Bolest kloubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madička13
Povídálka 31 příspěvků 04.01.17 17:11
bolest kloubů

Ahoj, bolí mě hlava, klouby a kosti. Ne že by to bylo neohybny ale boli to. Táta říkal něco o chřipce. Taky sem četla že začímam víc růst.. Prosim napište co to muze být a chřipku má hodne mich kamarádů

Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13514 příspěvků 04.01.17 17:19

To vypadá na chřipku, změř si teplotu a uvidíš. Kdyby si teplotu neměla, tak to může být ten růst. Ale záleží kolik ti je a jak si už vysoká, zda jsi měla měsíčky, protože po prvních měsíčkách už většinou moc nerosteš.

madička13
Povídálka 31 příspěvků 04.01.17 17:31
@kaja00 píše:
To vypadá na chřipku, změř si teplotu a uvidíš. Kdyby si teplotu neměla, tak to může být ten růst. Ale záleží kolik ti je a jak si už vysoká, zda jsi měla měsíčky, protože po prvních měsíčkách už většinou moc nerosteš.

Je mi 12 let a měsíčky mám už asi rok a mám 155 cm :,(

kaja00
Extra třída :D 13514 příspěvků 04.01.17 17:49

@madička13 a měřila sis teplotu? Může to být ta chřipka, ale také nemusí, záleží jak se cítíš celkově, zda zdravě nebo nemocně?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >