Přítel si mě nevšímá

Anonymní
25.3.20 14:00

Přítel si mně nevšímá

Přijede za mnou jako teď… Ví, že se mi po něm styskalo, před pár dny jsem mu to volal. A co teď dělá? Dali jsem si oběd, skoukli telku a teď se věnuje kočce a hraje fotbal se Sousedovic dítětem.

A já si zalezla a brečím :? Copak jsem mu ukradená? Copak nevidí, že potřebuju obejmout?? Říkala jsem mu to do tel. A on se mě dneska zeptá, když se stráním, protože se věnuje kočce, prý co mi je???

Potřebuju si popovídat a ne sedět u délky. Potřebuju obejmout a ne aby měl na sobě kočku a věnoval se jí.

Teď je venku a mě tečou slzy. Nebavíme se… On když něco rekne, tak úplně o něčem jiném: zda je tu hospoda zavřená? Že mi přemístil doma nějakou drobnost. Kde mám kytku od něj?? Že jídlo bylo dobrý…

Připadám si jak Mimoň. Říkala jsem mu před dvěma dny, že mi chybí, potřebuju si popovídat, obejmout… A dnes jsem jak dva cizinci

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4275
25.3.20 14:06

A co jsi mu odpověděla, když se tě ptal, co ti je? A ano, opravdu spoustu věcí chlapi sami od sebe nevidí, především nám nevidí do hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 14:06

@Michelle_M Kývla jsem hlavou..a on šel ceny hrát fotbal…
8o :? :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
351
25.3.20 14:07
@Anonymní píše:
Přijede za mnou jako teď… Ví, že se mi po něm styskalo, před pár dny jsem mu to volal. A co teď dělá? Dali jsem si oběd, skoukli telku a teď se věnuje kočce a hraje fotbal se Sousedovic dítětem.

A já si zalezla a brečím :? Copak jsem mu ukradená? Copak nevidí, že potřebuju obejmout?? Říkala jsem mu to do tel. A on se mě dneska zeptá, když se stráním, protože se věnuje kočce, prý co mi je???

Potřebuju si popovídat a ne sedět u délky. Potřebuju obejmout a ne aby měl na sobě kočku a věnoval se jí.

Teď je venku a mě tečou slzy. Nebavíme se… On když něco rekne, tak úplně o něčem jiném: zda je tu hospoda zavřená? Že mi přemístil doma nějakou drobnost. Kde mám kytku od něj?? Že jídlo bylo dobrý…

Připadám si jak Mimoň. Říkala jsem mu před dvěma dny, že mi chybí, potřebuju si popovídat, obejmout… A dnes jsem jak dva cizinci

A co přesně by sis představovala, že budete dělat, když přijede? Že budete v objetí probírat váš vztah, to, jak si chybíte? Buď ráda, že vůbec v současné situaci přijel.

Co je špatného na tom, že se bavíte o normálních věcech, že ti pochválí jídlo, že se zeptá, kde máš kytku od něj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15645
25.3.20 14:07

Se mu nediv, že ho to nebaví, když na něj čekáš jak pes a podbizis se mu. Zkus se udělat trochu vzácnou, aby jsi chyběla taky ty jemu, ne jen naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23655
25.3.20 14:08

Jak je vidět, že někdo potřebuje obejmout? Jestli něco chceš tak mu to řekni :nevim: moc nechápu v čem je vlastně problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15645
25.3.20 14:09
@Anonymní píše:
@Michelle_M Kývla jsem hlavou..a on šel ceny hrát fotbal…
8o :? :,( :(

A co měl dělat? :lol: sedět ti u nohou a prosit, ať se odfoukneš? Tebe by něco takového bavilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11731
25.3.20 14:12

Ježiš takový fňuky mám nejraději. co jsi čekala? že si sednete ke krbu a budete mluvit o tom jak si chybíte, je ti tak 8 ne? :roll: chlap normální, jen má za přítelkyni hysterku co žárlí na kočku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
25.3.20 14:13
@Anonymní píše:

A to blbneš pod vlivem koronavirové krize, nebo jsi takhle praštěná i v normální situaci? :roll: Ty jsi určitě sen každýho normálního chlapa :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1967
25.3.20 14:13

No to je teda karantena. Pritel coura za pritelkyni a jeste hraje fotbal se sousedovic ditetem :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 14:15

Máš menzes?

• Nahlásit
  • Citovat
407
25.3.20 14:16
@Anonymní píše:
Máš menzes?

Ježiš pardon, jsem dala anonym omylem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55178

Tak když ti odepíše---špatně..viz minulé diskuse
Když přijede---špatně
Když ti neumí číst myšlenky–špatně, tak s ním asi holt musíš mluvit no…
A mimochodem---je karanténa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nejsi zakladateli tahle diskuze?
https://www.emimino.cz/…elem-386539/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50929
25.3.20 14:17

A o čem si chceš popovídat? Když to téma nahodíš, tak se on nebaví? Asi nebude moc kontaktní a citově založený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama