Bolesti v podbřišku!

ED
64
1.5.04 17:52

bolesti v podbřišku !

Ahoj všechny těhulky, snažilky a maminy,

tak jsem v 10tt. a mám strašnou radost. V lednu jsem v 8tt. potratila a jelikož mi kyretáž nedělali, začli jsme to zkoušet hned. Žádné problémy jsem neměla, tak jsem si řekla proč ne. A ejhle…
Ale důvod proč píšu: někdy mám bolesti v podbřišku, nevím jak bych je popsala. No nejsou úplně velké, ale prostě někdy jsou. Máte to některá také, nebo s tím máte někdo zkušenosti. O tohle mimčo už bych přijít nechtěla. Snažím se šetřit a myslet pozitivně, ale někdy přemýšlím, jestli ty bolesti neznamenají opět hlásící se potrat.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.5.04 18:28

Ahoj Evi,

nevím jak velké máš bolesti, ale můj gynekolog mi řekl, když jsem si stěžovala na píchání v podbřišku, že se mi roztahuje děloha a napínají vazy. Jsem teď v 36 tt. tak měl asi pravdu. Ale rozhodně se taky zeptej svého doktora, jistota je jistota. Jinak přeji pohodové těhotenství a zdravé miminko.

Dana

• Nahlásit
  • Citovat
1290
2.5.04 23:59

Evi,

kolem 6tt mi začaly bolesti v podbřišku dalo se to přirovnat k pořádně silným menstruačním bolestem, trvaly asi do 10tt. Byla jsem z toho vyplašená.
Nejdřív mě napadlo ať to nemám mimoděložní, tak jsem se objednala ke své gynekožce(v té době jsem věděla o svém těhotenství z testu) a vše bylo v pořádku. Ona mi říkala, že tu bolest některé ženy pociťují.
Teď mám 8. měsíční holčičku.
Přeji ať je vše o.k.
Quatro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
3.5.04 12:35

Ahoj Evi,
vůbec se nestrachuj. Úplně stejnými bolestmi jsem trpěla a trpím nadále. Zpočátku to bylo velmi nepříjemné, dalo by se to přirovnat k silným křečím jako při menstruaci, pak to ustalo, ale popíchává to pořád. Jsem v 19tt, konzultovala jsem to s lékařkou, předepsala mi magnesium, po něm přišla obrovská úleva. Ale prazvláštní tlaky a tahy tam pořád cítím. Je to skutečně rozpínáním dělohy. Silnější je to tehdy, když jsem unavená, nebo déle v zimě, když mě ofoukne a hlavně když mimísek roste!!! Asi s tím nic nenadělám, oba jsme jinak v pořádku. Teplá koupel a vyhřátý pelíšek pomáhá nejlépe.
Držím palečky. Mia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
3.5.04 15:00

Ahoj Eva,
ja som v 6. tyzdni a bolesti v podbrusku ma prakticky odkedy viem, ze som tehotna…tiez som z toho mala strach, ale bolo mi povedane, ze je to normalka…tak dufamaj ja spolu s tebou, ze je to a ze vsetko bude OK:o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.5.04 16:44

Ahoj Evi,
je to tak.Tyková bolest je způsobená zvětšováním se dělohy.U mně to bylo na začátku úplně stejné.U mně se tyto bolesti objevují ještě teď(21tt),ale to je podle paní doktorky způsobeno nízko uloženou placentou.Ale není to nijak nebezpečné.Placenta se ve většině případech průběhu těhotenství sama dostane výš,takže není se čeho bát.Držím palečky Tobě a Tvému robečkovi.

Evča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.5.04 09:24

ahoj ed,

taky mne picha v podbrisku, dokonce nekdy tak ze se az musim schulit aby to povolilo. takovy ty pocity ms mavam v den kdybych ji mela mit. pokud nekrvacis, tak by melo byt vse v poradku :wink:
drzim palecky aby to tentokrat dopadlo dobre
danka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.5.04 12:03

Ahoj Evi,
Nemusis se niceho bat,ja mela taky bolesti v podbrisku,takove pichani a bylo to neprijemne,takove bolesti jako pri menstruaci.Je to opravdu tim,ze se rozpina a roste deloha.Ted mam 17 mesicniho syna.Takze bud v pohode.Preji
Ti krasne a zdrave miminko. :)
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.5.04 13:40

Ahojky,

moc děkuji za Vaše příspěvky. Velmi mě uklidnilo, že tímto pobolíváním bříška netrpím sama.
Ve čtvrtek jsem byla u doktorky a z ultrazvuku vypadá vše O.K..

ještě jednou díky, díky, díky,.........

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
3
19.5.04 17:04

Ahojky, jsem v začátku těhotenství a mám přesně tytéž problémy, občasné pobolívání, jako když má přijít menstruce nebo tak. Gynekolog mě ujistil, že je to naprosto normální. Pá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.5.04 12:06

Ahoj holky!

Já jsem teď v 29 tt a bolesti v podbříšku mám taky (asi poslední 2-3 týdny) - jako silnější menstruace. Myslíte, že i v tomto stupni těhotenství je to v pořádku? Do poradny jdu až za týden, ale začínám mít strach…

Díky za odpovědi

Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
229
20.5.04 12:18

ahoj

Ahoj Gábino, já jsem teda teprve v 18 týdnu,ale mám pořád bolesti v podbříšku i pichlavé a sem tam mi mimísek kope do slepáku a taky mi bylo řečeno,že je to normální, ale nevím jak to je fakt tak v pokročilém těhu, já jsem strašpitel takže já být tebou tak aspoň k doktorce zavolám a sestra ti určitě poradí jako odborník nebo tě rovnou pozve hned, aby nešlo o stahy to by nebylo dobré. :?
Přeji ti ať to brzy přejde a jste oba zdravý!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.04 16:08

Dotaz

Ahoj těhulky,
mám takový dotaz. Jsem v 6.týdnu a mám stále pocit jako při PMS. Z toho až tak nervozní nejsem. Doktorka mi řekla, že je to běžné. Spíše mě znervozňuje fakt, že při větší námaze začnu „špinit“. Je to normální? Stává se to i opakovaně. Při kontrole před týdnem bylo prý vše v pořádku. Může to být i důsledek gynekologické operace, kterou jsem asi před rokem absolvovala? Bojím se, aby se nejednalo o blížící se potrat. Máte někdo podobné zkušenosti?
Díky za odpovědi.

Ahoj

nervozní těhulka

• Nahlásit
  • Citovat
2518
22.5.04 11:11

Ahoj holčinky,

nervózní těhulko: To špinění, myslím, normální není! Radila bych, co nejdříve navštívit doktorku!!! Jistota je jistota :wink: . Držím palečky, aby to bylo vše O.K.!!!

Meta: Mě také bolelo bříško, naštěstí dnes (musím zaklepat) nebolí! Byla jsem docela vystrašená, napsala jsem dokonce příspěvek do diskuze, protože jsem se asi potřebovala ujistit, že je to v pořádku! Naposledy jsem testovala 31DC testem ClearBlue, takže mám jistotu, že se to KONEČNĚ po 9-ti měsících snaženíčka povedlo!!! V pondělí jdu k lékařce, tak mi držte palečky!

Gábino: Nevím, jestli v tomto stádiu těhu je to bolení normální, ale je dost možné, že se děloha neustále zvětšuje. Raději zajdi k lékařce, jak už jsem psala, jistota je jistota. Držím palečky!!!

Jinak vám všem přeji co nejlepší bříška a bezbolestné!!! To hlavně :P :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7599
8.11.12 17:31

Téda, teď sem se konečně uklidnila… :lol: dneska me to začalo od rána trápit, takový křeče a vpichy, jakoby silnější menstruace, jsem v 10tt a mela jsem strach, aby se miminku neco nestalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama