Partner mi nadává

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
1.7.22 20:43

Partner mi nadava

Dobrý deň. Potrebujem poznať váš názor na moju situáciu. S priateľom mame pol ročne bábätko. Hadame sa najme kvôli neporiadku. Ja sa snažím upratať, ale nikdy to nie je podľa jeho predstáv. Ja som skratka vyrastala v rodine, kde bolo plno zbytočnosti, a niektoré veci mi skratka neprídu ako neporiadok. Napríklad nechám knihu na gauči, mám tu šaty na gauči. V kuchyni v polici mám kopu veci. Veľa krát sa stane, že niekde niečo nechám, napríklad slnečné okuliare v obývačke na stole. Minule som sa vyzula vo dverách a utekala za malou, lebo plakala, a úplne som na to zabudla a nechala som to tam. Ja si tieto chyby dosť uvedomujem, ale skratka niekedy mi niečo úplne vypadne z hlavy. Keď objednam nejaký balík, stane sa že krabicu nechám niekde na chodbe. Som proste bordelárka. Upratujem každý deň aj 1-2 hodiny, ale aj tak to proste nestačí. Ráno nevyspata si radšej ako prvé urobím kávu a v klude ju vypijem, ako sa nahanam kvôli poriadku. Proste nie som zďaleka dokonala a uvedomujem si to a snažím sa pracovať na sebe, aj keď proste mi to tak úplne vždy nejde. Napriek tomu, neviem či priateľ ma pravo sa tak baviť so mnou ako sa so mnou baví, a chcem poznať váš názor. Minule mi povedal, že som ako jeta, alebo mi povie že som na hlavu, nedávno mi povedal, že už mám držať pi**. Alebo že ma vye odtiaľto. Že nemá nervy takto žiť so mnou. A ja neviem proste čo mám robiť, som z toho smutná. Aký máte názor na toto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35692
1.7.22 20:48

A s takovým pr.dem zakládáš diskusi? Hejbni zadkem a uklízej. Co radit? No a že si na Tebe nemanžel otvírá pusu? Jestli jsi tak líná jako ta lemra z VM, tak se mu ani nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24828
1.7.22 20:52

Můj názor je, že dokud spolu lidi nebudou chvíli žít, aby poznali své zvyky, a místo toho si bez kouska rozmyslu pořizují děti, nemají se divit, že jim to neklape. Když se k tobě ten tvůj povedený přítel chová jak hovado, měla by ses sebrat a jít od něj pryč. To ale nemůžeš, protože máte dítě. Stejně nakonec půjdete od sebe, ale ztratíte spolu ještě pár let, než se postavíš na vlastní nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
1.7.22 20:55

A on se na chodu domácnosti a úklidu společného bydlení podílí jak?

Protože jaksi je to tajemství, vlády to tají, sdílejte než to smažou - ale uklízet může doslova každý - i tvůj partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
1.7.22 20:57

Víš že v tom máš nedostatky, víš že se v tom necítí dobře. Brzy to od tebe začne okoukavat i dítě a nebude chtít uklízet. Navíc se všude budou válet i jeho hračky a to už se doma skutečně nehnete… Zapracuj na tom, nemusíš naklizet 2hodiny, stačí si uklízet věci na své místo. Případně je na toto dobré dát si v mobilu upomínku a 15 minut 2× denně procházet postupně byt a uklízet co kde nemá být, je upatlane, zaprášené apod. Myslím že budeš překvapená co se za 15 minut dá všechno stihnout. Mě toto pravidlo velmi pomáhá udržet celkem pořádek s dvěmi batolaty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35692
1.7.22 20:58
@hanka.br. píše:
Můj názor je, že dokud spolu lidi nebudou chvíli žít, aby poznali své zvyky, a místo toho si bez kouska rozmyslu pořizují děti, nemají se divit, že jim to neklape. Když se k tobě ten tvůj povedený přítel chová jak hovado, měla by ses sebrat a jít od něj pryč. To ale nemůžeš, protože máte dítě. Stejně nakonec půjdete od sebe, ale ztratíte spolu ještě pár let, než se postavíš na vlastní nohy.

Když je blbá a vybrala si takového, tak se může vybrečet leda do zrcadla. A nakukat si s ním nemanželské dítě taky její blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
1.7.22 20:58
@Ou píše:
A on se na chodu domácnosti a úklidu společného bydlení podílí jak?Protože jaksi je to tajemství, vlády to tají, sdílejte než to smažou - ale uklízet může doslova každý - i tvůj partner.

Áno on upratuje tiež, ale tým že chodí do roboty, tak keď príde z roboty, čaká poriadok, a veľa krát to tak proste nie je. Keď dôjde z roboty, chce si oddýchnuť a nie upratovať. Ale inak upratuje, dáva prať, obcas aj obed/večeru spravi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
1.7.22 21:00
@Fne123 píše:
Dobrý deň. Potrebujem poznať váš názor na moju situáciu. S priateľom mame pol ročne bábätko. Hadame sa najme kvôli neporiadku. Ja sa snažím upratať, ale nikdy to nie je podľa jeho predstáv. Ja som skratka vyrastala v rodine, kde bolo plno zbytočnosti, a niektoré veci mi skratka neprídu ako neporiadok. Napríklad nechám knihu na gauči, mám tu šaty na gauči. V kuchyni v polici mám kopu veci. Veľa krát sa stane, že niekde niečo nechám, napríklad slnečné okuliare v obývačke na stole. Minule som sa vyzula vo dverách a utekala za malou, lebo plakala, a úplne som na to zabudla a nechala som to tam. Ja si tieto chyby dosť uvedomujem, ale skratka niekedy mi niečo úplne vypadne z hlavy. Keď objednam nejaký balík, stane sa že krabicu nechám niekde na chodbe. Som proste bordelárka. Upratujem každý deň aj 1-2 hodiny, ale aj tak to proste nestačí. Ráno nevyspata si radšej ako prvé urobím kávu a v klude ju vypijem, ako sa nahanam kvôli poriadku. Proste nie som zďaleka dokonala a uvedomujem si to a snažím sa pracovať na sebe, aj keď proste mi to tak úplne vždy nejde. Napriek tomu, neviem či priateľ ma pravo sa tak baviť so mnou ako sa so mnou baví, a chcem poznať váš názor. Minule mi povedal, že som ako jeta, alebo mi povie že som na hlavu, nedávno mi povedal, že už mám držať pi**. Alebo že ma vye odtiaľto. Že nemá nervy takto žiť so mnou. A ja neviem proste čo mám robiť, som z toho smutná. Aký máte názor na toto?

Tak co si nedupneš trochu? Ať uklízí sám, když ho to tak se.re, jednoduše ani nerozumím tomu, proč s tebou je, když se s tebou nedá tak žít, jak on tvrdí. Bazíruje na kravinách… Řekla bych mu to na rovinu, že pokud se mu něco nelíbí, tak dveře jsou támhle…může jít za nějakou, co před ním bude zametat cestičku.
Punťa hloupej. Nenech se urážet, staráš se mu o dítě, ve špíně určitě nežijete, jestli uklizis 2 hodiny denně…vůbec bych z něj smutná nebyla z bl*bečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
1.7.22 21:03
@LucEm píše:
Víš že v tom máš nedostatky, víš že se v tom necítí dobře. Brzy to od tebe začne okoukavat i dítě a nebude chtít uklízet. Navíc se všude budou válet i jeho hračky a to už se doma skutečně nehnete… Zapracuj na tom, nemusíš naklizet 2hodiny, stačí si uklízet věci na své místo.Případně je na toto dobré dát si v mobilu upomínku a 15 minut 2× denně procházet postupně byt a uklízet co kde nemá být, je upatlane, zaprášené apod.Myslím že budeš překvapená co se za 15 minut dá všechno stihnout. Mě toto pravidlo velmi pomáhá udržet celkem pořádek s dvěmi batolaty :)

Promiň, je mi jasný, že tohle myslíš dobře a u tebe to funguje, ale mně to upřímně pobavilo :mrgreen:

Zakladatelko, ne, partner nemá právo ti takhle nadávat, a za hlouposti typu knížka na gauči a sluneční brýle na stole už tuplem ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8694
1.7.22 21:04

Co dělá doma on? Hledá chyby a práská bičem?
Už je to špatné a už se to nenapravi. Nemá tě rád a neváží si tě. To by ti neříkal taková slova, ale pohladil by tě, obejmul a pomohl ti. On je čeká na tvé chyby, aby tě mohl seřvat. Jestli máš kam jít, jdi od něj. Stejně tě chce vyhodit, predejdi ho. :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13235
1.7.22 21:06
@Fne123 píše:
Dobrý deň. Potrebujem poznať váš názor na moju situáciu. S priateľom mame pol ročne bábätko. Hadame sa najme kvôli neporiadku. Ja sa snažím upratať, ale nikdy to nie je podľa jeho predstáv. Ja som skratka vyrastala v rodine, kde bolo plno zbytočnosti, a niektoré veci mi skratka neprídu ako neporiadok. Napríklad nechám knihu na gauči, mám tu šaty na gauči. V kuchyni v polici mám kopu veci. Veľa krát sa stane, že niekde niečo nechám, napríklad slnečné okuliare v obývačke na stole. Minule som sa vyzula vo dverách a utekala za malou, lebo plakala, a úplne som na to zabudla a nechala som to tam. Ja si tieto chyby dosť uvedomujem, ale skratka niekedy mi niečo úplne vypadne z hlavy. Keď objednam nejaký balík, stane sa že krabicu nechám niekde na chodbe. Som proste bordelárka.Upratujem každý deň aj 1-2 hodiny, ale aj tak to proste nestačí. Ráno nevyspata si radšej ako prvé urobím kávu a v klude ju vypijem, ako sa nahanam kvôli poriadku. Proste nie som zďaleka dokonala a uvedomujem si to a snažím sa pracovať na sebe, aj keď proste mi to tak úplne vždy nejde. Napriek tomu, neviem či priateľ ma pravo sa tak baviť so mnou ako sa so mnou baví, a chcem poznať váš názor. Minule mi povedal, že som ako jeta, alebo mi povie že som na hlavu, nedávno mi povedal, že už mám držať pi**. Alebo že ma vye odtiaľto. Že nemá nervy takto žiť so mnou. A ja neviem proste čo mám robiť, som z toho smutná. Aký máte názor na toto?

Tak přesně tohle by mi taky vadilo. Vy nemáte šatní skříň? Poličku na knihu nebo brejle? I když kniha na stole ještě dobrá, ale proč sluneční brejle? Krabici a boty nekomentuju vůbec. Uvědom si, že jseš vzorem pro své dítě, stejně jako Tys měla vzor ve svých rodičích.
Já jsem teda na úklid pes a nemá to nic společného s prací nebo mateřskou… to prostě v sobě máš nebo nemáš. Ale to neznamená, že to musí tolerovat partner. Uklidit by mohl i on. To, že je na tebe sprostej je věc druhá a neomluvitelná, pokud teda u vás fakt není chlívek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
1.7.22 21:07

@Burj Chalifa uklízet? Vždyť píše že uklízí denně třeba hodinu. Jako já mít doma
kretena co mi vyčítá že mám někde něco polozeneho tak ho už dávno kopnu do zadku..s detma se furt nekde neco válí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57151
1.7.22 21:11

Úklid je jedna věc, ale v komunikace s partnerem bych nikdy, nikdy v životě nechtěla slyšet výrazy, které slyšíš ty. I kdybych provedla stokrát horší věc, než jen kniha zapomenutá na gauči. Fakt bych nehledala chybu v úklidu, i kdybys byt dovedla do stádia absolutní dokonalosti, najde si něco jiného, co ti vyčíst. Ale uznávám, mé nároky na pořádek v bytě jsou někde jinde než zapomenuté sluneční brýle na stole (a dle toho jsem si i našla partnera, který by mě za tohle opravdu netepal). Přesto si nedovedu představit, co bych musela provést, aby mi takováhle slova přišla adekvátní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35692
1.7.22 21:18
@Lutern píše:
@Burj Chalifa uklízet? Vždyť píše že uklízí denně třeba hodinu. Jako já mít doma
kretena co mi vyčítá že mám někde něco polozeneho tak ho už dávno kopnu do zadku..s detma se furt nekde neco válí..

Nějak nechápu, proč s kretenem žije a udělá si s ním dítě. Proč s takovým odpadem? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
1.7.22 21:23

@Burj Chalifa ty jsi ale příjemná :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu