Bolest bez menstruace

8.4.20 18:35

Bolest bez menstruace

Jsem přibližně v době, kdy bych měla dostat menstruaci, ale už třetí den v kuse mám docela silné bolesti v podbříšku na levé straně, podobné jaké mívám při menstruaci. Akorát, že menstruace se stále nedostavila a bolest mám fakt od rána do večera. Při menstruaci jsem zvyklá, že je třeba bolest pár hodin silná, ale pak se mi alespoň na chvíli zase uleví.
Těhotenský test jsem si dělala ráno a byl negativní (i když to byl nějaký obyčejný z wishe), zítra si udělám ještě jeden, ale spíš se bojím, že bude negativní a bolest neustane. Je mi jasné, že budu muset kdyžtak zajít za doktorkou (zítra než budou svátky), ale zajímá mě, jestli měl někdo něco podobného a jak to dopadlo.
Mám navíc zvýšenou teplotu nad 37, tak nevím, jestli to souvisí, ale bolest je tak silná, že se mi nedaří pracovat ani z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58735
8.4.20 18:43

@Freaky Duplex můžeš mít zánět nebo cystu, rozhodně k dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 18:49

No tak se ti to zpozdilo o 3 dny bóže…
Ja zvracim a bolesti mam taky… Ktera nemá…Zvysenou teplotu mívám teš..

• Nahlásit
  • Citovat
8.4.20 18:56
@Anonymní píše:
No tak se ti to zpozdilo o 3 dny bóže…
Ja zvracim a bolesti mam taky… Ktera nemá…Zvysenou teplotu mívám teš..

Mně nejde ani tak o zpoždění jako o to, že mám silné bolesti bez menstruace, běžně mi přicházejí až s menstruací a neležím běžně 3 dny v kuse v posteli kvůli tomu. No ale tak děkuji, pokud jen přeháním a nebudu mít žádný problém, tak budu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
8.4.20 19:04
@Freaky Duplex píše:
Mně nejde ani tak o zpoždění jako o to, že mám silné bolesti bez menstruace, běžně mi přicházejí až s menstruací a neležím běžně 3 dny v kuse v posteli kvůli tomu. No ale tak děkuji, pokud jen přeháním a nebudu mít žádný problém, tak budu spokojená.

Toho si nevšímej, anonymně se vyskakuje nejlépe :-). To by taky teď mohl přijít admin a odtajnit ji, nevím zda by pak držkovala :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
10.4.20 10:29

Já měla taky děsný bolesti jako na menses a nic se nedostavilo. Ale test těhotenský jsem si dělala až po 10 dnech od zpoždění. A byla jsem v tom. Nevím co všichni blbnou a dělaj si nonstop testy sotva to nedostanou, beztak to tak brzo může vyjít falešně. Počkej ještě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
10.4.20 10:35
@Freaky Duplex píše:
Jsem přibližně v době, kdy bych měla dostat menstruaci, ale už třetí den v kuse mám docela silné bolesti v podbříšku na levé straně, podobné jaké mívám při menstruaci. Akorát, že menstruace se stále nedostavila a bolest mám fakt od rána do večera. Při menstruaci jsem zvyklá, že je třeba bolest pár hodin silná, ale pak se mi alespoň na chvíli zase uleví.
Těhotenský test jsem si dělala ráno a byl negativní (i když to byl nějaký obyčejný z wishe), zítra si udělám ještě jeden, ale spíš se bojím, že bude negativní a bolest neustane. Je mi jasné, že budu muset kdyžtak zajít za doktorkou (zítra než budou svátky), ale zajímá mě, jestli měl někdo něco podobného a jak to dopadlo.
Mám navíc zvýšenou teplotu nad 37, tak nevím, jestli to souvisí, ale bolest je tak silná, že se mi nedaří pracovat ani z domu.

Tohle jsem měla taky, nakonec to postupně přestalo a menstruace se objevila později. Na důvod se nepřišlo, vše jsem měla v pořádku. Přisuzovala nejdřív těhotenství, ale testy jsem měla dlouho negativní. Myslela jsem si teda, že to bude cysta, ale na ultrazvuku nic nebylo, podle doktorky vše v pořádku. Přisoudila to k hormonální nerovnováze a „nějaké“ poruše cyklu.

Jednou jsem měla velkou bolest uprostřed cyklu, vždy to hodně bolelo, když jsem si sedla a udělala prudčí pohyb. Myslím si, že to tenkrát byla cysta, ale byla to fakt velká bolest, měla jsem strach, že budu volat záchranku. Pak to odeznělo postupně. Ještě to mohla být ovu, ale podle mě cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama