Bolest pusy u pohl. styku

Anonymní
26.3.20 09:08

Bolest pusy u pohl.styku

Ahoj holky,

Trochu netradicni otazka,.. asi to reknu strucne a jasne…
Prosim Vas, nevydrzim to svemu parnerovi delat pusou moc dlouho. Brzy se mi dostavi do čelistí bolest, pak křeč a uz to pak nevydržím, nejde to…

Je to fajn chlap, chci aby se mel dobre…
Jak to resite vy a jak dlouho to vydrzite delat? Ma tu nekdo stejny problem?
Myslim si, ze kdyby to slo vytrenovat, tak uz bych to davno umela… Ale ne… Ja takhle vzdy zacinam predehru.. Stridani pusa, ruce nechce..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1338
26.3.20 09:10

Střídání pusa, ruce nechce? To má chlapec blbý. Proč bys měla dělat něco, co tě bolí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
26.3.20 09:22

Nechce střídání? Tak ten byl jel… Ať si zkusí sám, jaký to je. A ty nedělej nic co tě bolí. Asi má radši orál, než tebe. Promiň :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23183
26.3.20 09:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Trochu netradicni otazka,.. asi to reknu strucne a jasne…
Prosim Vas, nevydrzim to svemu parnerovi delat pusou moc dlouho. Brzy se mi dostavi do čelistí bolest, pak křeč a uz to pak nevydržím, nejde to…

Je to fajn chlap, chci aby se mel dobre…
Jak to resite vy a jak dlouho to vydrzite delat? Ma tu nekdo stejny problem?
Myslim si, ze kdyby to slo vytrenovat, tak uz bych to davno umela… Ale ne… Ja takhle vzdy zacinam predehru.. Stridani pusa, ruce nechce..

Tak ať si vyhloubí díru do zdi a ukájí se do ní. Ty přece nejsi stroj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
26.3.20 09:25

Podle mě to natrénovat nejde. Každý máme nějaké limity. Jestli střídání ruka, pusa nechce, tak ať si dělá sám Anču dlaňovku a nekecá… Případně ať zkusí vyhulit nějakýmu kámošovi a pak říká jestli je to ok nebo ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23183
26.3.20 09:27
@Martha03 píše:
Podle mě to natrénovat nejde. Každý máme nějaké limity. Jestli střídání ruka, pusa nechce, tak ať si dělá sám Anču dlaňovku a nekecá… Případně ať zkusí vyhulit nějakýmu kámošovi a pak říká jestli je to ok nebo ne :lol:

Nebo mu může do tlamy vrazit násadu od šťoucháku odpadů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
26.3.20 09:27

Zakladateli :roll:,ano slyšíš dobře zakladateli :),ty máš prítele stejného pohlaví..?:think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
26.3.20 09:29
@Stargust píše:
Zakladateli :roll:,ano slyšíš dobře zakladateli :),ty máš prítele stejného pohlaví..?:think:

No i kdyby měl tak co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
26.3.20 09:30
@Russet píše:
Nebo mu může do tlamy vrazit násadu od šťoucháku odpadů.

No to by pak mohl skončit s 10ti zubama jako jiná zakladatelka tady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 09:32
@Martha03 píše:
No to by pak mohl skončit s 10ti zubama jako jiná zakladatelka tady…

Přesně to mě taky napadlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
26.3.20 09:33
@Martha03 píše:
No i kdyby měl tak co?

Mně fascinuje jak anonym založí diskuzi a pak nereaguje a „jen sleduje a čte“jak ostatní mu poctivě řadí.." :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
26.3.20 09:34
@Stargust píše:
Mně fascinuje jak anonym založí diskuzi a pak nereaguje a „jen sleduje a čte“jak ostatní mu poctivě řadí.." :think:

No ok. Ale proč tedy ten komentář, jako zakladateli, ty máš za partnera člověka stejného pohlaví…??? Homofóbní kecy sem vážně nepatří, respektive do společnosti všeobecně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 09:44
@Martha03 píše:
No ok. Ale proč tedy ten komentář, jako zakladateli, ty máš za partnera člověka stejného pohlaví…??? Homofóbní kecy sem vážně nepatří, respektive do společnosti všeobecně.

No tak kdyby měl, bylo by to jednodušší, protože by mu mohl říct, ať si to safra taky zkusí, že po půl hodině z toho bolí pusa.

Jinak mě teda při čtení toho nadpisu napadlo, jestli zakladatelka nezapomněla jedno s a nechtěla napsat pussy. ;) Ale dle diskuse se dívám, že nikoliv. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 09:57

U pohl. styku zásadně nedělám nic, co je mi nepříjemné nebo mě dokonce bolí. Takže ne, tenhle problém ve svém vztahu opravdu řešit nemusím.

• Nahlásit
  • Citovat
11234
26.3.20 10:11
@Martha03 píše:
Podle mě to natrénovat nejde. Každý máme nějaké limity. Jestli střídání ruka, pusa nechce, tak ať si dělá sám Anču dlaňovku a nekecá… Případně ať zkusí vyhulit nějakýmu kámošovi a pak říká jestli je to ok nebo ne :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama