Reklama

Bolest kloubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madička13
Povídálka 31 příspěvků 04.01.17 17:11
bolest kloubů

Ahoj, bolí mě hlava, klouby a kosti. Ne že by to bylo neohybny ale boli to. Táta říkal něco o chřipce. Taky sem četla že začímam víc růst.. Prosim napište co to muze být a chřipku má hodne mich kamarádů

Reklama

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13432 příspěvků 04.01.17 17:19

To vypadá na chřipku, změř si teplotu a uvidíš. Kdyby si teplotu neměla, tak to může být ten růst. Ale záleží kolik ti je a jak si už vysoká, zda jsi měla měsíčky, protože po prvních měsíčkách už většinou moc nerosteš.

madička13
Povídálka 31 příspěvků 04.01.17 17:31
@kaja00 píše:
To vypadá na chřipku, změř si teplotu a uvidíš. Kdyby si teplotu neměla, tak to může být ten růst. Ale záleží kolik ti je a jak si už vysoká, zda jsi měla měsíčky, protože po prvních měsíčkách už většinou moc nerosteš.

Je mi 12 let a měsíčky mám už asi rok a mám 155 cm :,(

kaja00
Extra třída :D 13432 příspěvků 04.01.17 17:49

@madička13 a měřila sis teplotu? Může to být ta chřipka, ale také nemusí, záleží jak se cítíš celkově, zda zdravě nebo nemocně?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama