Pozlacená Pandora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beluska2015
Kecalka 210 příspěvků 24.09.18 11:33
Pozlacena pandora

Ahojky, ma nekdo zkusenost s nosenim, osoupava se atd? :nevim:

Reakce:
mall1976
Kecalka 358 příspěvků 24.09.18 11:57
@Beluska2015 píše:
Ahojky, ma nekdo zkusenost s nosenim, osoupava se atd? :nevim:

Mám od března prstýnek a rozhodně je ošoupaný až běda. Zklamalo mě to. Naštěstí i hodinky mám stříbrnozlaté, tak to tolik nevadí…

Beluska2015
Kecalka 210 příspěvků 28.10.18 00:17

Dekuji za info. Pani mi totiz tvrdila,ze se neosoupe,ze tam je sina vrstva. Mela jsem kdysi pozlaceny naramek z oceli a barva byla pryc behem tydne,tak prave nevim,jestli do tohohle jit,preci je stoji 4,5 tis @mall1976

mall1976
Kecalka 358 příspěvků 31.10.18 08:06

@Beluska2015 Jestli do toho jít nevím, možná je opravdu pozlacený více. Nicméně, můj prstýnek byl při koupi zlatý a teď je jen světloulince nažloutlý, spíš opravdu stříbrný s nádechem. Ale je fakt, že ho nikdy nesundávám, ani na koupání ani na vaření. Prostě nikdy…

Beluska2015
Kecalka 210 příspěvků 08.11.18 23:09

@mall1976 diky moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >