Obezita v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:11
Obezita v těhotenství

Ahoj holky
Chtěla jsem se zeptat..
Snažíme se o miminko a měřím 150 cm.. vážím 61.. mám dost nadváhu i teď..
A co když otěhotním a priberu ještě víc… Myslíte že budu mít šanci to pak zhubnout?
Přiznávám že jsem se vypapala skrz deprese, lenost… Únavu, stres… :D
A docela už stresují… I teď…

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 03.07.19 18:13

Vazne? Merim 159, vazim 66 kg. Nemyslim si ze mam nadvahu teda.

pikola
Generální žvanilka 21424 příspěvků 1 inzerát 03.07.19 18:15

Zase tak obézní nejsi. Ty tlustší většinou nepřiberou tolik, ono záleží taky jak je to zle atd. Šance zhubnout je vždy když se člověk snaží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:23

Zkus snahu o otěhotnění doplnit o postupnou změnu životního stylu. Ne diety, ale začít postupně měnit stravovací návyky, začít se více hýbat atd. Raději pomalu po menších krocích, ale trvale. Neznám tě, tak jen příklady: nepoužívat výtah, ale chodit po schodech (nejdřív jedno patro, pak dvě atd.), nejezdit všude autem, ale pochůzky v dosahu obejít pěšky, z mhd vystoupit o zastávku dřív, ke každému jídlu přidat trochu zeleniny a ubrat přílohy, večer u tv chroupat zeleninu místo chipsů atd. Takové ty maličkosti. Klidně si to sepiš a postupně zaváděj do praxe. Ségra takhle hubne cca rok a má dole přes dvacet kilo. Nehladoví, přiměřeně se hýbe, teď v létě si chválí plavání, denně chodí na bazén a plave.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15443 příspěvků 03.07.19 18:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky
Chtěla jsem se zeptat..
A co když otěhotním a priberu ještě víc… Myslíte že budu mít šanci to pak zhubnout?

kolik přibereš neovlivníš, pokud budeš nabírat vodu tak s tím nic neuděláš

Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 03.07.19 18:38

Při prvním jsem vážila 82kg a rodit šla se 111kg. Při druhém, rok po porodu, jsem otěhotněla s 96kg (zůstalo mi dost po porodu) a teď budu rodit, mám 103kg. Měřím 170cm. Hubnout bude čas potom, z vlastní zkušenosti, ovlivnit to fakt nejde. A nestresuj se s tím, někdo v těhotenství přibírá z ničeho a někdo sežere na co přijde a hubne.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 03.07.19 18:38

Mám 157, před otěhotněním 48 a měsíc po porodu 46. Třeba ještě zhubneš :D

Kaci89
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 03.07.19 18:53

Pises obezita.to jsi asi jeste nevidela obezniho cloveka

Uživatel je onlinesediza
Závislačka 2596 příspěvků 03.07.19 19:06

Zhubne každy kdo chce. Je to o motivaci a vůli. Soustred se na to, aby jsi uz ode dneska jedla zdravěji. Je to dobré i pro početí, pro vyvíjející se mimčo a pro tebe!

kvaček
Extra třída :D 14086 příspěvků 03.07.19 19:27

@Safrik to neni rýpání, ale jenom poznatek. Já když jsem přestupovala od dětské k dospěláckému lékaři, tak vážila 64 kg na 157 cm a napsal mi - lehká obezita..
Taky jsem to tak nevnímala, že bych byla nějak extra, ale on to viděl jinak.

kvaček
Extra třída :D 14086 příspěvků 03.07.19 19:29

Jinak si myslím, že zaklatdaelka má rozumnou váhu… v ordinaci, kde jsem chodila s prvním těhotenstvím,, byly hodně silné maminky i 20, kg víc jak by měly. a to byly na začátku těhotenství..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 20:58

Mam 168cm a pred tehotenstvim vaha 89kg, pribrala jsem celkem 8kg a ty nechala v porodnici

Annabela11
Závislačka 3921 příspěvků 03.07.19 21:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky
Chtěla jsem se zeptat..

Tak velkou nadvahu rozhodně nemáš. V těhotenství jsou chute sviňa :lol:

kacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 03.07.19 23:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky
Chtěla jsem se zeptat..

Deset dni po porodu jsem mela o 4 kila min nez pred otehotnenim. Bylo mi zle 8 mesicu z deviti, ale snazila jsem se nevolnosti zajidat. Nastesti jsem snesla jen hodne zdrave jidlo; sladke, smazene, korenene se mi hnusilo. A pohyb nula, nekdy jsem i tri dny v kuse nevylezla z postele.

Váš příspěvek
Reklama