Reklama

Sada aku vrtačky a nářadí pro muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 19.09.18 09:00
Sada aku vrtačky a nářadí pro muže

Ahoj lidičky. :mavam:

Doufám, že mě tu neukamenujete, ale začínám řešit už dárky na Vánoce a podařilo se mi už něco našetřit (u nás doma řeší kasu chlap spíš, takže to jde hůř něco usyslit :-D ). Každý měsíc totiž vyřešíme každoročně dárky pro jednu část rodiny (celkem 3) takže to pak v prosinci máme už vyřešené pro všechny, ale jde mi o trošku už jiný dárek pro muže kterého řeším na poslední chvíli. Buď dostává kosmetiku, hodinky, náramky, řetízky, spodní prádlo, boty, peněženky atd skoro každý rok na Vánoce nebo narozeniny. Teď zvažuju že bych koupila nějakou sadu s nářadím ale hl. aku vrtačkou o které párkrát mluvil, že by sed doma hodila. Myslíte že to není blbý dárek na Vánoce? Na co si případně dát pozor při výběru abych nekoupila šmejd a nemusela za ni dávat víc jak 6000..?

A pak jsem zvažovala koupit některou z těch beden https://manboxeo.cz

Reklama

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2729 příspěvků 19.09.18 09:18

Tak nejlepší aku vrtačka je Metabo. Manželovi uděláš určitě radost. Můj drahý by se bez toho doma neobešel.

TMana
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 19.09.18 09:28

Jako chlapa mě dokážou naštvat nekvalitní věci - nářadí a tak. Takže pokud bych chtěl aku, tak jedině hilti, případně makita. Vše ostatní je k vzteku a do elektrošrotu.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 19.09.18 09:38

Poohlédni se po zn. Makita, Hilti (Bosch, Dewalt, Narex). I když zrovna tohle by si měl asi chlap radši vybrat sám.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 19.09.18 09:56
@lavazza2 píše:
Ahoj lidičky. :mavam:

Doufám, že mě tu neukamenujete, ale začínám řešit už dárky na Vánoce a podařilo se mi už něco našetřit (u nás doma řeší kasu chlap spíš, takže to jde hůř něco usyslit :-D ). Každý měsíc totiž vyřešíme každoročně dárky pro jednu část rodiny (celkem 3) takže to pak v prosinci máme už vyřešené pro všechny, ale jde mi o trošku už jiný dárek pro muže kterého řeším na poslední chvíli. Buď dostává kosmetiku, hodinky, náramky, řetízky, spodní prádlo, boty, peněženky atd skoro každý rok na Vánoce nebo narozeniny. Teď zvažuju že bych koupila nějakou sadu s nářadím ale hl. aku vrtačkou o které párkrát mluvil, že by sed doma hodila. Myslíte že to není blbý dárek na Vánoce? Na co si případně dát pozor při výběru abych nekoupila šmejd a nemusela za ni dávat víc jak 6000..?

A pak jsem zvažovala koupit některou z těch beden https://manboxeo.cz

Makita nebo Narex. Aku vrtacka s priklepem tak od Makity stoji kolem 5 tisic.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 19.09.18 10:55

@TMana @TopSecret @Bandii @berusa.m

Děkuji moc za názor. Budu se řidit podle tipů :)

Delaltctrl
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 27.09.18 03:04
@TMana píše:
Jako chlapa mě dokážou naštvat nekvalitní věci - nářadí a tak. Takže pokud bych chtěl aku, tak jedině hilti, případně makita. Vše ostatní je k vzteku a do elektrošrotu.

Souhlasím s Makitou…

Jinak jsem toho názoru že nářadí by si měl každý chlap vybrat sám. To je nevhodnej dárek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >