Bolestivý sex a krvácení

Anonymní
26.2.20 17:02

Bolestivy sex a krvácení

Ahoj je mi 19 let před 3 týdny jsem měla svůj první sex se svým klukem, při hlubokém zásunu (dorážení) mě bolelo v podbřišku a po tom co jsme skončili jsem začala silně krvácet. Nemáte někdo prosím zkušenost s něčím takovým? :think: Vzrušená a uvolněná jsem byla dostatečně si myslím, napadlo mě jestli ta bolest nebyla způsobena narazenim na děložní čípek, mám strach z dalšího sexu :( zkoušela jsem si dva dny zpět zavádět i vibrátor a bylo to to stejné prostě jakmile jsem se snažila zavést do pochvy skoro celý tak dále to nešlo akorát to byla šílená bolest :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.2.20 17:07

Mě bylo kdysi řečeno, že aby se ženské sex začal líbit a opravdu si ho užívala, musí se k tomu prosexovat. U mě to sedělo naprosto přesně, trvalo mi docela dlouho, než pro mě začal být sex super zážitek :think: ze začátku mě to také pořád bolelo, měla jsem z každého dalšího strach,…chce to aby i partner fungoval velmi citlivě a jemně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
2994
26.2.20 17:18

Tak pokud dochází k nepřiměřenému dorážení, můžeš z toho krvácet. Z počátku pohlavního života je dobré jít na to opatrně a s citem. Upraví se to. Jsou ale i případy jako moje známá, která potřebuje určitou maximální délku a delší je jí už podobně nepříjemné jako to popisuješ ty. Větší je lepší je všeobecně rozšířený omyl. Některé ženy prostě nejsou natolik pružné a nepojmou tolik jako jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 17:27
@Anonymní píše:
Mě bylo kdysi řečeno, že aby se ženské sex začal líbit a opravdu si ho užívala, musí se k tomu prosexovat. U mě to sedělo naprosto přesně, trvalo mi docela dlouho, než pro mě začal být sex super zážitek :think: ze začátku mě to také pořád bolelo, měla jsem z každého dalšího strach,…chce to aby i partner fungoval velmi citlivě a jemně :palec:

Dekuju, tohle mě v celku uklidnilo doufám že to bude časem v pohodě nerada bych z toho měla nějaký psychický blok :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 19:46
@Anonymní píše:
Dekuju, tohle mě v celku uklidnilo doufám že to bude časem v pohodě nerada bych z toho měla nějaký psychický blok :zed: :lol:

Je fakt potřeba na to jít v pohodě a v klidu a ne hned divočet :palec: mě to vážně trvalo také dost dlouho, než jsem tomu přišla na chuť :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama