Bolest beder 18+3 tt

90
17.4.21 09:38

Bolest beder 18+3 tt

Ahoj holky, jsem 18+3 tt.
Poslední dva dny me trápí po nějaký chvíli chůze ( stalo se mi to v obchode ) bolest v levém bedru která mi střílí do nohy a zároveň do podbřišku.
Bolest šílená. Stačilo si v aute sednout na bok.
Dnes ráno mě ta bolest probudila a bylo to šílené, až sem plakala. Po 20 minutách to povolilo i díky pritelovi.. ale takový tlak v levém boku mám pořád, který jde až do nohy.
Myslíte, ze mi slečna může lezet na nějakém nervu?
Nebo setkali jste se s podobnými bolestmi?
Jsem v tu chvíli chtěla jet do nemocnice Jaká bolest to byla.. ale kam že.. říkala jsem si, jestli nemůže být neco miminku..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
916
17.4.21 09:47
@Verus111 píše:
Ahoj holky, jsem 18+3 tt.
Poslední dva dny me trápí po nějaký chvíli chůze ( stalo se mi to v obchode ) bolest v levém bedru která mi střílí do nohy a zároveň do podbřišku.
Bolest šílená. Stačilo si v aute sednout na bok.
Dnes ráno mě ta bolest probudila a bylo to šílené, až sem plakala. Po 20 minutách to povolilo i díky pritelovi.. ale takový tlak v levém boku mám pořád, který jde až do nohy.
Myslíte, ze mi slečna může lezet na nějakém nervu?
Nebo setkali jste se s podobnými bolestmi?
Jsem v tu chvíli chtěla jet do nemocnice Jaká bolest to byla.. ale kam že.. říkala jsem si, jestli nemůže být neco miminku..?

Kam? No na pohotovost nebo do porodnice prece.

To musite vedet vy sama, jak moc to boli. To vam tady nikdo nerekne jestli je nebo neni neco miminku.
Zkuste tak nejak vyhodnotit situaci sama podle toho jak se citite 🤷🏼‍♀️.
Kazdopadne si spis myslim, ze to muzou byt kycle a doporucuju navstevovat tehotenskou fyzioterapii nebo se v pokrocilym stadiu rozpadnete, kdyz vas to chyta uz ted v 19tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8345
17.4.21 09:56

Nemáš zaražený prdy, zácpu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.4.21 10:54

@janikema90 píšu proto, jestli se s tím někdo nesetkal. Děkuji za radu. Jestli něco takového ted se provozuje tak půjdu. Děkuji.
@JancaS84
Tak tohle boli uplne jinak. Asi nectes co sem tady napsala že :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8345
17.4.21 11:04
@Verus111 píše:
@janikema90 píšu proto, jestli se s tím někdo nesetkal. Děkuji za radu. Jestli něco takového ted se provozuje tak půjdu. Děkuji.
@JancaS84
Tak tohle boli uplne jinak. Asi nectes co sem tady napsala že :lol:

Píšu podle svých zkušeností. Taky jsem měla jednou zarazeny prdy, že jsme málem lezla po čtyřech a nemohla se narovnat a predtim jsem to tak nikdy nemela a nikdy bych nerekla ze to muze tak bolet. Jestli se ti něco nezdá, tak si zajed na pohotovost jak ti radili ostatní. Diagnózu po netu ti fakt nikdo nedá. A ještě mě vytaci, když místo toho aby jsi řekla díky za názor to si myslím, že to asi nebude tak ze mě děláš debila jestli umím číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.4.21 11:38

@JancaS84 nepřijde mi tohle jako rada.. ja jsem mela zacpu a velkou mela jsem zařazeny prdy a trpěla jsem jak svina ale NIC Z TOHO, CO JSEM TADY NAPSALA TAK JSEM NEPOCITOVALA.
Debila mi. prijde ze děláš ty ze me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.4.21 11:41

@JancaS84 ale nechme to tak, příspěvek vymazu a uz vim ze tady psát nic nebudu. Omlouvám se a diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6070
17.4.21 11:45
@JancaS84 píše:
Ano číst umím. Píšu podle svých zkušeností. Taky jsem měla jednou zarazeny prdy, že jsme málem lezla po čtyřech a nemohla se narovnat a predtim jsem to tak nikdy nemela a nikdy bych nerekla ze to muze tak bolet. Jestli se ti něco nezdá, tak si zajed na pohotovost jak ti radili ostatní. Diagnózu po netu ti fakt nikdo nedá.

Ja to měla taky. Ještě jsem měla v podbřišku vlevo bouli od h… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8345
17.4.21 11:58
@Verus111 píše:
@JancaS84 nepřijde mi tohle jako rada.. ja jsem mela zacpu a velkou mela jsem zařazeny prdy a trpěla jsem jak svina ale NIC Z TOHO, CO JSEM TADY NAPSALA TAK JSEM NEPOCITOVALA.
Debila mi. prijde ze děláš ty ze me.

Ne, to opravdu nedelam. Myslela jsem to uplne vážně. Těhotenství je jiný stav. To, že jsi něco cítila jinak netehotna, neznamená že to bude stejně i v těhotenství. Máš v sobe dítě, který roste, meni se ti poloha orgánu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.4.21 12:11

@JancaS84 to ja vim, tu zacpu a to všechno sem mela v tehotensvti na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
17.4.21 12:18
@Verus111 píše:
@JancaS84
Tak tohle boli uplne jinak. Asi nectes co sem tady napsala že :lol:

Fyzio normalne funguje, ale musite je informovat, ze jste tehotna. A nejlepe primo fyzio pro tehotne. Ja treba nasla letacek primo v porodnici, ale urcite neco najdete i na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.4.21 13:12

@janikema90 děkuji, určitě se budu informovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
18.4.21 15:51

U prvního jsem byla 16-18tt na neschopence právě kvůli zadum. I jsem si zoufale nechala něco píchnout na uvolnění. Nemohla jsem se první hodinu ani zvednout z postele nebo otocit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
26.4.21 05:38

@hospodki me včera po 6ti dnech pustili z nemocnice, lezela jsem na kapackach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu