Bolest podbřišku při orgasmu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
244
16.1.22 19:49

Bolest podbrisku při orgasmu

Ahoj holky jsem v 9 tt těhotenství, mám takový dotaz. Již několikrát se mi od začátku těhotenství stalo ale ne vždy že když jsme se s přítelem milovali a měla jsem orgasmus bolelo mě v podbrišku byla to vždy cca minutka ale bolesti jako při příchodu MS nemám to vždy jen někdy, měla jste to některá taky tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8600
16.1.22 19:52

Jo, je tam křeč, pak povoli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
16.1.22 19:56

Jj, měla jsem to jen v těhotenství ;) vlastně jsem podle toho poznala, že jsem v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
16.1.22 19:58

@FlorenceF Jenkins moc Dekuju za názor, já sem z toho byla popravdě v šoku co se děje ale když to po chvilce odeznělo tak sem byla v klidu, miminku to nějak ublížit nemůže? Je pravda ze se mi to děje opravdu ale jen někdy asi podle toho jaký má orgasmus intenzitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
16.1.22 20:22

Kyby jste nepsala, ze jste tehotna, tak se vas na to zeptam, tohle totiz je jasny priznak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
16.1.22 20:25

@Levana33 😀 popravdě mě se to stalo jednou ve spani, takový eroticky sen a vzbudila mě velká bolest břicha tak teď si tak říkám ze to taky bylo spojené s tím 😀 akorát je mi divné ze to není pokazd é

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8600
16.1.22 20:33
@Katanovak píše:
@FlorenceF Jenkins moc Dekuju za názor, já sem z toho byla popravdě v šoku co se děje ale když to po chvilce odeznělo tak sem byla v klidu, miminku to nějak ublížit nemůže? Je pravda ze se mi to děje opravdu ale jen někdy asi podle toho jaký má orgasmus intenzitu

Ani jednomu memu miminku to neublizilo, nebooooj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
16.1.22 20:34

@Katanovak ja sex nechtela, ale mela jsem orgasmy temer kazdy druhy den( ve spanku) i bez erotickeho snu :lol: proste furt, byla jsem z toho dost nervozni, ze se neco stane, vubec jsem o to nestala :D ted jsem 12tt a uz to nemam, mela jsem to od zacatku az cca do toho 9tt, strasne, kdo by to byl rekl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
16.1.22 20:37

@Levana33 fakt a pokaždé vás to takto bolelo? Je to strašný nepříjemné fakt jak když má každou chvíli přijít ms nevim co se to děje ze jsme takhle divoke 😀 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
17.1.22 10:19

@Katanovak myslim, ze je to prokrvenim? :nevim: bolelo me to, ale ted 12tt uz vubec, ale uz to neni tak casto :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat