Reakce učitelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luluu2
Povídálka 47 příspěvků 03.01.17 22:39
Reakce učitelky ..

Dobrý večer, prosím o názor na reakci učitelky. Od kamarádky syn ( 7let) neuposlechl výzvu učitelky, aby si uklidil z lavice věci ve třídě ( svačina, mikina, pití). Syn ji na potřetí neposlechl a věci si neuklidil. Reakce učitelky, byla taková že mu věci vyhodila z okna. Pak si je musel sbírat. Zajimal by mě Váš názor na tuto situaci, jestli reakce učitelky byla na místě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 03.01.17 22:43

@Luluu2 nevím, jestli byla na místě, ale pokud by mi tak přišel kluk, tak teda první by mě zajímalo, proč mu něco učitelka musela říkat tříkrát a kašlal na to :nevim:
Ale počítám, když je takový dotaz, že je maminka rozlícená a kluk za nic nemůže :)

Vemas
Kelišová 5365 příspěvků 03.01.17 22:44

Nejdrive bych sla do skoly a resila to s ucitelkou, pak s reditelem. Normalni to neni :nevim:

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 03.01.17 22:44

Já myslím, že takto by se učitelka chovat neměla. To, co předvedla, není moc dobrý příklad pro děti. Měla mu dát poznámku.

tini
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 6 inzerátů 03.01.17 22:44

Za nas se to delalo bezne.Ja bych to jako matka neresila, neposlechl, vyzral si to, poucil se. Rekla bych mu, ze mel poslechnout. Rikat mu, ze ucitelka to nemsla delat a podobne, to je podle me cesta do pekla.Ale je to jen muj nazor :nevim:

Vemas
Kelišová 5365 příspěvků 03.01.17 22:44

@Janasas jsou snad jine metody nez hazet veci z okna

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 03.01.17 22:45

Proc resite reakci ucitelky a ne tohi kluka, ze ji neposlechl? V sedmi letech by mel mit z uciteljy respekt, at je jakakoli. Jasne, jeji reakce se zda divna, ale deti si dnes dovoluji moc. Nejsem zadny igor hnizdo, ale jako rodic bych se za neposlusny spratka stydela a doma mu vycinila.

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3178 příspěvků 03.01.17 22:46

@Luluu2 Učitelce ruply nervy, což ji neomlouvá, reakce je neprofesionalní. Otázka je, proč 7letý kluk neposlechl? Má něco s ušima?

Vemas
Kelišová 5365 příspěvků 03.01.17 22:46

@tini jo, takze vyhodi svacinu, mikinu a pod do snehu (predpokladam, ze snih a mokro je v cele cr) je ok? To snad mame jiny metody nez jako za komancu

coninka
Kecalka 110 příspěvků 03.01.17 22:47

Přesně, co bude dělat v patnácti??U­čitelky lituji, nemají na děti žádnou páku a muzeme za to my, rodiče..

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 03.01.17 22:48

Tak resila bych u syna pro neposlech, ale nadruhou stranu ucitelka by mela zvladat podobne situace s klidem a hazet detem veci z okna mi pride dost pres caru, osobne bych si stezovala…

ivunak
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 03.01.17 22:48

Pokud by to byl můj syn, domluvila bych jemu, že měl poslechnout ihned. Asi bych si myslela, že má učitelka zvláštní výchovné metody. Ale pokud zaberou… :lol:

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 03.01.17 22:50

Jinak chlapec bude asi pěkně nevychovaný spratek. Být kamarádkou, tak mu dám doma na řiť.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 03.01.17 22:51
@Fally123 píše:
Proc resite reakci ucitelky a ne tohi kluka, ze ji neposlechl? V sedmi letech by mel mit z uciteljy respekt, at je jakakoli. Jasne, jeji reakce se zda divna, ale deti si dnes dovoluji moc. Nejsem zadny igor hnizdo, ale jako rodic bych se za neposlusny spratka stydela a doma mu vycinila.

A můžeš mi říct jak člověk může mít respekt z někoho, kdo se poníží k něčemu tak stupidnímu jako je vyhození věcí z okna? Z takovýho člověka nemůžu mít respekt ani já, natožpak dítě. Nebo ono je běžné, že když je doma nějaký problém a děti neposlouchají, tak se hází věci z okna? Nejsem žádná mladice, ale měli jsme ve třídě dost tzv. sígrů a ti lepší kantoři si s nimi poradili hravě, ti horší to nezvládali, tak přistupovali ke stupidním metodám, které vůbec nedávají smysl a pro dítě jsou bez výchovného efektu.

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 03.01.17 22:51
@Vemas píše:
@tini jo, takze vyhodi svacinu, mikinu a pod do snehu (predpokladam, ze snih a mokro je v cele cr) je ok? To snad mame jiny metody nez jako za komancu

Jaký metody? Učitelé už nic nesmí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >