Bojíte se sem někdy napsat?

Anonymní
11.3.16 11:12

Bojíte se sem někdy napsat?

Ahoj holky,

chci se zeptat (a prosím admina o anonymitu, když tak mu to vysvětlím v SZ, když bude problém), zda se vám někdy stalo, že jste měly strach se tu na něco zeptat, nebo sem napsat deníček apod., kvůli případným reakcím. Jde o to, že jsem něco prožila a napsala o tom deníček a teď se bojím ho vydat. Bojím se odsouzení, bojím se nepochopení, zlých komentářů, které bych teď neustála. Na druhou stranu bych se o to chtěla podělit, aby případné holky, které budou někdy hledat na netu odpověď na to, zda to co prožívají prožil i někdo jiný ten deníček mohly najít a říct si, že v tom nejsou samy. Protože takový pocit jsem měla já, když jsem to prožívala.

Měly jste to taky tak někdy? A jaké tady máte zkušenosti s uživatelkami? Jsou moc „zlé“?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3169
11.3.16 11:15

Já sem dost často nenapíšu, protože mně to nestojí za to. A ano, myslím si, že je tu spousta uživatelek, které se tady projevují dost zle a věřím tomu, že v reálu by si tohle netroufly. Že bych se bála vydat nějaký deníček to ne, protože já nemám potřebu svůj život nikterak sdílet, ne na netu. Píšu sem obecné komentáře, ale dost často si radši sednu na ruce a jen čtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
11.3.16 11:16

Myslím, že jdou dát i anonymní deníčky. Tak to zkus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249

Ne, nebojím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4540

Tak vydej deníček anonymně, teď už to nějakou dobu jde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6732

Záleží, co od zveřejnění čekáš. A zda se umíš smířit s tím, že někteří lidé jsou prostě zlí, svá slova napíšou s účelem, aby tě bolela. Pokud se přes to umíš přenést, nemáš důvod se bát.
Nakonec - nepíšeš nějaké teorie, píšeš o svém zážitku. A jak uvádíš, můžeš tím spoustě lidí pomoci.
Tím se vracím k první větě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
11.3.16 11:17

Nebojím se..pokud mám nějaký názor tak si za nim stojím, pokud mám nějakou zkušenost tak si za ni stojím, pokud jsem udělala něco blbě, tak je to má věc a jsem s tím srovnaná, tudíž mi nadávky neublíží..Musíš prostě cizí názor ustát, musíš si věřit, že co jis udělala, jsi udělala a samozřejmě to každý vidí jinak, ale to je jeho právo a ty si nesmíš jiné názory brát tak moc k srdci..bohužel to jde jen osobě která je se vším srovnaná..té potom názory jiných neublíží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
11.3.16 11:17

Ano, to je tu zcela normální, že se na tebe cast uzivatelek vrhne a bude ti vycitat apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49896
11.3.16 11:18

Nebojim, bud se chci na něco zeptat a počítam že se dozvim co se mě nebude moc líbit nebo se neptam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882

Někdy je to opravdu přes čáru a já se bojím cokoliv komentovat :-D ale beru to s nadhledem :mrgreen: jinak kdybych chtěla napsat něco složitého co nemusí každý pochopit tak bych si založila novou přezdívku a napsala to z tama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Kobliha51 To jsme se nepochopily, o to nejde. I když deníček vydám anonymně, tak mi pořád mohou dost ublížit komentáře pod ním. Toho se bojím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
131
11.3.16 11:19

Jo, protoze mam pocit, ze na emiminu se dela skupinka holek, ktere maji vzdy pravdu. Chytaji za slovo a pak to cele pretoci, ze si pripadas jak blbec :?
Bylo by fajn, kdyby diskuze byly vic uvolnene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
11.3.16 11:20

Ano, některé uživatelky zde jsou jízlivé a nepříjemné.

Pokud to jde, zkus zvážit vydání deníčku anonymně, jak píší holky výše.

A jinak bych dodala, že si nesmíš brát zlé komentáře tolik k srdci. Jde o anonymní fórum. Samozřejmě některé komentáře mohou potěšit, dodat nadhled, ale ty zlobné by Tě rozhodně neměly položit. Tohle fórum bude mít pouze takovou moc, jakou mu Ty sama dáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
11.3.16 11:20

Hele asi takto. Lidi umi byt zli, ale ja kdyz mam hooodne citlive tema, tak jim hned v uvodu vysvetlim, ze je mi mizerne a ze doufam, ze me neodsoudi a drtiva vetsina lidi reaguje hezky. Tak napis v uvodu denicku, co je ucelem. A jinak existuje tlacitko nahlasit, takze pokud nekdo napise neco pres caru, admin zasahuje. Od toho ta funkce tady je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
11.3.16 11:22

Nebojím se sem napsat, protože za svými názory si stojím a co si o tom myslí ostatní, není můj problém. Pokud mě ale něco trápí, tak svůj život řeším s rodinou, ne na netu, kde je všechno snadno dohledatelné. Svoje soukromí si hlídám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama