzuje ‚vztah‘ s fiktivni zenskou pres pulku planety. Presne jak pises, muze to byt uplne nekdo jiny, taky to muze byt clovek ve velkych problemech, ktery opravdovy vztah nechce nebo nemuze mit, tak si vypisuje s nekym, s kym je to bezpecne. Atd.atd. neposilej mu fotky a neposilej mu penize. A vubec, prestan to brat vazne, jinak se do toho zamotas.

Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3966
2.7.22 08:40

Stačilo mi přečíst 3 věty, abych věděla, že je mozek v kalhotkách. Ale rozvod kvůli cizinci, který třeba vůbec není tim, kým si myslíš. To je pecka 🤣 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12778
2.7.22 08:52

Pokud nemáte děti rozejděte se. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6568
2.7.22 09:03

Pošli milenci postupně 1 000 000 Kč a manžel uteče sám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5154
2.7.22 09:08

Jestli se zabije kvůli tomu, že ho opustíš, tak holt se zabije. Nejsi zodpovědná za něčí život. Ale neboj, se z toho rozvodu oklepe jako každý. Jinak mě fascinuje, že zrovna poloinvalidní tlustou brécu, v mladým věku po dvou operacích, by si dobrovolně uvázal na krk krásný cizinec a zrovna von by měl s tebou takový sex, že i kolo v Prátru by se roztočilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
2.7.22 09:36

To není boj hlavy a srdce, ale reality, která tě frustruje a fantazie, do které chceš utéct.

Toho chlapa se kterým si píšeš neznáš, zamilováváš se do fantazie o něm. Aby ses nemusela konfrontovat s tím co žiješ, aby si měla představu snadného úniku, který nehorz í přetavení v realitu.

Je to podobné jako kdyby si na zvládnutí těžké reality začala třeba chlastat, nebo hulit trávi.

Realitu ti to nepmůže vyřešit, ale ještě si přiděláš další problém.

Nepíšeš o dětech - pevně doufám, že je nemáte. Jestli je nemáš, tak si je je se svým manželem nepořizuj. Nebude to fungovat, vaše problémy to nevyřeší, jen je to zesílí.

A pokud chceš ošetřit svoje srdce a začít měnit svůj život, tak na to máš plné právo. Pokud nevíš jak a nemáš na to zatím odvahu, tak namísto fetování fantazie o tajemném cizinci co tě zachrání vstup někam do psychoterapie a začni si dělat pořádek ve vlastní hlavě a vlastním srdci a hledat cesty k reálné změně - ať už třeba v současném vztahu s manželem a nebo k odchodu. to je na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat