Bolest kyčle 42tt

Anonymní
29.9.20 19:58

Bolest kyčle 42tt

Ahoj, chci se zeptat, od mládí mám problém s levou kyčlí, ve čtvrtek nástup na vyvolání, při pohybech hlavou miminka mam neskutečnou bolest od kostrče až po tu levou kyčel, celou nohu nemůžu v tu chvíli ovládat. Měl někdo něco podobného a jak to probíhalo při porodu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60511
30.9.20 00:26
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, od mládí mám problém s levou kyčlí, ve čtvrtek nástup na vyvolání, při pohybech hlavou miminka mam neskutečnou bolest od kostrče až po tu levou kyčel, celou nohu nemůžu v tu chvíli ovládat. Měl někdo něco podobného a jak to probíhalo při porodu?

Mám dratovanou pánev a pohnuty pohybový aparát jako celek a při porodu v pohodě.. Pak se mi strašně ulevilo :think: max problém šupnout nohu na kozu, ale to ti pomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
30.9.20 07:53

Nemám problém od mládí, ale dost mě bolely kyčle, střílelo to někdy hrozně do nohou. Po porodu vše odeznělo hned :) už to máš za par:)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 22:47

Rodila jsem v 38tt a posledni 2tydny strasny bolesti kostrče. Ale do ty doby jsem nikdy zadny takovy problem nemela

• Citovat
  • Nahlásit
481
5.10.20 00:38

Když se maličký otočil hlavičkou dolů, začalo mě šíleně bodat v tříslech a v obou kyčlích, při chůzi bolest šílená. Porod u mě v pohodě, v nemocnici mi tenkrát řekli, že je to opravdu tím, že se mrně otočilo. Neměj strach, po porodu vše odezní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11134
5.10.20 00:44

Je, bolest kyčlí na konci těhotenství byl největší vopruz hned po tlaku na močák. Dokonce jsem musela přemýšlet, jak mám vylézt z postele, abych netrpěla celý den. A ráda tě uklidním, přešlo to hned po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.10.20 10:12

Tak už mám po a přesně tak jak píšete, u porodu v pohodě a teď už o kyčlích nevím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 10:14

@Limet168 :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: gratulace k mimcu, jen dobre ze bolesti odeznely! hodne stesti :D

• Citovat
  • Nahlásit
481
5.10.20 14:25

@Limet168 Tak super :palec: Moc gratuluji k miminku a ať se vám daří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie