Oddělené ložnice v manželství

Anonymní
26.3.20 00:01

Oddělené ložnice v manželství

Jaký je váš názor na oddělené ložnice v manželství? Nemám na mysli bez sexu. Jen prostě oddělené ložnice, tj. každý svůj prostor, pohodlí, klid, jinak normální relativně funkční vztah (manželství).
Pokud máte, jaký jste k tomu měli důvod? Pokud nemáte, vítali byste či chtěli byste?
Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13530
26.3.20 00:05

Pokud se neshodují nároky a potřeby na spaní, tak v tom nevidím nic špatného. Spíše naopak. Spánkový deficit je pro partnerský život horší než oddělené ložnice. Nebavím se samozřejmě o tom, kde oddělené ložnice řeší odcizení ve vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 00:06

Ano, kvuli chrapani, prestali jsme se hadat, konecne se vyspim. Denne jsme v objeti pred spanim, nemelo to negativni dopad na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
2550
26.3.20 00:09

Kvůli chrápání to chápu. Je to cesta, jak zůstat psychicky i fyzicky v pohodě. Společná ložnice s chrapajicim partnerem je peklo, nevyspí se ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51046
26.3.20 00:12
@Anonymní píše:
Jaký je váš názor na oddělené ložnice v manželství? Nemám na mysli bez sexu. Jen prostě oddělené ložnice, tj. každý svůj prostor, pohodlí, klid, jinak normální relativně funkční vztah (manželství).
Pokud máte, jaký jste k tomu měli důvod? Pokud nemáte, vítali byste či chtěli byste?
Co si o tom myslíte?

Neumím si to představit, v nefunkčním vztahu bych to naopak vitala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1711
26.3.20 00:41

Rodice meho ex to zavedli, kdyz pani byla po serii operaci a jednou ji div chlap nezalehl…no a nejak jim to uz pres 15 let zustalo, ze maji kazdy svoji loznici… vztahu to neublizilo nijak, ale pod poklicku nevidim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 01:37

Vůbec si to nedovedu představit. Já ani neusnu dokud chlap taky není v ložnici a nejde spát. Když usne na gauci u televize, tak pro nej jdu, ať už si jde lehnout, ze nemůžu spát :D pro mě by to teda bylo šílený odcizení. Ale kdo ví až jednou budem staří…Dokážu to pochopit, když je to už v nějakém věku a jeden je třeba nějak nemocný.

• Nahlásit
  • Citovat
513
26.3.20 02:02

Ložnici asi ne, taky se mi samotné špatně usíná, ale vlastní pokojík/salónek s pracovnou bych brala hned, třeba i s nějakým sofátkem, kde bych se příležitostně natáhla. A mohla by tam být i koupelna. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 06:10

Vztahu to nijak neublížilo, jsme spolu skoro 14 let, 6 let manželé a máme každý svou ložnici skoro od začátku manželství. Manžel chrápe a navíc já jsem skřivan a on sova, biorytmus se nám prostě liší, ale takhle to ničemu nevadí. Času spolu trávíme hodně :slight_smile:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 06:17

Mne to vadi. Intimita ve vztahu je vyznamne omezena. Mame to, ze oba chrapeme-ale manzel to prezentuje (i pred lidmi, co k nam prijdou na navstevu-ze za to muzu ja). Urazi me to. a to ale jednu vyhodu-muzu se zavrit a mam svuj klid. Sex -mam pocit, ze je to takove dochazeni za nekym…

• Nahlásit
  • Citovat
5853
26.3.20 06:39

Úplně odd., se mi nějak nepáčí, ale spíše možnost mít kam odejít. Manžel občas spí na gauči, je po flámu, má rýmu a chrápe ještě více jak obvykle, atd. V paneláku to jinak nejde, ale do baráčku bych brala pokoj pro hosty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
26.3.20 06:45

Pro mě nepředstavitelné, nesnáším usínat v prázdné posteli bez manžela. Chrápání mně nevadí, ba naopak, uspává mě to :mrgreen: Ale pokud někomu chrápání vadí tak, že se nevyspí, tak ty oddělené ložnice chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 07:10

My máme ložnici společnou a oddělená ložnice by neprošla, muž když nejsem v ložnici tak se budí a hledá mě. Je fajn mít i jiný prostor na spaní, když je muž hodně unavený tak chrápe a já nemůžu spát, tak spím v obýváku.
Ale znám lidi co to tak mají, právě kvůli chrápání, že se žena nevyspí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15775
26.3.20 07:10

Představit si to neumím, ale chápu, že to nekomu může vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 07:15

Ja kricim ne ne ne. Pred deseti lety bych mluvila jinak. Meli jsme dlouholety krasny vztah, myslela jsem, ze oddelene spani je v pohode. Nejdriv s jednim ditetem, pak s druhym, pak racionalni mit kazdy svuj prostor. Ted po deseti letech to hodnotim jako absolutne nejhorsi moznou vec, co jsem mohla udelat. Odvykli jsme si, ksyz zustanu spat s manzelem, oba spatne spime, nevyspime se. A takova ta postelova intimita chybi, nemluvim o sexu, takove to pritulit, pomazlit. Mne to chybi strasne, manzel to nepotrebuje, v posteli kdysi to bylo automaticke, ted to nemam. Jak chlap starne, meni se, prijde ro pravdepidobne i u vas. Ja rikam nedelej to.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama