Bolest prsu

Anonymní
9.5.10 08:59

Bolest prsu

Od včerejška mně bolí levé prso po pohnutí ruky, ohnutí při pohmatu. Strašně se bojím, že mám rakovinu prsa :(. Beru léky antidepresiva a mám zvýšený prolaktin z léků a od středy jsem začla brát kyselinu listovou. Napsáno bylo na krabičce, že stimulace tvorbu mateřského mléka. Nevím jestli to s tím třeba může souviset? :nevim: Jinak u doktorky jsem byla v dubnu na půlroční kontrole a prsa mně kontrolovala. Jsem strašně na nervy čím to může být :(.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10798
9.5.10 09:23

No jestli kojíš nebo jsi nedávno kojila (z příspěvku to není jasné, jestli jo nebo ne), tak to může být zánět. Nestraš hned s rakovinou :))
Z kyseliny listový si troufám říct, že to není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.10 09:33

no kojila jsem pred rokem a pul a z tohodle prsa nejcasteji. Tak si myslim, ze tim to asi nebude

• Citovat
  • Nahlásit
4099
9.5.10 10:18

Rakovina to nebude, ta nebolí! Podívej se na tuhle poradnu, určitě tam najdeš podobný dotaz http://www.mamo.cz/index.php?….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.10 10:23

a co by mohlo pomoc mam si dat ty obklady a kdyby to po tydnu nepreslo jit k lekari?Ja jsem z toho spatna, leky vysazuju a planujeme miminko uz jsem psychicky zdrava a ted zas tohle :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.10 10:31

tak jsem vse procetla a vypada to dobre a uklidnuju se hlavne tim ze v dubnu mne cely prsa prohmatala tak rychle by mne snad tam nic se neudelalo a boli to az mozna kdyz je tam nador dele. No snad to prejde. Trochu jste mne uklidnili. Ja jsem rada, ze se ted vse dari leky budu brat uz jen tak 4 mesice a 1/4 davky oproti co jsem bravala a muzeme mit miminko. Takze ted ta rakovina by se mne moc nehodila :( Upozornuju ze jsem strasnej hypochonder :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3096
9.5.10 11:39

A nedělala jsi nějakou namáhavou práci?? Že by jsi měla jen namožený sval?? Hm?? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.10 15:43

To nevím o tom. Ale co vím, je že malá po mně pravidelně hopsá a vždy silně rukou se opírá o prso dnes to udělala zas a už mně to bolí, tak to byla hrůza :( chjo jsem uplně na mrvici. Manžel říká, zda nemám mezižeberní sval no to se mně moc nezdá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.10 07:13

Tak jsem zjistila, že mám to prso teplejší než tu druhé tak jsem si udělala tvaroh a studený obklady, ibalgin a přestala jsem brát tu kyselinu listovou. Napsaný je tam, že stimuluje tvorbu mateřského mléka a já mám ten zvýšený prolaktin sem tam mně vyteklo mléko už mně to ale nedělá. Doktor se mně ptal zda nemám problémy s prsy. Ještě to jemně bolí, ale úleva proti včerejšku. Takže uvidíme zkusím tu listovku znovu nasadit za měsíc a zda to bude to stejné je to tím. Ale asi spíš i věřím v ten zánět každopadně zda to nepřejde do pátku půjdu k doktorce. Ale dnes byla uplná uleva při chuzi to nebolí při pohnutí ruky jen kdyz to promačkávám a to je bolest daleko menší

• Citovat
  • Nahlásit
10798
10.5.10 08:28

Tak asi fakt zánět viď…
No kamarádka měla zánět taky když nekojila (v těhotenství).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
10.5.10 08:56

Ahoj, měla jsem podobný problém, taky mě bolelo prso + zvětšená ml. žláza, ale asi tak cca 3 týdny. Lékař mě hned uklidnil, že rakovina nebolí, zánět taktéž vyloučil protože k tomu prý musí být ještě další příznaky, např. zarudnutí nebo otok, námaha taky vyloučena takže jediná možnost prý je to hormonálního původu tzv. mastodynie. Pro jistotu jdu ale ještě na ultrazvuk tak uvidím co uvidí tam :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.10 18:28

NO ja mam ulevu neskutecnou proti vcerejsku! To byla katastrofa mne to bolelo i kdyz jsem vubec nic nedelala hruza porad mam prso teplejsi nez to druhe. Kdyz to ale do patku neprejde pujdu k doktorce, ale verim ze to prejde protoze za jeden den je neskutecna uleva. Drzi palce at dobre dopadnes!

• Citovat
  • Nahlásit
1
1.2.12 18:28

...

dobry den chdela bych se zeptat… boli me leve prso na strane uz mesic a porad se to zhorsuje. Nekde sem cetla ze by to mohla bejt uzlina nebo to muze bejt po menstruaci nebo pred. Ale je mi divne ze to boli kazdy den… dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dooorinka
12.7.12 11:28

Omyl, rakovina může v některých případech bolet. Záleží na typu nádoru, ale není to časté.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.12 13:33

Prosím o radu, poslední dva měsíce mě pobolívá levé prso z boku.Je to spíš takový tlak. hlodá ve mě teď červíček pochybností ohledně rakoviny. Nikdy jsem to nějak neřešila, jak a kde si zažádat o nějaké vyšetření?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat