Bojím se, že mám zánět slepého střeva

Anonymní
6.12.24 18:45

Bojím se, že mám zánět slepého střeva

Zdravím, z názvu tématu jste pochopili, o co se jedná. Asi už přes týden chodím méně často na velkou (cca 3× do týdne), včera se objevilo občasné píchnutí v pravém podbříšku,, když si do toho bolestivého místa píchnu rukou, tak to píchá v tom místě a vystřeluje to směrem nahoru, obcas do levé strany. Nebolí to nějak silně, jen to cítím. Také jsem občas nafouklá.. Zvracení ani teplota se (díky bohu) neobjevila. Nevíte jestli je to zánět slepého střeva, zaražený větry, nebo zácpa,… Trpím emetofobií (strach ze zvracení), takže je to pro mě celkem špatná situace.. Měl jste někdo podobně? Byla bych ráda za každý komentář. Děkuji.

Příspěvek upraven 06.12.24 v 18:50

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13998
6.12.24 18:50

A k doktorovi nejdeš proč?
Edit: čekáš na nedělní noc na pohotovost?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.24 18:53
@Lily-of-the-valley píše: Více

Moje doktorka by mě mohla prý vzít až příští týden.

  • Citovat
  • Upravit
Asta135
6.12.24 19:08
@Anonymní píše: Více

Na chirurgickou ambulanci či na nějakou emergenci si v nemocnici můžeš zajít kdykoli. Rozhodně bych osobně nečekala do dalšího týdne.

  • Citovat
  • Upravit
18733
6.12.24 19:21
@Anonymní píše: Více

A ovulaci jsi Hedus mela kdy? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.24 19:22
@hospodki píše: Více

Měla bych ji mít někdy teď.

  • Citovat
  • Upravit
10707
6.12.24 19:24
@Anonymní píše: Více

No tak to je góóól :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18733
6.12.24 19:37
@Anonymní píše: Více

Tak už víš co je to pichani že jo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.24 19:51
@hospodki píše: Více

Test mám negativní. :D

  • Citovat
  • Upravit
27747
6.12.24 20:19
@Anonymní píše: Více

to nevadí jen jsi se netrefila píchat to může několik dní před a po

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1Janinka1
6.12.24 20:21
@Anonymní píše: Více

Uvař si čaj z ostružiníku. Pokud to přestane, byl to slepák, pokud ne, tak to nebyl. :wink:

  • Citovat
  • Upravit
18733
6.12.24 20:22
@Anonymní píše: Více

Mam ovulační bolesti 5-7 dni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11989
6.12.24 20:59
@Anonymní píše: Více

Akutní břicho se bere hned, ale u tebe asi ví :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.12.24 21:00

Ahoj z vyprávění tatky, u slepaku je prý vysoká teplota bolest břicha až do třísla, a mnoho další, držím palce ať jsi v pohode :hug: (Heduš)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1015
6.12.24 21:02

To jako fakt se na tohle někdo ptá na netu a nejde prostě do nemocnice se nechat vyšetřit? :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.