Bolesti v podbřišku od 4. dne po OVU. Můžu být těhu?

186
25.1.11 17:28

Bolesti v podbřišku od 4.dne po OVU..muzu byt TEHU?

Zdravim vsechny snazilky :mavam:

Chtela jsem se zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s bolesti uz 4 dny po OVU. Ted uz je to 10dni po OVU a delala jsem si test, ale byl negativni :cry: , ale bolest a tlaceni je tam porad a strida se to na obou stranach. Po ranu mi byva i mirne nevolno, ale prsa citliva vubec nemam. Mimi bych si moc prala a kamaradka mi rikala, ze jsem si to urcite vsugerovala. Ale nemuzu se zbavit pocitu, ze mozna..

Dekuji za odpovedi :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1307
25.1.11 17:40
:mavam:
terulatko píše:
Zdravim vsechny snazilky :mavam:

Chtela jsem se zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s bolesti uz 4 dny po OVU. Ted uz je to 10dni po OVU a delala jsem si test, ale byl negativni :cry: , ale bolest a tlaceni je tam porad a strida se to na obou stranach. Po ranu mi byva i mirne nevolno, ale prsa citliva vubec nemam. Mimi bych si moc prala a kamaradka mi rikala, ze jsem si to urcite vsugerovala. Ale nemuzu se zbavit pocitu, ze mozna..

Dekuji za odpovedi :-)
:mavam: může to být uhnizďování :-D na test je brzy,někomu se // ukázat můžou,to jo,ale spíš ne.vydrž to alespoň 3 dny.kdy máš dostat ms?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
186
25.1.11 17:46

ja jsem si taky rikala, ze to je mozna moc brzy :think: Ja ted ani nevim poradne, kdy to mam dostat, protoze po vysazeni antikoncepce (pred pul rokem) jsem to mela pravidelne po 27dnech, ale posl. dva mesice jsem mela zpozeni asi tyden, tak nevim, jestli to znamena, ze se mi zmenil cyklus. Ale kdyby to bylo tech 27 dni, tak bych to mela mit pozitri.
Ale bojim se, ze uz mi z toho magori :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
25.1.11 18:14

jojo, magoříš, ale to my všechny :mrgreen: thu být můžeš, všem tak brzy po OVU nevím, zda to poznáš. Pokud víš, jak douho máš luteální fázy cyklu a kdy jsi měla ovulku, tak si MS spočítáš jednoduše.

  • Citovat
  • Upravit
186
25.1.11 18:22

Caty, co to je ta luteální fáze cyklu? Omlouvam se za pro vas tady asi primitivni otazku :oops: My se s manzelem snazime 3 mesice a teprve tenhle mesic jsem si podle ovulacnich testu zjistovala, kdy mam OVU a tak nejsem zatim zadna profisnazilka :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18584
25.1.11 20:09

terulatko, mě začalo bolet bříško cca 5.-6.den po Ovu, 12.DPO mi vyšel pozitivní těhutest a zatím dobrý :-)
Takže počkala bych pár dní a udělala si těhutest :) 10.DPO je na test ještě brzy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
186
25.1.11 20:35

To Miru29: Dekuju za radu a dodani nadeje :dance: mas pravdu, zkusim za par dni znovu a budu se modlit :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
25.1.11 21:56

tak mě taky bolelo v podbříšku,byla to stejně mírná bolest jako když jsem to vždycky měla dostat,myslela jsem si že mám jen zpoždění tak jsem tomu moc nevěnovala pozornost,když jsem to nedostala cca tři týdny (už si fakt přesně nepamatuji :think: ),šla jsem k Dr. a ten mi zdělil že jsem v pátém týdnu :kytka: :dance: .takže to možné je,ale může to být i porucha.Jak psali holky,ještě počkej.Jinak držím palečky at se vám to podaří :pankac: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
26.1.11 07:56

terulátko, ano to je fáze cyklu po OVUlaci. Pokud víš, přesně, kdy byla OVU, tak cca v průměru počítej plus 14 dní, to je většinová délka luteální fáze, ale každý jí má jinou.Může být kratší i delší, tohle je průměr. Takže pokud jsi měla OVU cca 14DC, tak MS můžeš čekat plus mínut 28 nebo 29DC. Záleží taky kdy proběhla OVU v ten den a tak, ale plus mínus den. Kdybys měřila BT, tak bys to eventuelně poznala i z toho, ale není to pravidlo.
A miru29, když jsem byla těhu, vyšel mi testík už 10DPO :lol: slabý, ale byl a sílil

  • Citovat
  • Upravit
186
26.1.11 10:11

Caty, dekuju za vysvetleni :kytka: Tak podle toho vypoctu bych mela mit MS az 30teho, takze jsem delala test o 6 dni driv, tak mam jeste nadeji :dance: no, ale nechci si to zakriknout. Dalsi test zkusim teda v nedeli. Jeste jednou dekuji a preji hezky den :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
186
26.1.11 10:12
Luccy1 píše:
tak mě taky bolelo v podbříšku,byla to stejně mírná bolest jako když jsem to vždycky měla dostat,myslela jsem si že mám jen zpoždění tak jsem tomu moc nevěnovala pozornost,když jsem to nedostala cca tři týdny (už si fakt přesně nepamatuji :think: ),šla jsem k Dr. a ten mi zdělil že jsem v pátém týdnu :kytka: :dance: .takže to možné je,ale může to být i porucha.Jak psali holky,ještě počkej.Jinak držím palečky at se vám to podaří :pankac: .

Dekuji Luci :-D velice pozitivni zprava :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PaníKadrnožková
1.2.11 09:23
terulatko píše:
Zdravim vsechny snazilky :mavam:

Chtela jsem se zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s bolesti uz 4 dny po OVU. Ted uz je to 10dni po OVU a delala jsem si test, ale byl negativni :cry: , ale bolest a tlaceni je tam porad a strida se to na obou stranach. Po ranu mi byva i mirne nevolno, ale prsa citliva vubec nemam. Mimi bych si moc prala a kamaradka mi rikala, ze jsem si to urcite vsugerovala. Ale nemuzu se zbavit pocitu, ze mozna..

Dekuji za odpovedi :-)

Ahoj Teru,
to klidně můžeš … ale do zpoždění MS bych na to nesázela
Já měla takový divný pocit a nevolno mi trochu bylo (bylo to kolem Silvestra a vůbec jsem neměla chuť na alkohol) - ale pořád nevím, jestli to souviselo s těhu … ty pravý nevolnosti začly až od 7. týdne …
Držím palce, ahoj :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
9754
9.2.15 08:50

Dobry den,
ozivuji diskusi a chtela jsem se zeptat ne na to, jestli jsem tehotna, to muze vedet jen vedam s kouli ;), ale jestli opravdu byva boleni podbrisku priznak tehotenstvi?
Abych trocho osvetlila duvod dotazu…
Uz mam jedno dite, od porodu jsem dostala ms zatim jen 2× a to dosti nepravidelne. V sexu se nechranime, takze tehotenstvi je mozne. Kdy mam ovulaci presne nevim, ani nevim jestli ji vubec mam. Porad jeste kojim.
Pred tehotenstvim jsem ovulaci poznala podle bolesti podbrisku a tento cyklus me takto podbrisek bolel a ja si myslela, ze to je asi ovulace. Bolest trvala 2 dny, potom presla a za par dni zacala znovu a trva do ted. Je to uz asi tyden. Je to jako kdybych mela dostat ms. Na test je brzy. Jinak me nic neboli a nemam ani vytok, takze si myslim, ze zadny zanet nebo kvasinky to nejsou…
Jestli to tak pujde dal a zapar dni se mi neukaze nic na testu, tak samozrejme pujdu na gyndu.
Nejde mi o to, aby jste mi rekly zda jsem nebo muzu byt tehota. Jen by me zajimaly vase zkusenosti, zda jste takovou bolest pred zjistenim tehotenstvi taky meli :think:
Dekuji za odpovedi :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
9.2.15 09:11

Ja mela strasne bolesti v podbrisku v dobe ovulace a tyden po ni, ze jsem uz myslela na tehotenstvi, ale testy negativni a MS se normalne dostavila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24232
9.2.15 09:16

Tak já měla bolesti v podbřišku jen v okamžiku, kdy jsem posilovala břišní svaly nebo když jsem tančila v těhotenství nedoporučované prvky v břišním tanci. Ale to bylo okamžitě a šlo mě i na zvracení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty