Boty Rieker- kvalita

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 27.09.18 18:55
Boty Rieker, kvalita

Hezký večer. V obchodě mě zaujaly boty Rieker (fotku přikládám). Jsou úžasně pohodlné, teplé a líbí se mi design. Paní, co jsem potkala v obchodě, mi je doporučovala, že je nosí třeba tři sezóny, což je super. Jenže na diskuzích jsem se dočetla, že ta kvalita není až tak super. Prý do nich hodně zatéká. Máte někdo nové boty této značky? Jakou máte zkušenost vy?
Díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 27.09.18 19:02

Já mám dvoje, kupované v Německu, už dva roky a drží suprově, nezatéká do nich a jsou to bačkůrky.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 27.09.18 19:04

Mám už několikáté, jsou pohodlné, teplé, neteče do nich, vydrží dost dlouho… ty poslední červené jsem nosila asi šest let… a od loňska mám ke kalhotám nižší kozačky, zimní s kožíškem uvnitř a jsou pořád jak nové…

Levandulina
Kelišová 5748 příspěvků 18 inzerátů 27.09.18 19:06

S touhle značkou mám dobrou zkušenost :pankac:

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 27.09.18 19:12

No, já mám několikery boty Rieker a tak dobrou zkušenost s nimi nemám. Kdysi to byly opravdu kvalitní boty. Teď vám k nim rovnou přidají papír, že pokud jsou lepené nebo šité, tak do nich může zatékat. Což se také stalo, zkoušela jsem reklamovat, protože mám nohy v dešti úplně promočené, ale reklamace nepřijímají. Mokro vydrží jen ty, co jsou z Riekertexu. Dříve se také dělaly opravdu z kůže, teď jsou dost často jen z umělé kůže, což je za cenu cca 2000,– dost nekřesťanské, ta totiž po 2-3 letech popraská. Ale třeba letní boty jsou fajn, pohodlné.

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 27.09.18 19:27

Tak to zas tak špatně nezní. V Outletu ve Štěrboholech by snad měla být prodejna (asi ne jen rieker), tak se tam zajedu podívat, tam snad budou mít větší výběr než v Humanicu, kde jsem na ně narazila. Ale pohodlný jsou teda bombasticky.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 27.09.18 19:36

@nini77 já většinou kupuji v Dr. Kubbovi… ten je skoro všude…

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 27.09.18 20:06
@nini77 píše:
Tak to zas tak špatně nezní. V Outletu ve Štěrboholech by snad měla být prodejna (asi ne jen rieker), tak se tam zajedu podívat, tam snad budou mít větší výběr než v Humanicu, kde jsem na ně narazila. Ale pohodlný jsou teda bombasticky.

Tak na to si dej pozor. Taky jsem několikery lepší boty kupovala v outletu ve štěrboholech a zkušenosti mám dost různorodé. Třeba z krámu Ecco to bylo vpohodě,ale pak ty,které měly tan značkový miš maš to byly boty, které nic nevydržely. No a pak mi to došlo, když jsem tam jednou viděla boty, které jsem se prodávaly cca 88 let předtím. Brigádničila jsem v obuvi a většina těch materiálů, často i těch lepších (mluvím o botech nových) značek vydrží ve stejné vkalitě do 3 let, pak už ten materiál prostě chátrá. Pokud bys věděla, že v těch štěboholech kupuješ boty z kolekce staré rok,dva,tak by to mělo být ok,ale pokud bys netušila, kdy je vyrobili, nekupovala bych je. Druhá věc je skladování těch bot, buh ví kolika sklady projdou i než dorazí do běžného obchodu,natož do outletu, V některých skladech je zima, která dlouhodobě botám nesvědčí, někde zase moc vlhko, pak pařák … Takže za sebe říkám, víc než dva roky staré kolekce nebrat.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 27.09.18 20:07

Edit: samozřejmě ne před 88 lety,ale 8 lety.

joli31
Kecalka 320 příspěvků 27.09.18 20:53

Riekerky jsem si kupovala snad 12let. Zimní šité, parádní, 4roky jsem je měla, pak už byli hodně ochozené. Další byli lepené, tenká podrážka a po jedné sezoně se mi rozlepoval bok, druhé ty samé, jen nový vzor, ty samé zkušenosti. Pak přestaly dělat kožené a navíc se mi zvětšila noha, takže už je nekupuji. Ale ted jsem koukala, že už mají č 43, tak možná do nich někdy půjdu. Co totiž koukám, tak boty stejně tolik stojí a když už tak 2sezony mi vydrželi, jen ty hodně uzké a tenké se druhou sezonu zničily. Jinak byly pohodlné. Loni jsem si koupila Mustangy a po jedné sezoně je vracela, rozlepovaly se.

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 27.09.18 21:01

Dřív byly dobré. Kupovala jsem kozačky..lehké, pohodlné. Naposledy jsem třikrát reklamovala to, že se loupala špička. U mokasín zase nedržela podrážka. Teď kupuju zdravotní od firmy Peon a cenově o něco levnější ale hlavě vydrží.

joli31
Kecalka 320 příspěvků 27.09.18 21:05

@P4ja a reklamaci uznali? Mě se loupali dost jedny boty už po půl roce, nebyli kožené, ale reklamaci jsme myslela že by ani neuznali.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 27.09.18 21:14

Mam jine zimni od riekru, jsou uzasne az na to, ze do svu tece. :nevim:

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 27.09.18 21:48
@joli31 píše:
@P4ja a reklamaci uznali? Mě se loupali dost jedny boty už po půl roce, nebyli kožené, ale reklamaci jsme myslela že by ani neuznali.

No divila jsem se, ale uznali. Já si dávala pozor, abych někde do něčeho nekopla. Poslali nové, ale ty snad byly špatné už z výroby a během týdne to na nich bylo znát.

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 27.09.18 21:49
@malytlustyhroch píše:
Mam jine zimni od riekru, jsou uzasne az na to, ze do svu tece. :nevim:

Jj, to zase měla známá. Přijde mně že se hodně zhoršili a cenově šli nahoru.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >