bolesti patere a bricho

Anonymni
27.7.08 14:20

bolesti patere a bricho

ahoj mam dotaz mate nekdo problem s pateri? muze me od toho bolet bricho? na retgenu mi nasli neco s plotynkou u prostred patere a vystreluje mi to ruzne do zeber a bricha.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

80
29.7.08 13:47

Ahoj, já mám problémy s páteří snad už od svých dvaceti let. Žádnou závažnější nemoc lékaři nenašli, měla bych posilovat svalstvo kolem páteře, ale přiznám se, že k cvičení se odhodlám vždycky, když už záda bolí a bolí - což je špatně. Vždycky když mě „chytnou“ záda, tak mě bolí i břicho. Chce to teplo a klid - hlavně NE teplou koupel - to je ještě horší. První mimčo jsem rodila před více jak 16ti lety a druhé před třemi roky, měla jsem období „sportovní“ a hodně štíhlé i to baculatější a můžu z vlastní zkušenosti říct, že když už jednou záda bolí, je jedno jestli jsem byla hubená nebo baculatá, je pravda, že při více kilech jsou víc namáhané. Mažu si je mentolovou mastí, která prokrvuje tkáň a pak si je pěkně zabalím třeba do mikiny.
pa Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
3.8.08 21:04

bolesti páteře a břicho

Ahojky, tak mě začly hrozně bolet záda po 4. dítěti, kolikrát se ráno nemůžu vyhrabat z postele :lol: a bolest mně střílí z kříže až do slabin, vlastně do celého podbřišku. Když se mně zlepší záda, přestane mně bolet i to břicho.

Zdraví Alte :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama