Bolestivé praskliny okolo poševního vchodu

2.12.19 20:44

Bolestivé praskliny

Dobrý večer holky, musím sem napsat můj problém nebo už začínám byt vážně zoufalá. Jsem v 6tt. Minuly týden mě hodně dost bolel sex při prvním průniku dovnitř, taková pichlava bolest, ale při pár pohybech to přešlo. Udělaly se mi okolo posevniho vchodu praskliny a dost to bolí. Při curani a při dotyku. Žádné svědění. Jen dnes jsem koukla dolu a měla jsem takový mléčný výtok bez zápachu. Výtoky jsem neměla snad nikdy. Co to muže byt? Ty praskliny jsou strašné :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17699
2.12.19 20:53

Kvasinky nejspis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 21:14

A jak to muže dlouho trvat? Vždyť nemůžu ani sexovat. Koupila jsem si clotrimazól tablety i mast…a mám pocit, ze se vůbec nic neděje. Ba naopak, ty prasklinky jsou víc a víc bolestivejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
2.12.19 21:22

Mám také praskliny, už jsem se s nimi smířila. Jsem v 16tt a mám je od začátku těhu. Clotrimazol mi nepomohl ani pečující kosmetika ani olejíčky, nic. Před sexem jedině pořádně namazat, jít na to opatrně a pak týden hojit a pak se může znovu a tak dokolečka. Nic víc asi neporadím, ale kdybys na něco přišla, tak uvítám cokoliv co by mohlo zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 22:03

A na gynekologii si to řekla? Nebo já se s tím určitě svěřím, vždyť člověk nemůže ani pořádně fungovat. A byt omezena v sexu vážně nechci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 22:10

Gynekolog. A v nejhorším omezení sexuálních aktivit. V těhotenství jsou kvasinky ma denním pořádku u spousty žen. Je to změnou ph a hladiny glukózy v pochvě. Moc s tím nenaděláš, clotrimazol a borax-glycerinove globule jsou plus minus jediné, co muzes.sex to samozrejme zhorsuje a když se s tím budeš potýkat i nadále, omezit ho budete muset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
2.12.19 23:53

Jo, dr. mi dal ten Clotrimazol, ale nic to nedělá. Říkal, že to mám, protože je tělo vyčerpané a vycucané a ještě musí dávat miminku. Jsem po porodu mrtvého miminka v květnu a tři měsíce na to jsem otěhotněla znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17699
4.12.19 09:16

@Evillizbeth a prelecit i partnera nebo sixto budete stale predavat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
4.12.19 09:23

Výtok může souviset i s těhotenstvím, já před těhu taky neměla skoro nic a teď jsem jak průtokáč. Praskliny bych zkusila zhojit nějakou mastičkou, třeba typu gel z dubové kůry (používá se na hemeroidy a má stahující účinky), před zahojením vynechat sex a po zahojení důkladně promazávat, doporučuji bio kokosový olej, má i protizánětlivé účinky, momentálně ho používám nejen na mazání břicha, ale i na masáž hráze a jako lubrikant..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 09:33

No včera jsem byla na gyndě a je to plíseň. To popraskané je sedřené z toho právě. Dostala jsem mast macmiror a bepanten na ty odřeniny. Tak jen cekam na zázrak :weary: :pray_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama