Bolest v podbřišku

Klubko
12.3.10 20:56

Bolest v podbřišku

Ahoj,
už nějaký čas mě pobolívá v podbřišku, taková podobná bolest jako při menstruaci. Chvíli pobolívá, chvíli o ničem nevím. Už se mi to jednou stalo, byla jsem u gynekologa, ten mě prohlédl a prý vše v pořádku, říkal, že když to nepřestane bolet, že mě pošle na ult. Co by to mohlo být? Cysta? Jinak menstruaci mám pravidelnou, ale poslední dobou trpím často na kvasinkové záněty.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

191
12.3.10 21:53

A není ta bolest zhruba 14 dní po menstruaci? Můžou to být ovulační bolesti - což je taky můj problém. Zkus se sledovat, kdy bolest přije, jestli to bude mezi dvěma menstruacemi, tak by mohlo jít o ovulační bolesti.
Pokud bereš antikoncepci, tak by Tě to ale bolet nemělo. Já jí neberu a bolesti jsou silné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sebross
12.3.10 21:54

Ahoj, muze to byt cysta, polyp nebo neco podobneho. Znam, temer na den pravidelna a normalni menstruace a pak pobolivani podbrisku, nasli mi maly polyp v deloze (ten se odstranuje pri hysteroskopii) - neboj, nech si udelat vnitrni utz, at si to vyresis a nemas tyto neprijemnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
12.3.10 22:23

Poslední dobou mě to bolí každý den, nezávisle jestli mám po menstruaci, nebo před ní, ale jsou chvilky, kdy o bolesti nevím, třeba teď, když ležím v klidu. Antikoncepci neberu.
Zprvu jsem si myslela, že by se mohlo jednat o ovulační bolesti, protože ta bolest přicházela tak nějak v rozpětí dvou menstruací, ale teď jí mám skoro pořád :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
12.3.10 22:32

Určitě bych si požádala u lékaře o ultrazvuk. Přeci jen budeš mít jistotu, než aby se něco zanedbalo.

Jinak měla jsem také polyp na děložním hrdle, ale nebolelo to, jen jsem stále špinila.

Každá jsme jiná. Nech se raději vyšetřit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 22:35

Mumísku a ten polyp ti odstranili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 11:56

Klubko,určitě se nech pořádně vyšetřit…měla jsem cca 2 roky neustálé bolesti v podbřišku,musela jsem i sedat opatrně a měla jsem endometrické ložisko v pochvě,to dělalo tu paseku…jinak bolesti v podbřišku můžou být i od páteře!Dále samozřejmě cysty,myomy apod. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 14:04

Ahoj Kačko. S páteří mám problémy už dlouho, ta bolest je různá podle toho v jaké jsem zrovna poloze, takže by to klidně od té páteře mohlo být.
K lékaři půjdu 100%, akorát přemýšlím k jakému mám jít. Jestli na gyndu, nebo k obvodnímu :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 14:34

s gyndou určitě chybu neuděláš :wink: ,obvodˇák by tě tam stejně poslal :think: ..a pokud je to od páteře,tak k nějakému neurologovi nebo umíš třeba cvičit Mojžíšku?Je na bolesti páteře výborná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 16:21

Ne. Mojžíšku neznám. Najdu někde na netu jak ji cvičit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 17:00

najdeš,ale určitě ji nezačni cvičit sama,aby sis ještě neublížila,zkus si sehnat nějakého fyzioterapeuta,který ti to vysvětlí a naučí…jinak ti ještě doporučím Dornovu metodu,je to taky dobrý na vyladění tělíčka,kontakty seženeš na netu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 17:02

Moc díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 17:10

koukám,že seš z Pelhřimova,piješ pivo Bernard?Standa Bernard pochází přímo z mé rodné vesničky střediskové :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 17:33

Jojo, Bernarda si dám, ale jen nealko, to začali nedavno vyrábět a je moc dobrý :palec: na to alko moc nejsem :-D
Bernard pochází, tuším, odněkud z Opavy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.10 17:40

přesněji z Háje ve Slezsku(po staru u Opavy)…jojo,svět je malý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie