Bolest břicha v jednom bodě

9.7.20 21:16

Bolest břicha v jednom bodě.

Zdravím holky,
i když začínám trochu plašit, tak nejsem člověk, který hned letí k lékaři a ráda bych se nejdřív zeptala, zda to některá nezažila či něco podobného.

Jsem v 26tt, naše malá spokojeně kope. Podle ultrazvuku je vždy všechno bez problémů a těhotenství mám klidné. Od 25tt cítím ale na břiše pálivou bolest. Je to tak 10cm pod prsama na pravé straně, a je to prostě bolest v jednom bodu (cca 2cm). Vyloženě to jako by pálí. Pozoruju to hodně v závěru dne. Tak jsem si říkala, zda to není od únavy, či nějaký nerv. Ale když to zmáčknu tak citem jakoby zduřelou bouličku. Za tři dny jdu na gyndu, tak se na to zeptám. Spíš by mě zajímalo, zda to některá zažila.

Děkuju moc a přeji hezký večer :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.7.20 21:23

Ahoj taky to mam jsem v 34tt a mam to cca od 22tt jen na leve strane, gyne říkL, že to může být stále roztahováním a natahováním vazů. Pomůže mi si lehnout nic víc:woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
274
9.7.20 21:35

Já prožila v těhu takové divné bolesti a pálení a potíže, že jsem nevěřila, co vše je možný, ale na nic se nepřišlo a naštěstí miminko je ok, takže se o tom zmiň, ale zbytečně se neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama