Vysazení antokoncepce a nechráněný styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 13:46
Vysazeni antokoncepce a nechráněný styk

Ahoj, vysadila jsem antikoncepci Regulon, kterou jsem brala 3 roky. Poslední dobou mi nedelala dobre. Ms jsem měla normální a den po skončení (6. den cyklu) jsme měli s přítelem nechráněný styk. Chtela bych se zeptat jaká je pravděpodobnost ze otehotnim a kdy bych si měla udělat těhotenský test? Mimco jeste nechci :roll:

Reakce:
NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 03.07.19 13:51

Na začátku cyklu je pravděpodobnost tehotenství vyšší tt je nejvhodnější když nepřijde MS, ale vše zaleží na tvém cyklu a ovolaci.

inkognit
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 03.07.19 13:54

Den po skončení MS by byla asi náhoda kdyby jsi měla OVU a otěhotněla… podle mě je zbytečné dělat tedy těhotenský test, počkej do další MS (ale nelekej se pokud nepřijde v termínu, vysadila jsi antikoncepci tak bude tělo trochu zmatené)
Pokud mimčo ještě nechceš, bylo by dobré se chránit nějak jinak (změnit antikoncepci, kondom atd.)

Janli
Echt Kelišová 9886 příspěvků 03.07.19 13:58

Dost velká… Dítě nechceš a máš nechráněný styk? No potěs koště… Vysazení antikoncepce vcelku často způsobí nabuzeni vaječníků. Takže teď se můžeš akorát modlit.

Váš příspěvek
Reklama