Bolest v 15 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mackA159
Kecalka 177 příspěvků 03.07.19 19:53
Bolest v 15 tt

Ahoj, jsem na konci 15 tt, a chci a se optat zda bolest podbřišku je v pořádku. Mám dost problémy se stolici, od rána mě zacalo bolet na levé straně podbrisku. Bolest se posunula zhruba ke středu podbrisku. Když se prudce postavím, když ležím a dám nohu blíž k břichu tak to bolí. Když si břicho prohmatam tak to také bolí spíše v levo u přímo pánve., celý den…,i záda. K dr jdu v pondělí, aktuálně má dovolenou. Výtok mám trochu, takový ten klasický. Jinak mi nic není.. Ze začátku těhotenství mě různe popichovalo, ale toto ne… Nechce se mi jezdit z každou bolesti na pohotovost, není to nic co by se nedalo vydržet.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 15. týden těhotenství?

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 03.07.19 20:35

Zkus glycerinovy cipek ;) mela jsem taky tehotenskou zacpu a pak me bolela streva, no a kdyz uz se to nedalo, tak jsem si dala cipek a max do pul hodiny prisla neskutecna uleva 8)

mackA159
Kecalka 177 příspěvků 03.07.19 21:05

@Tazvesnice může se v těhotenství? Asi jo že? :D

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 04.07.19 19:22
@mackA159 píše:
@Tazvesnice může se v těhotenství? Asi jo že? :D

No prepokladam, ze kdyz mi ho doporucila doktorka, tak ano :mrgreen: samozrejme ne kazdy den ;)

moncicak123456
Kecalka 181 příspěvků 04.07.19 19:52

Naprosto tě chápu. Celé těhotenství jsem sledovala co mě kde pichne a bolí. Bolet toho ještě bude. Vždy jsem měla strach ale nikdy z toho nic nebylo. V břiše se vše rostoucí delohou posouvá a může bolet samotný růst a roztahovani dělohy ;) neboj se určitě to nic není.

Váš příspěvek
Reklama