Povlečeni 180x200?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ThinkPositively
Kecalka 324 příspěvků 20.09.18 09:36
Povlečeni 180x200?

Muzete mi nekdo poradit? Dostali jsme jako darek novou prikryvku, mame i netypicky rozmer luzka, takze rozmerove k posteli nam pasuje supr, ale nemuzu sehnat povleceni :oops: Doma mam jedine ktere pasuje a netusim kde bylo kupovane. Rozmer 180×200 (delkaxsirka). Mate nekdo stejne? Kde jste sehnali povleceni? :nevim:

Reakce:

Ju21na
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 09:58

Stačí použít internetový vyhledávač, napr. janperi :potlesk:

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 20.09.18 12:53

https://www.rodinnebaleni.cz/…vleceni.html zkus tady, snad najdeš. Já si chci francouzskou přikrývku taky pořídit právě, tak taky hledám. :D

Celina
Závislačka 3080 příspěvků 20.09.18 14:40

Pokud by někdo chtěl, mám na prodej úplně novou deku i černo -bílé povlečení. Použité jednou, muž pod ní odmítá spát

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >