Bolest okolo ledviny

Anonymní
24.7.21 08:18

Bolest okolo ledviny

Včera k ránu jsem zaspávala bolest břicha a po probuzení jsem zaznamenala bolest i na pravé straně v oblasti ledviny, cítím to hlavně při pohybu. Žádné jiné problémy ale nemám, takže se rozmýšlím, jestli čekat do pondělí, nebo jet na pohotovost.. :nevim: Co to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
360
24.7.21 09:00

Může to být cokoli - prochladnutí, podráždění, zánět ledvin, ledvinná kolika nebo kameny, zánět močových cest, skříplý nerv nebo sval.
Bez doktora a řádného vyšetření to může být opravdu cokoli. Sama musíš vědět, jestli to vydržíš do pondělí nebo budeš klidnější na pohotovosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
24.7.21 09:11

Takhle se mi projevil zánět ledvinové panvicky… Pak jsem se nemohla ani narovnat 💣 🤦🏻‍♀️dostala sem ijnekco a atb… Takže být tebou sjedu si do špitálu ať to včasné chytnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16176
25.7.21 01:21

Já bych neplašila… Takové neurčité bolesti břicha můžou být z čehokoliv a podrážděný žaludek může vystřelovat bolest i do zad, nebo například i do ramene.. Zánět ledvin je opravdu silná, tupá bolest, tu jen tak nezaspíš, při té se kroutíš a nemůžeš nic. Pokud se to dá snést, vyčkala bych a nasadila bylinkový čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat