Miminko spí v ložnici - je normální se milovat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
1.7.22 09:23

miminko v ložnici

Ahojte, myslíte si, že je v pořádku milovat se, když malinká spinka v postýlce u postele? Co když se vzbudí? Chápu, že je malinká na to, aby tušila, co se děje, ale připadá mi to trochu divné a nesprávné, neumím se uvolnit. Momentálně bydlíme v malém bytě, není zde moc místa, kde to řešit.

Proto se chci zeptat, jak jste to řešili, když dítě spinkalo s vámi v ložnici a do jakého věku nejvíc se vám to dalo?
Děkuji

Příspěvek upraven 01.07.22 v 09:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16074
1.7.22 09:25

Sex v obýváku nebo jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
1.7.22 09:27
@konclin píše:
Ahojte, myslíte si, že je v pořádku milovat se, když malinká spinka v postýlce u postele? Co když se vzbudí? Chápu, že je malinká na to, aby tušila, co se děje, ale připadá mi to trochu divné a nesprávné, neumím se uvolnit. Momentálně bydlíme v malém bytě, není zde moc místa, kde to řešit.Proto se chci zeptat, jak jste to řešili, když dítě spinkalo s vámi v ložnici?
Děkuji

Když spí, tak bez problému, horší by bylo milovat se a ignorovat třeba pláč. Ale mám to tak, že v jedné místnosti do určitého věku(cca dvou let),pak by mi to bylo blbý i kdyby spalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
1.7.22 09:27
@konclin píše:
Ahojte, myslíte si, že je v pořádku milovat se, když malinká spinka v postýlce u postele? Co když se vzbudí? Chápu, že je malinká na to, aby tušila, co se děje, ale připadá mi to trochu divné a nesprávné, neumím se uvolnit. Momentálně bydlíme v malém bytě, není zde moc místa, kde to řešit.Proto se chci zeptat, jak jste to řešili, když dítě spinkalo s vámi v ložnici?
Děkuji

Pokud chceš sex, tak se to vždy dá řešit. Já teda nejsem taková cíťa, takže když dítě spí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
1.7.22 09:31

Nesmíš u toho skákat a vřískat a dítě se ti nevzbudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28561
1.7.22 09:37

Já to dala tak do půl roku a musel spát jak dřevo, ale u nás když byl sex tak to byl spíš svátek a byly to rychlé tiché akce :mrgreen: pak už jen v obýváku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
1.7.22 09:47

Obývák :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
1.7.22 09:58

Taky obývák :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 10:05

Nam teda spi deti od narozeni v pokojicku, ale i tak je loznice asi jediny misto, kde sex nemame :lol: Obyvak, koupelna, kuchyn… stejne jako v dobe bezdetne :)

• Citovat
  • Nahlásit
1599
1.7.22 10:06

Obývák. Nebo koupelna. Nebo kuchyň 😀. V ložnici se spícím dítětem spíše výjimečně, když byla miminko, teď má rok a bála bych se, že ji probudíme. Ale hlavně ten gauč prostě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
1.7.22 10:07

@kavenka tak asi obývák nemá. Píše že má malý byt. Pak v kuchyni, koupelně, jde to vsude. Ale dítěti je to jedno. I kdyby bylo vedle vás v posteli, nechápe nic a nepamatuje si. Jen dávat pozor abyste ho neuhodli nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
1.7.22 10:09

No kdyz s tim mas problem, nezbyde, nez se milovat jinde :-) taky jsme meli maly byt..no do sprchy jsme se vesli s manzelem oba :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2653
1.7.22 10:27

To záleží jen na tobě, mně to třeba vadí a nedělám to. Bez ohledu na to, jak je dítě malé a jestli z toho nemá rozum nebo spí. Prostě ne. Vždy v jiné místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72070
1.7.22 10:34
@Švédka87 píše:
@kavenka tak asi obývák nemá. Píše že má malý byt. Pak v kuchyni, koupelně, jde to vsude. Ale dítěti je to jedno. I kdyby bylo vedle vás v posteli, nechápe nic a nepamatuje si. Jen dávat pozor abyste ho neuhodli nebo tak něco.

Nejsou tam omezení v polohách?
Misionář v koupelně je asi dost nepohodlný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9677
1.7.22 10:39

Tak to bysme s manželem 3 roky neměli sex ;). Stavěli jsme a ty tři roky jsme bydleli u tchyně v jednom pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat