Boty pro miminko 8 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petya
Stálice 68 příspěvků 18.12.18 15:50
boty miminko 8 mesicu

Ahoj! Jaky boty sou vchodne pro miminko 8 mesicu do kocarku? Nevim jaky mu zakupim

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 18.12.18 15:56
@Petya píše:
Ahoj! Jaky boty sou vchodne pro miminko 8 mesicu do kocarku? Nevim jaky mu zakupim

Ahoj.

Má odpověď zní - žádné. :)

Petya
Stálice 68 příspěvků 18.12.18 16:01

:D :D :D :D Jak to?Jenoum ponozky nebo..

Uživatel je onlinepedigka
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 18.12.18 16:02

Žádné

Rosary
Kecalka 109 příspěvků 18.12.18 16:02

Prcek v téměř roku nemá žádné boty ;) odmítám mu totiž kupovat drahé botičky za 500-600 korun, které ani nevynosí, nakolik mu nechci kupovat z bazaru už použité, byly by vychozené a ničit mu malou nožku nehodlám. Teď má zateplené bačkůrky za pár korun. Když začne chodit, koupíme normální boty. :)

Příspěvek upraven 18.12.18 v 16:17

Taka
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 18.12.18 16:12

Fakt žádné, max něco zatepleného. Je to úplně zbytečné - dítě v tom má nožku uhemovanou, stojí to peníze a jsou k ničemu. Radši šetři na kvalitní botky, až začne chodit ;)

awesomeone
Kecalka 149 příspěvků 18.12.18 16:13

@Petya mě přijdou ponožky málo. Malý mel ve fusaku i třeba ve 3 ponožkách studene nohy. Koupila jsem na Fleru softshellove capáčky s Merino vlnou asi za 500, ale dají se pořídit i levněji. Občas v nich malého nechávám před barákem chvíli ťapat (opravdu jen chvilinku od vchodu ke vchodu a domu) a v pohodě. Teď už by chodil i dyl, tak teprve poridim boty.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 98 inzerátů 18.12.18 16:19

boty jsou zbytečné, my máme takové jakože návleky na nohy, z materialu jako je kombinéza, tvar to má jako sněhule, ale nemá to tvrdou podrážku je to jen textil :-) boty stačí až 10-12 měsicich

Petya
Stálice 68 příspěvků 18.12.18 16:27

Nooo,ja taky jsem mislila na nejaky capacky,protoze ponozky je malo,a musi byt nozku teple.

Kristynka22
Kecalka 317 příspěvků 18.12.18 16:27

@awesomeone Miminka mají studené končetiny, proto se to, jestli jim je horko/zima kontroluje za krkem…

Boty opravdu žádné, je to zbytečnost

Petya
Stálice 68 příspěvků 18.12.18 16:27
@awesomeone píše:
@Petya mě přijdou ponožky málo. Malý mel ve fusaku i třeba ve 3 ponožkách studene nohy. Koupila jsem na Fleru softshellove capáčky s Merino vlnou asi za 500, ale dají se pořídit i levněji. Občas v nich malého nechávám před barákem chvíli ťapat (opravdu jen chvilinku od vchodu ke vchodu a domu) a v pohodě. Teď už by chodil i dyl, tak teprve poridim boty.

Nooo,ja taky jsem mislila na nejaky capacky,protoze ponozky je malo,a musi byt nozku teple.

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 18.12.18 16:59

Můžeš třeba něco z ovčí vlny, mě se taky jenom fusky zdály málo, nebo fleesové capáčky, když nemá kombinézu přes chodidla. Normální botky určitě ne.

lucielorenc
Kecalka 422 příspěvků 8 inzerátů 18.12.18 17:04

Měli jsme takové zateplené měkoučké capačky - bez podrážky - prostě jen aby noha byla v teple ( jedny jsme měli z Lídlu s kožešinkou a sucháčem pro lepší obouvání za pár kaček ). Opravdové boty až začal chodit :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 3 inzeráty 18.12.18 17:31

Měla jsem capáčky ze softshellu podšité fleecem, na pevné boty je brzy :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >