Bolest u srdce ve 14 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mucha926
Povídálka 22 příspěvků 14.03.19 21:09
Bolest u srdce ve 14 letech

Ahoj potřebovala bych poradit moje dcera je jí 14 se mi nedávno svěřila že poslední dobou ji píchá u srdce a že neví co stim taky je dost unavená a nedokáže se soustředit občas se jí i třesou ruce a nohy no a taky mi řekla že začala kouřit ale neví jestli to stím má něco společného chtěla bych ji pomoct ale nevím jak prosím poraďte co se sní děje???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14034 příspěvků 14.03.19 21:11

To se ptáte vážně? Co třeba taková osoba, co se jmenuje doktor :lol:

Deninda95
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 21:15

Jako dite a teenager jsem tohle taky zazivala. Já to mela Hodně ze stresu (problémy mezi rodiči) mne osobně to přešlo ale neignorovala bych to..Máme v rodině problémy se srdcem a cévami takže z toho mám také obavy. Určitě jdete k doktorovi za to nic nedáte a budete mit klid v duši..

Elzaaa
Kecalka 175 příspěvků 14.03.19 21:17

A co tak jit k lekari 8o

Sue2008
Kecalka 311 příspěvků 14.03.19 21:23

Já bych se přikláněla k úzkostem a stresu/strachu, ale pro klid duše navštivte aspoň praktika :think:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48366 příspěvků 14.03.19 21:24

Tak m7j syn to ma od 8-9 let.samozrejme mame za sebou kolecko u lekare.od ekg po sona atd.. nakonec dr rekla ze ma krive drzeni tela a spatne lopatky a dostal rehabilitace a cviceni a musim zatukat ze to preslo

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48366 příspěvků 14.03.19 21:26

Ale urcite jako prvni jdete k lekari.tres rukou malej nemel

hapolda
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 14.03.19 21:31

@Mucha926 rekni to mamce at jde s tebou k lekari. To koureni priznej. Muze to byt od toho. Nebo taky ne :think:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 14.03.19 21:33

To mám taky od dětství. Několikrát se to řešilo s Dr., ale nikdy se na nic nepřišlo. Až teď v dospělosti jsem přišla na to, že mi na to pomáhá jóga - hrbila jsem se, a taky dostatek hořčíku s vápníkem. Zašla bych určitě pro jistotu k lékaři a nasadila ten hořčík, tím se nikdy nic nezkazí. A pokud se hrbí, tak samozřejmě napravit.

Tejina
Kecalka 202 příspěvků 14.03.19 21:37

@zuzikka já bych zrovna s tímhle neexperimentovala, dokud nebude mít udělanej KO. Taky jsem si myslela, že mam málo hořčíku, tak jsem začala zobat a bylo mi ještě hůř, pomalu jsem nezvedla ruku. Nakonec se z KO přišlo na to, že to je nedostatek železa, a hořčík jeho vstřebávání ještě blokoval, takže to bylo skoro na transfuzi.

reny14
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 14.03.19 21:46

No tak hlavně jaktoze ji dovolíš kouřit ve 14letech? 8o Okamžitě bych ji zatrhla kapesné. Její organismus se vyvíjí a ty ji necháš kouřit? Samozřejmě ty problémy může mít z toho.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 14.03.19 21:51

@Tejina :nevim: to je možné, anémie má ale taky dost výrazné příznaky jako bledost, zadýchávání se, syndrom neklidných nohou. Nic z toho nezmiňovala, jen třes a za ten bývá zodpovědný hořčík. Návštěva lékaře však napoví.

Enmamma
Závislačka 3711 příspěvků 14.03.19 23:13

Pravděpodobně jde o srdeční neurózu. Samozřejmě nelze dělat diagnostiku na dálku, takže doporučuji zajít k lékaři. Je.li to srdeční neuróza, tak se neděs, nic nebezpečného to není. Je to jen velmi nepříjemné.

Enmamma
Závislačka 3711 příspěvků 14.03.19 23:19
@zuzikka píše:
To mám taky od dětství. Několikrát se to řešilo s Dr., ale nikdy se na nic nepřišlo. Až teď v dospělosti jsem přišla na to, že mi na to pomáhá jóga - hrbila jsem se, a taky dostatek hořčíku s vápníkem. Zašla bych určitě pro jistotu k lékaři a nasadila ten hořčík, tím se nikdy nic nezkazí. A pokud se hrbí, tak samozřejmě napravit.

Jestli máš to samé a na nic se nepřišlo, domnívám se, že máš srdeční neurózu. Jde o špatnou koordinaci vstupu množství krve do srdce a schopností přijmout toto množství srdcem způsobenou vegetativním nervovým systémem. Prostě do srdce se najednou nažene víc krve než srdce je schopno pojmout. Nebezpečné to není, jen nepříjemné. Je třeba uklidnit vegetativní fungování nervové soustavy. Nejsem lékař, ale o léky se zajímám. Myslím, že by na to mohl zabrat Grandaxin, ale ověřeno to nemám.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 15.03.19 07:50

@Enmamma Díky za názor :kytka: , ale jak už jsem psala, momentálně s tím už problém nemám, protože mi pomohlo výše zmiňované. Léky mě nezajímají a nikdy žádné neberu, řeším vždy alternativní cestou, která se mi osvědčila mnohem víc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama