Bolest třísel, pochvy, kyčlí

Anonymní
17.3.21 23:04

Bolest trisel,pochvy,kycli

Ahoj holky. Mam dotaz. Jsem 36+6tt a uz tak 4 tydny me silene boli trisla. Jak kdybych behala maraton. Neskutecna bolest. Mam problem se zvednout, to uplne pne az do stehen, mam problem se otocit z boku na bok a nejhorsi je rizeni v aute. Nemam vubec silu zvednout nohu z jednoho pedalu na druhy😄 Doktor me ujistoval, ze je to naprosto normalni. Ale nemate nekdo nejaky tip co a jak si ulevit? Dr. mi rekl at si vypodlozim nohy tehotenskym polstarem ale s tim ja nespim, nejak mi prekazi. Tak jestli nemate nejaky jiny tip, jak si ulevit😫 😫 Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
18.3.21 00:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mam dotaz. Jsem 36+6tt a uz tak 4 tydny me silene boli trisla. Jak kdybych behala maraton. Neskutecna bolest. Mam problem se zvednout, to uplne pne az do stehen, mam problem se otocit z boku na bok a nejhorsi je rizeni v aute. Nemam vubec silu zvednout nohu z jednoho pedalu na druhy😄 Doktor me ujistoval, ze je to naprosto normalni. Ale nemate nekdo nejaky tip co a jak si ulevit? Dr. mi rekl at si vypodlozim nohy tehotenskym polstarem ale s tim ja nespim, nejak mi prekazi. Tak jestli nemate nejaky jiny tip, jak si ulevit😫 😫 Dekuju

To jste me pobavila 😀 V 36+6 😀
Pardon.
Ja mam uplne to stejne tak dva tydny, ted sem v 29tt s dvojcaty, takze vam naprosto rozumim, ale co bych dala za to, kdyby to prislo pozdeji 😀
Mam predepsany Osteogenon. Urcite je to lepsi, ale uplne hej mi rozhodne neni. Prijde mi, ze zabral hlavne na kycle. Na bolest trisel ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 01:02

@janikema90 Cim jsem vas pobavila?😄 🤨
No ja uz nevim, co mam delat. Prijde mi, ze se za chvili rozpadnu asi😄

• Citovat
  • Nahlásit
997
18.3.21 01:09
@Anonymní píše:
@janikema90 Cim jsem vas pobavila?😄 🤨
No ja uz nevim, co mam delat. Prijde mi, ze se za chvili rozpadnu asi😄

Nemyslela jsem to zle, pardon 😅
No ze vas to boli mesic, nekdy od 32tt a me to boli uz od 27tt, takze jeste driv 😀

Uplne vas chapu, je to hruza.
Ale zkuste se zeptat na ten Osteogenon. Beru to rano a vecer a opravdu je to lepsi.
Alespon na ty kycle rozhodne o 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 01:12

@janikema90 No je to opravdu neunosny. Jsem rada, kdyz se otocim z boku na bok😄 😄
Dekuju, zkusim se zeptat a nebo to ty 3 tydny uz nejak doklepu🥵

• Citovat
  • Nahlásit
997
18.3.21 01:18
@Anonymní píše:
@janikema90 No je to opravdu neunosny. Jsem rada, kdyz se otocim z boku na bok😄 😄
Dekuju, zkusim se zeptat a nebo to ty 3 tydny uz nejak doklepu🥵

Zacalo to zabirat celkem rychle, snad uz po trech dnech, takze bych se urcite netrapila a zeptala se.
Ja se kvuli tomu kazdou noc kroutila v posteli a nebyla jsem schopna ujit vic jak kilometr 🙄
Ted je to fakt mnohem lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat