Dítě ve 42 letech

213
9.7.20 18:56

Dítě ve 42

Ahoj holky. Je mi 40, pořád svobodná, Bezdětna, a taky jsem vždycky předpokládala, že to tak zustane????????, jenže člověk mini, pánbůh mění, jak říkala naše babi :D :). Poznala jsem jednoho chlapa, a on dítko nemá, ale chce, já to nijak neřešila, spíš byla proti, stačilo mě vyrůstat s alkoholikem, nikdy jsem nechtěla skončit jako máti,, ????????, uběhlo dvacet let, a člověk je najednou jinde????????, že. Šly byste v tomto věku do potomka? Možná to zní divně, ale já to neřeším. Povede se, povede. Jinak jsem vždycky chtěla jít do pěstounské péče, jenom na to nebyly podmínky, jsem asi divná, ale můj postoj k vlastnímu dítěti : no, Jarda chce, máme se rádi, tak mít dítě je normální. Děti mám ráda, jenom nechci hystercit, a brát nemít dítě jako tragédii. Bude, bude ????????, nebude, nebude, postaráme se o nějaké z decaku ????, jsem blázen? Snažili byste se o dítě? V 40+. A bude to zdravé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2902
9.7.20 18:59

Já ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
9.7.20 18:59

@bony58
Ahoj, me je 44, malemu je půl roku, je to první dítě. Nelituji vubec. Pokud jsi zdravá, proc ne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
9.7.20 19:00

Píšu to za kamarádku, :D :) mělo to jít anonymně, my už skoro tři kusy msme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2570
9.7.20 19:01

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
9.7.20 19:02

Znam hodne zen, ktere mely dite ve 40+. Deti jsou zdrave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
9.7.20 19:02

Ja bych do toho nešla. Člověk už v tomhle věku nema tolik energie. Az bude dite končit vejsku budes důchodce. Lidi se budou ptat, jestli jsi babicka nebo maminka. Osobně sem ráda, že v tomhle věku budu mít děti už dospele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
9.7.20 19:03

Nechala bych tomu volný průběh. Plánované bych si to takhle nezvolila, ale když už je ti 42 a děti nemáš, tak za mě je lepší mít dítě v 42,než vůbec.

Ale tohle vidí každý jinak, musíš to rozhodnout za sebe. Tady ti většina napíše, že jsi úplně blbá, když tě to vůbec přišlo na mysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5159
9.7.20 19:04

@bony58 Kdybych dítě neměla tak bych do toho šla, pro mě je to takový hraniční věk kdy ještě mít dítě.. Moje sestra je na tom úplně stejně jako ty, ve 40 potkala chlapa s kterým konečně byla ochotná mít dite, za 3 měsíce bude synovecek na svete :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2570
9.7.20 19:04
@Kriss Tina píše:
Ja bych do toho nešla. Člověk už v tomhle věku nema tolik energie. Az bude dite končit vejsku budes důchodce. Lidi se budou ptat, jestli jsi babicka nebo maminka. Osobně sem ráda, že v tomhle věku budu mít děti už dospele.

Já si myslím, že za 20 let, bude úplně normální mít v 65 dítě školou povinné. Potkavam na gynde vesměs 40+, prvorodičky. Ale! U mě tedy osobně by věk hrál velkou roli, právě v té energii a zdraví. Takze za mě fakt ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
9.7.20 19:07

Ne opravdu bych nikdy nemela dite ve 40+. Prijde mi to hrozne sobecke… i tak doufam, ze tu se svymi detmi budu co nejdele a to je mi podstatně méně. Svet se v prd.el obraci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
9.7.20 19:07

Ano, šla bych do toho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10136
9.7.20 19:08

Jestli bude dítě zdravé to nikdo neví. I mladým se rodí postižené děti. Mám dítě v 41 a půl, je mu devět, zdravý je. Nikdo si mne zatím s babičkou nespletl, i když bábou od dcery jsem už dvojnásobnou. Pokud se cítíš v pohodě, tak do toho jdi, zas taková tragedie ten věk není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49699
9.7.20 19:12

Pokud bych nemela zadne deti, tak bych se snazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59686
9.7.20 19:12

@bony58 jestli bude zdravé není jisté ani ve 20.. Zda bych do toho šla? Nwm, je mi 38 a těhotenstvi je pro mě teď strašně náročné.. A to už mám 2 úspěšné za sebou.. Moje ségra měla dítě ve 42 a 45, sousedka ve 45.. Obě zvládly dobře.. Já se třeba cítím fakt stará a unavená atd :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama